Před čtyřmi lety je sedřela z kůže Finpomoc. Prokletí se vrací!

Petra Dlouhá | rubrika: Co se děje | 15. 8. 2011 | 92 komentářů
Jako by se upsali ďáblu. Od chvíle, kdy podepsali smlouvu s Finpomocí, se nemůžou odrazit ze dna. Půjčili si patnáct tisíc, zaplatili až čtyřikrát tolik. Legálně je sedřela z kůže. A teď? Když dluh konečně doplatili, prodala jejich bianco směnky a oni musí platit znovu.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

15. 8. 2011 1:41, Pavel

Já bych se tohoto způsobu vydělávání peněz bál. Jednou, a podle mě to nebude zase až tak dlouho trvat, se najde někdo, kdo to prostě neustojí, vezmě zbraň a půjde to řešit. A ono to řešení je. Odhlédněme teď od práva a morálky, zoufalí lidé dělají zoufalé činy. A když pak někdo vystřílí takovou agenturu, co se mu může stát? Místo pod mostem dožije v kriminále. Čili na tom bude docela dobře. A když ne, tak ho sejmou cajti v nějaké přestřelce. Taky lepší než chcípat na kurděje v zimě pod mostem.

+40
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 92 komentářů)

31. 12. 2016 12:43 | andel

zdravim stim samim problemem bojuji od doručeni smenky 2roky trestni oznameni telefony,soudy když už se to šteluje k lepšímu jiny advokat zastupujici LLC to převezme a jede to znova ja naně už seru nic jim nedam...člověk tim straci život
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 7. 2016 10:08 | Marie

zdravím, mám uplně stejný problém jako vy před lety. Můžu prosit jak jste nakonec dopadla a zda splácíte stále. pujcila jsme si tez 15tis., splacim stále původní pujcku která je kolem 50tis. a ted smenecny rozkaz na necelých 200tis...jsem z toho na mrtvici, děkuji za reakci
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2016 0:32

Dobrý den u jakéhp soudu?Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2015 23:35 | Anonym

s Finpomocí jsem neměla naštěstí žádné osobní zkušenosti, ale na recepci v budově, kde dělali, si chodily stěžovat desítky lidí, protože jim nikdo nebral telefon nebo jim to zaklapli a vše se řešilo písemně... těch lidí mi bylo líto, prostě podepsali smlouvu a neměli příležitost se pak již na nic zeptat... zasahovala i kriminálka, ale nic se nezjistilo, byli jediní problémoví ze všech společností, po čase jsem odešla, protože si stěžovali, že k nim nahoru vnikla ČT..nebylo jediného dne, aby byl klid..s odstupem času jsem ráda, že o nich nic neslyším, hlavně o panu šéfovi, který měl jednání řeznického psa, nadávat a dělat ze sebe důležitého a vyhrožovat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2014 23:48 | Hulibrk

Za jeden kvalifikovaný podvod = 50 roků vězení.Tam by bylo dost času na rekapitulaci dobrého bíí bii byznýýýsa Hahahaha Beng-beng.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 1. 2014 16:47 | jana

Jmenuji se Jana a taky jsem naletěla společnosti Finpomoc.cz a musím říct,že z pujičky kterou jsem si vazala v roce 2006 bylo to 15000 ted musím splácet skoro 50000 a aby toho nebylo málo tak mi přišel doporučený dopis od společnosti kterou přebrala od Finpomomoci a byla to směnka .Přišla mi doporučeně tak jak to vyplývá podepsala jsem to a byla to směnka kterou ted musím splácet a skoro jim musím splatit 80000 zaco jen za podpis doporučeně.Jsem na dně ale hlavně finančně.Dostali mě na dno a nevím jak z toho ven
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2013 20:51 | roland

já furt nechápu jake smenky já nic pred sesti lety nepodepisoval jen smlouvu nebo jak to funguje ??? prosim porad te mi
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 5. 2013 20:00 | marie

Zdravím taky mám soud 28.6 a nevím jak mám postupovat.Vše jsem podala včas t.j do třech dní.Doted platím kuli Finpomoci 60000 a těd požadují 47000 za směnku,ale já na to nemám už ted jsem rok psychicky na dně kuli soudu a pokud ho prohraji tak se zabiju at mají dost !!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2013 11:51 | Antonín

Dobrý den.Také jsem se stal obětí podvodného jednání společností Fin pomoc.Uvěr jsem měl splacen a jako většině z Vás mi přišel směnečný rozkaz na uhrazení částky přesahující 40000 kč. Ihned jsem kontaktoval advokáta Milana Honzejka a ten podal obratem směnečné námitky.Vše proběhlo v zákonem stanovené lhutě a následovalo stání u krajského soudu který směnečný rozkaz zrušil.Firma Renegate North se (jak se dalo očekávat) na místě odvolala.Zhruba po pul roce se touto záležitostí začal zabývat vrchní soud v Praze a ten rozsudek krajského soudu potvrdil.Nestálo mě to prakticky ani korunu.Nemusel jsem se zučastnit ani jednoho stání a vlastně se tim ani nijak zabývat.Vše za mě udělal muj advokát.Tímto bych mu chtěl moc poděkovat A vám všem co řešíte stejný problém rád zanechám kontakt na Mgr.Bc.Milana Honzejka. +420 776 589 881 Email: akhonzejk@seznam.cz Nebojte se ho kontaktovat- mě s toho vysekal.Přeji Vám hodně štěstí a pevné nervy.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2013 12:00 | Vladimir

z samotna smlouva nedava rozum,kdy normalni lajk nemuze pochopit co v ni je napsano .jsem jeden s podvedenych a vim o cem mluvim nakonec jsem musel skoncit v insolvencnim rizeni ,protoze by jsem to snad nikdy nemohl jinak zaplatit.samotny uver s pokutami jiz mam zaplacen kdy na castku vypujceneou od Finpomoci 15 000 .vzrostla s pokutami a uroky spolecne s exekuci na 82.144 kc.To to vse sjem uz zaplatil v roce 2008 a ted po ctyrech letech mi prislo od jine spolecnosti 60 122 kc za podepsanou smenku na ktere nebyla napsana castka,ktero mi predlozila zastupkyne finpomoci a tvrdila ze tato smenka se po doplaceni pujcky znehodnoti ,samozreme tomu tak neni ,tato smenka ktera uz je v exekucnim rizeni proti me behem 4 let ktere nez prisla do exekuce vzrostla na 122 865 kc takze s 15.000 ja zaplatim 200 000 kc tak kdo nerika ze to neni lichva napomaha okradat nejen Cesky narod ale hlavne se stimto da neco delat a hromadne zalovat tuto splecnost a mnoho jejich sester .podle me by meli davat pujcky jenom banky a nikdo jinny ale to by stat prisel o dane stechto spolecnost a to by par miliard hodilo .dekuji Ljapin Vladimir
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 4. 2013 0:52 | Jan

Ale teď vážně: jak je možné, že bývalá „šéfka exekutorské komory hájila své „ovečky“ tím, že nevědí jak si při zlodějinách (pardon, exekucích) počínat, co všechno můžou a co už ne? Vždyť jsou všichni studovaní, proboha! A pyšní se minimálně titulem „magistr“, ne-li rovnou JUDr.! Tak v čem se nevyznají?!? To pouze „z neznalosti zákona“ si otevírají načerno různé „oblastní“ kanceláře (což je trestné), aby mohli podvádět s vyúčtováním „cestovních výdajů“. Jsou mezi nimi exekutoři typu Višvádera, který ukradl z účtu cca 80 miliónů, miliardář VRÁNA, jehož poskokové nastříkali slzný plyn do očí 64-leté ženě, přestože jim nic neudělala, navíc ji okradli o mobil a peněženku s několika posledními tisíci korunami, jiný hajzl nutil invalidní důchodkyni o berlích, aby se před ním svlékla do naha, jestli náhodou na těle nemá přilepené šperky, exekutorka „ztratila“ housle za pár miliónů, ale nebude trestně stíhána... Tito „lidé“ se obklopují surovci, kteří byli „odejiti“ z armády nebo jiných ozbrojených složek, vyhozeni pro surovost, či jiné delikty… Jak je možné, že ačkoliv jsou tito lidé soukromými osobami, požívají ochrany, jako veřejný činitel? Kdo to zavinil? Kdo přijal a protlačil takové „zákonné“ paskvily? Někdo z vás mi asi namítne, že píšu hovadiny. Snad. Ale ty hovadiny, zhůvěřilosti – a hovada vidíte všude kolem sebe. A ty moje aspoň nikomu neubližují! Nemají na svědomí sebevraždy 1082 lidí, kteří si vzali život kvůli hyenám s lidskou tváří, honosící se ochranou státu a razítkem s pořadovým číslem, které často ani nepoužívají. Pokud úřední listiny nemají na patřičném místě platné razítko a podpis, MĚLY BY BÝT NEPLATNÉ! A naši hašteřící se „zákonodárci“ si (v lepším) případě hrají na mrtvé brouky, nebo (což je horší), přijímají další „zákonné“ zhovadilosti, které exekutorům dávají ještě větší pravomoci a právo, nestydatě okrádat nejen jejich oběti, ale dokonce i vrážet do cizích domácností a tam krást.Stačí nějaké anonymní udání, že na té a té adrese si jakýsi dlužník u kohosi uschoval své věci. Ptám se: kde to proboha žijeme?!?
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2013 4:58 | Radek

Zdravim stejny problem pujcka doplacena a tet smenka..podal jsem trestni oznameni a sam rozjel vec v reseni,peklo na zemi a uspesne stoupa..
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 4. 2013 17:33

Dobrý den ,k soudu jsem donesla všechny dokumenty co jsem měla a hlavně vyjádření od exekutora že mám vše splacené,to soudu stačilo a ještě moje výpověd že směnku kterou jsem podepsala byla nevyplněná.ZA PUL HODINY JSEM ODCHÁZELA S VERDIKTEM SMĚNKA NEPLATNÁ.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 4. 2013 17:25 | DANA

DOBRÝ DEN,TAKY JSEM BYLA PŘEDVOLÁNA A VYHRÁLA JSEM.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 4. 2013 18:22 | Hana

Dobrý den,i já jsem byla u odvolacího soudu ale bohužel jsem prohrála zaplatila jsem 4000kč advokátce a bohužel smůla.Všechno bylo marné ted se můžu odvolat ale bude mě to stát 11000kč tak nevím co dál
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2013 18:48 | Monika

Dobrý den, řešíme sejný problém, můžete mi prosím poslat na email námitky od pana advokáta a rozsudek, a je už pravomocný nebo se dovolali??Moc děkuju Monika-posp@atlas.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 2. 2013 16:30 | Petr

Zdravím všechny .i já si půjčil o fa.Finpomoc ,vše splatil a myslel si ,že je uhrazeno.Co však byl šok ,když po nějaké době přišel směnečný příkaz a objevila se směnka.Nečekal jsem na nic a odvolal s proti tomu .Byl jsem u advokáta a odvolání a námitka mě přišla na 500 Kč.Bylo nařízeno soudní jednání .Předložil jsem u soudu počínaje od smlouvy ,rozhodčí nález ,exekuce ,komunikace s exekutory ,účty z banky a ustřižky od složenek ,že jsem vše řádně splatil a nakonec potvrzení od exekutora ,že je zastavena exekuce a vše splaceno .Soud mi dal za pravdu a já vyhrál a byla stažena žaloba.A to podotýkám ,jsem byl u soudu bez advokáta .Čekal jsem pak na nabytí právní moci a na razítko na rozsudek a pak si šel vyzvednout směnku .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 2. 2013 19:20 | Marie

Stojí to rozhodně za zamyšlení :)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 2. 2013 19:08 | Marie

Pane Antoníne, moc děkuji za pozitivní zprávu. Dodal jste nám zoufalým odvahu. Přeji Vám (i nám),aby Vaše kauza dopadla, jak má a aby všichni vypráskaní zloději skončili v těch nejtemnějších dírách!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 2. 2013 18:59 | Marie

Vážená dámo, rychle se proberte! Mám všechny doklady o včasném splacení a přesto přišla soudní exekuce. Nebudu první, komu platné dokumenty, zdravý rozum a slušná výchova budou k ničemu. Máte osobní zkušenost s FINPOMOCÍ? Asi ne, jinak byste se tak zbůhdarma neprsatila.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Stránka 1/5

Předchozí

1

Spočítejte si

Splátky úvěru

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Komárek

podnikatel, KKCG

Radim Passer

podnikatel, Passerinvest Group

Karel Komárek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Radim Passer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services