Mimořádná okamžitá pomoc 2018. Kdy a pro koho?

Mimořádná okamžitá pomoc slouží k překonání nenadálých životních situací. Poradíme, kdo na finanční injekci od státu dosáhne a jak žádat.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

5. 9. 2019 10:58, KaterinaR

Dobry den mohu o mimoradnou okamzitou penezitou pomoc pozadat i v pripade pokud pritel prisel o praci a ja pobiram jen rodicovsky prispevek a nebudeme mit na zaplaceni najemneho? Mame jeste dalsi dve deti a jedno z nich chodi do skoly a druhe do skolky.Tim padem nezvladnu z jednoho rodicovskeho prispevku zaplatit jeden najem plus skolu a skolku nez si pritel co nejdriv najde praci.Dekuji za odpoved

+2
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 16 komentářů)

11. 8. 2020 16:31 | Tomas

potřebuji hmotnou nouzi PS:strata bydliste,zaměstnání a prijmu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2020 8:13 | Nikola

Dobry den. Byla jsem vyrazena z uradu prace. Zustala jsem uplbe bez prijmu. Jsem samozivitelka se dvema detmi. Prosim vas mam narok na davku mimoradne okamzite pomoci? Dekuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2019 14:45 | Zaneta

Mam pravo si nechat proplatit sesity z mesice zari v rijnu dekuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2019 12:17 | milan

Dobrý den ,chtěl jsem se zeptat ... lze zadat o okamžitou mimořádnou pomoc při strátě bydlení ...děkuji za odpověď
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2019 10:58 | KaterinaR

Dobry den mohu o mimoradnou okamzitou penezitou pomoc pozadat i v pripade pokud pritel prisel o praci a ja pobiram jen rodicovsky prispevek a nebudeme mit na zaplaceni najemneho? Mame jeste dalsi dve deti a jedno z nich chodi do skoly a druhe do skolky.Tim padem nezvladnu z jednoho rodicovskeho prispevku zaplatit jeden najem plus skolu a skolku nez si pritel co nejdriv najde praci.Dekuji za odpoved
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2019 17:50 | Monika janku

Říkáte pomoc v nouzy mě ji odebrali ikdxz mám kluka čerstvé v péči na kterého prý mám vyživovací povinnost takže žádná pomoc a a tím že mám indolvenci a prodali v dražbě auto které mi ani ještě nepatřilo nebylo doplacení šli z dražby indolvencnim zpravci stim že je dluhy nezajímá ale tohle se počítá jako příjem a je všem jedno ze není ani na zaplacení natož životní minimum
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2018 16:40

No já jsem šel s kamarádkou na sociálku a ona mi dala 5000 abych zašel do tabáku pro cigarety no jo ale za mnou stála sociální pracovnice a hned mne napadla přitom peníze nebyly moje je to hnus
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2018 16:35 | Martin

No na to že v uvozovkách je tady kapitalismus jsou soc. dávky ubohé a k pláči
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 11. 2018 19:21 | Petr

Dobrý den ,chtěl jsem se zeptat ... lze zadat o okamžitou mimořádnou pomoc při strátě bydlení ...děkuji za odpověď
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2018 10:00

Jak se bránit když vás sociální pracovnice obviní že na černo pracujete a přitom to je lez a ptá se vás ž čeho žijete .Neinformuje mě o to že děti můžou přispívat na kroužky ve školkách a tím je moje dcera ochuzena o to co del a ráda třeba jako tanečky ve školce nebo plavání ?? .prosím poraďte jak se můžu bránit je pro ti mě zaujatá a pořád my dělá že života peklo .mockrát děkuji Ester
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2018 10:14 | Klára111

Zajímá mě kolik mi přspějí na novou pračku,z bazaru mi koupit nedovolí a chtějí potvrzení od opraváře,že moje pračka je neopravitelná.Ale já nemám peníze na výjezd opraváře a potvrzení.Mám dvě malé děti a pračku nutně potřebuju.děkuju za odpověď
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2018 16:18 | eva cervena

dceri zemrel menzel 40let maji dite 10let oba dva pracovali od 20let na co ma dcera narok a dite
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2018 22:45 | Nikola

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdáli mám nárok na pomoc když nemám na nájem.. a teprve si budu vyřizovat hm l.. děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 3. 2018 12:52 | Muller

Jsem v PN, peníze chodí se zpožděním,takže nemohu zaplatit nájem.Mám insolvenci -udělám-li dluh mohou mi insolvenci zrušit.Mám 2 nezletilé děti manželku v ID.Rád bych věděl zda mám nárok na mimořádnou pomoc od státu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 2. 2018 22:34

Zdeňko, na úřadu práce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 2. 2018 11:24 | Zdeňka Vjtěchová

Děkuji že existuje taková pomoc .Dostala jsem se do problémů jsem sama a mám rostroušenou sklerózu už 20 let a moc prosím kam se mám obrátit,mám ZTP třetího stupně ,,,adresa Zdenka.vojtechova@seznam.cz děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Aleš Řebíček

exministr a podnikatel, Slavia Praha

Tomáš Hudeček

politik, primátor Prahy

Aleš Řebíček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Tomáš Hudeček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services