Před čtyřmi lety je sedřela z kůže Finpomoc. Prokletí se vrací!

Petra Dlouhá | rubrika: Co se děje | 15. 8. 2011 | 92 komentářů
Jako by se upsali ďáblu. Od chvíle, kdy podepsali smlouvu s Finpomocí, se nemůžou odrazit ze dna. Půjčili si patnáct tisíc, zaplatili až čtyřikrát tolik. Legálně je sedřela z kůže. A teď? Když dluh konečně doplatili, prodala jejich bianco směnky a oni musí platit znovu.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

15. 8. 2011 1:41, Pavel

Já bych se tohoto způsobu vydělávání peněz bál. Jednou, a podle mě to nebude zase až tak dlouho trvat, se najde někdo, kdo to prostě neustojí, vezmě zbraň a půjde to řešit. A ono to řešení je. Odhlédněme teď od práva a morálky, zoufalí lidé dělají zoufalé činy. A když pak někdo vystřílí takovou agenturu, co se mu může stát? Místo pod mostem dožije v kriminále. Čili na tom bude docela dobře. A když ne, tak ho sejmou cajti v nějaké přestřelce. Taky lepší než chcípat na kurděje v zimě pod mostem.

+40
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 92 komentářů)

21. 1. 2013 18:24 | Tomáš

V příspěvcích čtu že advokát napíše odvolání za 2400,-kč , dnes jsem advokáta navštívil a mám zaplatit nevratnou zálohu 5 000,-kč a v případě prohry u soudu stejnou částku jako si účtuje protistrana a to je cca 17 500,- kč bez DPH Tak teď nevím zda těch 5 000,-kč zaplatit a doufat že spor vyhraju nebo nezaplatit aby se nenavýšila částka o dalších zbytečně utracených 20 000,-kč
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2013 18:12 | Tomáš

A kolik stály služby advokáta???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 1. 2013 11:56 | Tomáš

Zdravím, tak se přidávám ke všem poškozeným, půjčil jsem si 25 000,-kč zřídil jsem si inkaso v jejich prospěch a po pár měsících placení jsem dostal rozhodčí nález že je půjčka splatná z důvodu pozdní platby a v exekuci jsem zaplatil 100 000,-kč , dnes jsem obdržel od krajského soudu směnečný platební rozkaz na 70 000,-kč za směnku kterou finpomoc přeprodala spol. CACTON LIMITED se sídlem v Londýně , tak a co teď???????????????
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 12. 2012 14:26 | Věra K.

Dobry den.Muzu jeste jednou poprosit kam se obratit s tou silenou kauzou Finpomoc.To je totiz hrozne platit a platit kdyz uz vse bylo jednou uhrazeno i s uroky. Zaplatila jsem cca 55tisíc a znovu mi přišlo, že ji mám hradit znovu a částka se vyšplhala na 100tisíc. Dala jsem to dokonce právničce ale bohužel s tím nešlo nic dělat. Je hlavně smutné že mi část peněz srrhávají z invalidního důchodu, což je jediný můj příjem, který mám. Je to katastrofa.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2012 10:01 | martin

Mohu vás požádat také o pomoc?martinmah@seznam.cz
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 10. 2012 9:59 | martin

Zdravim vás,tak koukám že nejsem sám taková "ryba".dá se to vúbec nějak řešit?pujčil sem si 20,vrátil asi 50 a teď chtěji 71.šmejdi...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2012 23:01 | martin.behounek@akmarbeh.cz

Jeeee no to bude prdel az na to trio vytahnou záznamy na ÚOKFK o)))) To bude zase Rathovina
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2012 21:49 | dobehl

Tak to tak vypadá ze někdo brzo predebehne pana behounka ve formálním výkladu práva Drazí přátelé nezoufejte již brzy ... ze by par dnu nebo tydnu ? Tak kdy pak to přijde ? A jak velky to bude ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2012 14:34 | Petr

Ahoj Kuga,
napiš mi na email snopik1@seznam.cz .
Děkuji Petr
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 8. 2012 14:33 | Petr

Ahoj Ester ,
můj email snopik1@seznam.cz.
S pozdravem Petr
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 8. 2012 14:22 | Petr

Ahoj Ester ,
pokud máte zájem o informace,obratte se na můj email a domluvíme se více co potřebujete.Rád Vám alespon trošku pomohu .
S pozdravem Petr
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 8. 2012 18:31 | Ester

Dobry den.Muzu jeste jednou prosit kam se obratit s tou silenou kauzou Finpomoc.To je totiz hrozne platit a platit kdyz uz vse bylo jednou uhrazeno i s uroky.Kam se tedy obratit a koho oslovit.ja si pujcila 18tisic.zaplatila posleze 80tisic a ted mam znovu platit 90tisic.tohle je fakt uz desive.a vazne ani pravnik me nepomohl.jen si vzal ode me opet penize.dekuji za radu pokud nekdo vi.. Ester
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2012 10:50 | kuga

Ahoj Petře mohu tě požádat o zaslání kopie smlouvy s finpomocí má advokátka která to řešila před lety ten dokument někam zašantročila
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 7. 2012 0:05 | Antonín

Musíte okamžitě podat směnečné námitky a to v zákoné lhutě.Jestli máte možnost kontaktovat advokáta tak to ihned udělejte.Ivano nevzdávejte to a bojujte na lítost není času nazbyt.Pošlete mi sem co nejdříve email.Přepošlu vám ty směnečné námitky.Nebo kontaktujte mého advokáta a on si stím už poradí. Mgr. Bc. Milan Honzejk tel. +420 776 589 881
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 8. 2012 11:42 | Jana

Dobrý den hned se všichni spojte s institucí jmenem nedejte se a začtete to řešit i s nimi,jako jedinec nemáme nikdo moc velké šance,my jsme to měli podobné s tím rozdílem,že jsme žádnou pujčku nedostali a jen se samozdřejmně podepsala prázdná směnka byla to chyba,ale nevěděli jsme že jen kus cáru papíru kde pořádně není nic uvedený je také platný,tak jak blbý ovce v těžké finanční situaci jsme to udělali,ale ted už chybu neuděláme,ale přijít nouze muže vždycky a člověk to neovlivní a takový firmy vždycky tady budou odíral lidi,měl by se na to podívát stát a zakázat všechny tyhle pochybný firmy a kdyby i přesto něco chtěli podvést nebylo by to platné a nezavisle na tom kdo vlastní či koupil nebo prodal vymáhalo by se to znich,kdyby zákon neměl takové díry všichni by jsme si oddechli před těmi podvodníky,jen se divím,že mužou v klidu spát,když obírají lidi,které se dostali do už tak finanční tísně,že musí podstoupit i tenhle hnus,ne nadarmo se říká zoufalí lidi dělají zoufalé činy a pak to taky tak vypadá
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2012 10:41 | MIRKA

Tak ja mam uplně stejny případ jako Vladimír,ale mám tu smulu,žě se mi dopis dostal do rukou až 3 měsíce po doručení jelikož ho poslali na trvalou adresu kde už nebydlím.Tak,že lítam po právnikách atd....a nevím co stím bude dál .Spíš mám strach ,že když to zaplatím ,že za 3roky přijde něco dalšího je to hruza.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2012 19:48 | Ester Kolínská

Kalamita a des.obratila jsem se i na pravnika proc mam znovu platit?vysledek.bohuzel pro vas jsou v pravu.Tak co s tim dal?tohle asi budu mit do smrti dluh u finpomoci.Resi tuhle kauzu jeste nekdo?diky za odpoved. EK
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2012 23:28 | Vladimír

Dobrý večer mám tu samou zkušenost dostal jsem směnečný platební rozkaz na zaplacení 24000kč+příslušenství to vše za 50000kč odvolaljsem se proti tomu do druhého dne jsem to poslal zpět na soud a ted čekám jak to bude dále soud řešit...lidičky nedejte se právník vám to za 2400kč napíše do hodky a vy to pošlete zpět k soudu. Tam je hlavní dodržet!! ty 3 dny!! na poslání odedne převzetí jinak to nabyde právní moci!! a už to pak musíte zaplatit to je pak už v pr... peníze už neuvidíte, berte na vědomí že pokud máte pujčku už dříve zplacenou doplacenou čtyř násobně převyšující hodnotou daného uvěru beru příklad..15000Kč uvěr plus exekuce to zná každý kdo byl klientem u finpomoci jak to probýhalo nemusím to rozebýrat super smlouva založená na okrádání lidí a konečná faze 82000Kč to je muj případ a po třech letech od zplacení je to tu znova formou směnky kterou jste podepsali nebo taky né.. a nebo jste oní vubec nevěděli anebo jste jí podepsali prázdnou bez uvedené částky ta směnka je platná odedne vzniku jako podpisu do dne uvedeném v platebním rozkaze (datum) a to celé má platnost 3 roky potom je promlčená tak mi to řekl právník když jsi to přečetl jsme jenom bývalý klienti předchozího majitele směnky to jest (Vácha) ted už Canton Limited to znamená že smlouva z Finpomocí kteru už máte léta ukončenou jse na tohle druhé kolo nevztahuje tak držím palce a nedejte se zatím se mějte a pište.. jaké máte vy.. zkušenosti stěma haj...ma
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 7. 2012 20:02 | Petr

Dobrý den ,já měl stejný problém ,taky se objevila směnka .Odvolal jsem se,proti směnce a podal námitky a bylo nařízeno soudní jednání ,kde jsem doložil počínaje od smlouvy,přes písemnou korespondenci s exekutory až po splacení doklady a jejich advokát i soudce zastavil jednání o zaplacení směnky a ukončení soudu.Ted již čekám pouze na nabytí právní moci a navrácení originálu směnky .Tím jsem celý spor vyhrál a to podotýkám ,že jsem byl u soudu sám bez právního zástupce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 7. 2012 12:06 | kocurova ivana

můj email je kocurova.ivana35@seznam.cz, opravdu můžu kontaktovat vašeho advokáta,ale nevím z čeho mu zaplatít, děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Spočítejte si

Splátky úvěru

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Brychta

finanční analytik

Petr Zahradník

ekonom

Jaroslav Brychta
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Petr Zahradník
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services