PR článek: Čeká termínované vklady renesance?

PR článek | rubrika: PR Článek | 5. 3. 2012 | 8 komentářů
Přemýšlíte, jak výhodně zhodnotit své finanční prostředky? Hledáte zajímavý úrok a líbí se vám aktuální nabídky, kterými se na trhu předhánějí nové banky? Máte ovšem obavy z nejistoty, že jejich výhodné sazby během pár měsíců zase klesnou? Máme pro vás řešení! Vyzkoušejte termínované vklady! Ty většinou nabízí větší výnos, sazby jsou přitom garantované po celou dobu trvání vkladu.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

19. 3. 2012 15:34, No2

"I když jsou vklady pojištěny, tak zápisné, vklad i úroky jsou taky v hajzlu"
zapisne je 1 koruna, vklad a uroky jsou pojisteny...v hajzlu je ta 1 koruna...hlavne se uklidni

Zobrazit celé vlákno

+1
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

19. 3. 2012 15:34 | No2

"I když jsou vklady pojištěny, tak zápisné, vklad i úroky jsou taky v hajzlu" zapisne je 1 koruna, vklad a uroky jsou pojisteny...v hajzlu je ta 1 koruna...hlavne se uklidni
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 3. 2012 7:37 | No

Další kampelička - Unibon v hajzlu. Jsme národ zlodějů a diletantů. I když jsou vklady pojištěny, tak zápisné, vklad i úroky jsou taky v hajzlu. Co pak to ti úředníci v ČNB nevidí kam to kráčí a neupozorní družstevníky, že vedení hazarduje s jejich majetky. bordel, bordel,bordel. Jsem zvědav jak dlouho bude v reálu trvat než to zúřadují a pojištění vyplatí. Máme štěstí v neštěstí, že zatím je ve fondu dostatek peněz.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2012 11:30 | Vodník Česílko

Já vám ani nikomu jinému nic nevnucuju - dělejte si co chcete. Ale já bych svoje peníze určitě nechtěl mít někde, kde na ně nebudu 2-3 roky moct sáhnout. Jak můžete vědět, že ty peníze nebudete potřebovat? Copak dokážete předvídat, co všechno se vám může během 2-3 let stát? Pokud jde o kolaps trhů, samozřejmě nevím kdy a jestli přijde, ale od roku 2008 tu máme jeden kolaps za druhým (Lehman, pak na jaře 2010, a naposled loni v srpnu), a nemám pocit, že by dnešní svět byl o tolik bezpečnější než v předchozích letech. Řešení evropské dluhové krize je v nedohlednu a útok Izraele na Írán může taky přijít kdykoli...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2012 9:32 | Čuk a Gek

Tož kurňa, jen napíšu komentář a už si na Měšci čtu: Lidé fondům moc nevěří...
http://www.mesec.cz/clanky/lide-hledaji-jistotu-u-bank-vymenou-za-inflaci-fondum-moc-neveri/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2012 9:30 | Čuk a Gek

Takže pokud to dobře chápu, tak mi radíte nechat peníze na SU, kde je zhodnocení "nula nula prd" a čekat. A až se někdy dočkám a dojde k nějakému kolapsu (možná ale taky ne), tak nakupovat. A když už nakupovat tak rovnou podílové fondy,kde je (ne)jistota výnosu rovna tomu, že útočná jednička české fotbalové reprezentace Baroš "zblbne" a začne střílet góly.
No tak já raději volím jistotu v podobě termínovaných vkladů, protože peníze, která do nich hodlám vložit v dohledné době 2-3 let skutečně potřebovat nebudu. A protože nemám zájem, aby jen tak ležely na SU (a čekaly až se Baroš naučí alespoň běhat po hřišti - nemusí nutně střílet branky) a znehodnocovaly se, tak je prdnu na termíňák, kde mi výnos pokryje inflaci a ještě dá něco vydělat. A druhý důvod proč se pro ten "nevýhodný" termínák rozhodnu je garance, že o ty prašule nepřijdu... Na pár zápasů, kde jsme hráli s různými "trpaslíky" jsem už vsadil a protože nejen "Bary" neměl svůj den a zápas jsme projeli, tož jsem místo jasného vítězství, měl velké kulové. U podílových fondů bych to viděl taky tak... Trpajzlík, který může kdykoli překvapit...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2012 16:54 | Vodník Česílko

Jistěže má. Já mám své volné finance na spořicím účtu s možností okamžitého výběru, a pokud dojde k podobnému kolapsu trhů jako loni v srpnu, tak bych nakupoval (investoval jsem do podílového fondu ISČS Top Stocks, ale před mněsícem jsem ho prodal se ziskem 10%).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2012 10:34 | Čuk a Gek

A má podle vás cenu vůbec do něčeho investovat, případně se nějakou formou pokoušet zhodnotit své finance?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2012 9:40 | Vodník Česílko

I když jinak jsem fanda spoření, v současné době bych termínované vklady nedoporučoval. Vzhledem k dynamickému a nepředvídatelnému vývoji bych nedoporučil nikomu investovat do produktu, se kterým nelze okamžitě disponovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Raška

podnikatel, Miton

Aleš Řebíček

exministr a podnikatel, Slavia Praha

Ondřej Raška
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Aleš Řebíček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services