Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Logo Partners Financial Services, a.s.

Partners Financial Services, a.s.

Finančněporadenská společnost Partners Financial Services působí na českém trhu od roku 2007. Od svého vzniku se zaměřuje na poskytování komplexního nezávislého finančního poradenství. Za dobu své existence zprostředkovaly Partners Financial Services finanční produkty více než čtyřem stům tisíc klientů. Heslo Partners Finanční poradenství JINAK vyjadřuje základní filozofii společnosti – odbourávání informační asymetrie mezi klienty a finančními poradci a snahu o kultivaci českého finančního trhu.

V současnosti jsou Partners s ročním obratem přesahujícím 1,1 miliardy korun největší finančněporadenskou společností na českém trhu. Pod jejich hlavičkou působí více než 2 200 aktivních certifikovaných finančních poradců. Kromě klasické MLM struktury dnes Partners využívají také řadu dalších distribučních kanálů – budují síť franšízových poboček, využívají vlastní call-centrum a na webu Ušetři.peníze.cz provozují vlastní on-line lead generátor. Svým klientům na stránce www.mojepartners.cz nabízejí také unikátní systém pro správu osobních financí a finančních produktů.

V portfoliu Partners nejdete více než 390 finančních produktů od 52 finančních společnostíbank, pojišťoven, investičních společností a dalších subjektů působících na českém trhu. Do skupiny Partners dále patří Partners bankovní služby, Partners investiční společnost, Partners media, která provozují weby Finmag a Peníze.cz, a Partners Akademie.

Kontakty

AdresaTürkova 2319/5bPraha 4 - Chodov149 00
Infolinka800 636 363
Fax222 353 051
Emailinfo@partners.cz
Webhttp://www.partners.cz/cs/
Webhttps://moje.partners.cz/
Webhttp://www.partnersbs.cz/cs/

Další informace

IČO27699781
DIČCZ27699781
Zahájení činnosti23. 8. 2006
Počet poradců2 200
Počet klientů443 388
Počet produktů v portfoliu400
Provizní obrat v roce 20141 112 853 470 Kč

Struktura produkce Partners Financial Services, a.s. dle počtu smluv

Partners Financial Services, a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem partners, partners financial services

Franšízing: Jste svým vlastním pánem, ale...

5. 5. 2016 | Daniel Tácha

Franšízing: Jste svým vlastním pánem, ale...

Hlavní výhodou franšízy je, že před startem podnikánídostanete všechno na stříbrném podnose. Nevýhodou pak může být, že co vám na tom podnose servírují, musíte taky všechno sníst. Jinými slovy: franšízantovo podnikání je vždy svázané řadou regulí, které vytyčil franšízor. A uhnout se dá jen do určité míry.

Kolik stojí franšíza

29. 3. 2016 | Daniel Tácha | 2 komentáře

Kolik stojí franšíza

Pro ty, kteří chtějí podnikat, ale nemají jasno v čem, anebo nechtějí riskovat neúspěch s vlastním podnikatelským záměrem, může být řešením franšízing. Převzetí úspěšného obchodního konceptu ovšem něco stojí. Franšízant platí za licenci, otevření pobočky a pravidelně odvádí procenta z obratu.

Franšízing: Jak a kde si vybrat vhodný obchodní koncept

1. 3. 2016 | Daniel Tácha

Franšízing: Jak a kde si vybrat vhodný obchodní koncept

Máte podnikavého ducha a obchodní talent, rádi byste podnikali, ale ne a ne najít ten správný nápad? Originalita je jistě prima, ale to, co se počítá, jsou peníze. Možná je právě pro vás vhodná franšíza: převzetí už zavedeného, ověřeného modelu.

Franšíza vyžaduje stejné nasazení jako každé podnikání

4. 2. 2016 | Daniel Tácha

Franšíza vyžaduje stejné nasazení jako každé podnikání

Chcete podnikat? Můžete začít od nuly s vymýšlením vlastního konceptu. Anebo prostě sáhnete po něčem, co už je vymyšlené a vyzkoušené a co funguje. Vybrat si můžete z tisíců možností z domova i zahraničí. Jenom v Česku v současnosti funguje 240 franšízingových konceptů.

Příběh bojovníka

7. 1. 2016 | Ondřej Tůma | 11 komentářů

Příběh bojovníka

Jak při budování firmy těžit z vlastních chyb a hendikepů? Generální ředitel Partners a investor startupových firem Petr Borkovec prozradil, že to chce hlavně jednu věc: myslet ve velkém.

Den finanční gramotnosti: Češi investicím nevěří

8. 9. 2015 | Gabriel Pleska | 13 komentářů

Den finanční gramotnosti: Češi investicím nevěří

Už popáté Česko zažívá Den finanční gramotnosti. Společnost Partners si při této příležitosti nechala zpracovat průzkum, jak přistupujeme k investicím. Výsledky nejsou příliš povzbudivé: polovina Čechů přistupuje k investování se značnou nedůvěrou.

Petr Borkovec: Pojišťovny ukázaly sílu. Bohužel naprosto nefér způsobem

27. 6. 2015 | Martin Vlnas | 13 komentářů

Petr Borkovec: Pojišťovny ukázaly sílu. Bohužel naprosto nefér způsobem

„Nemám nic proti regulaci jako takové. Pokud se pravidla hry pro distribuci pojištění nastaví správně, můžou klientům a trhu přinést mnoho dobrého. Návrh poslance Ladislava Šincla je ale špatný. A ještě horší je způsob, jakým je prosazován – pomocí bezohledného lobbingu pojišťoven,“ říká Petr Borkovec, generální ředitel Partners Financial Services, v exkluzivním rozhovoru.

Regulace prodeje životních pojistek. Revoluční tajfun, nebo větříček? A komu pomůže?

10. 6. 2015 | Petra Dlouhá | 14 komentářů

Regulace prodeje životních pojistek. Revoluční tajfun, nebo větříček? A komu pomůže?

Chránit klienta, otevřeně informovat o nákladech pojistky a zvýšit nároky na prodejce – hlavní cíle novely zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích. Chystá se roky. Ve Sněmovně už prošla prvním čtením. Nečekaně se ale objevil ještě přílepek k jinému zákonu: má regulovat provize zprostředkovatelů. Co novinky přinesou klientovi?

Otevřený dopis Petra Borkovce poslanci Ladislavu Šinclovi

3. 6. 2015 | redakce Peníze.CZ | 1 komentářů

Otevřený dopis Petra Borkovce poslanci Ladislavu Šinclovi

Na českém finančněporadenském trhu je v poslední době velmi rušno. Může za to přílepek k chystané novele zákona o pojišťovnictví, iniciovaný poslancem a místopředsedou rozpočtového výboru Ladislavem Šinclem z ČSSD. Pokud projde, zásadním způsobem změní pravidla distribuce životního pojištění.

Světový den fondů – proti investiční xenofobii!

17. 4. 2015 | Aleš Tůma

Světový den fondů – proti investiční xenofobii!

19. dubna si Česko podruhé připomíná Světový den investičních fondů. Než vyrazíte do průvodu rentiérů s lampiony, přečtěte si jeden paradoxní poznatek.

Partners Financial Services, a.s. - Zkušenosti

21. 5. 2016 16:17 | Jaroslav

Asi jsem divnej, žádnou pojistku nemám... Nejlepší ochrana před životem je smrt. :D
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (VENA 20. 05. 2016 16:29)

20. 5. 2016 16:29 | VENA

Poradci potřebujou přebouchat pár lidem pojistky, tak se prostě snaží nahodit udičku :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Lada 17. 05. 2016 15:48)

17. 5. 2016 15:48 | Lada

Všicchni poradců nadávají kvůli životnímu pojištění. Mě to přijde jako takový druh pasivního hazardu. Dát tolik, co do pojištění na sportku, tak má člověk šanci se dostat k penězům, i když se mu nic nestane. je docela morbidní "vyhrát" nějaké peníze v momentě, kdy se mi něco stane.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

13. 4. 2016 12:32 | Lucie

To můžete říct o každém. Já teď na svoji poradkyni nedám dopustit, i když jsem se nechávala dlouho přesvědčovat a vybírala jsem dlouho. Ale jsem za ni ráda. Pomohla mi s hypotékou, když jsem chtěla ocdejít od stavební spořitelny a nechtěli mě pustit. Teď se s ní radím o pojistkách i o šetření a peníze pěkně přibývajíé :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Lapka 15. 02. 2016 18:56)

24. 3. 2016 13:59 | Zigi

Partners nemá s finančním poradenstvím nic společného. Je to banda zlodějů a podvodníků, kteří využívají lidské hlouposti. Hlavně musí potenciálním klientům nabízet životní pojistky a z vlastní zkušenosti vím, že dokonce první dva měsíce zaplatí ,,finanční poradce´´ (obyčejný blbeček) za klienta a shrábne tučné provize. Už by se měl pan ministr financí Babiš probudit a zatrhnout tyhle nezákonné podvody. A úplně nejvíc mě nasralo, když jsem měl přes podvodnou firmu Partners uzavřené investice a finanční poradce prý senior director Miroslav Rája mně radil abych ještě navýšil investování v době kdy investice šly do háje a sám sobě investice ukončil. To dokáže člověka vážně nasrat. Taky na něho podám trestní oznámení.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

15. 2. 2016 18:56 | Lapka

banada lehkoživek co akorát šustej lejstrama .....člověk pokud ma selskej rozum tak nepotrebuje radit!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

14. 2. 2016 9:32 | Jitka S.

Jsem financni specialistka a podminky pro klienty vyjednavam opravdu velmi,velmi slusne (jsem v oboru radu let,pred tim jsem byla i 10let v bance). Provize bank jsou taky pevne dane a jedina cesta,jak klientum prilepsit/zlepsit jeste podminky je podelit se s nimi o svoji provizi...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Karolína B. 26. 01. 2016 12:08)

7. 2. 2016 11:49 | Honza Havran

Poradce mám a v pohodě...mě stále vše platí podle smluv ... a vše funguje ... Já si stále si myslím že národ je plný finančních negramotů což je přesný pro českou náturu. Jo negramoti řídím Mercedesa :-)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

5. 2. 2016 10:34 | Dana

Máte pravdu, někteří poradci bohužel kazí této profesi jméno. Snaží se lidem vnutit co nejvíc předražených produktů a pak rychle pryč. Chce to ale hledat ty správné lidi, stejně jako si hledáte šikovné doktory, řemeslníky nebo školy pro děti. A pokud jde o peníze, je opatrnost obvzlášť na místě. Ale když najdete toho správného, vyplatí se vám to na celý život!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jarda Kameník 29. 01. 2016 21:10)

5. 2. 2016 10:31 | Dana

Vidíte, já jsem před několika lety "padlá na hlavu" byla. A teď toho vůbec nelituju! Původně jsem učila děti, moc mě to bavilo, ale otáčela jsem každou korunu. Rozhodla jsem se si přivydělat, ale nakoenc mě poradenství chytlo a dělám ho už několik let naplno. Práci si teď už se svými dětmi plánuju, jak potřebuju, bez problému jsme si pořídili byt, auto a cestujeme. Jsem naprosto spokojená. Ale hlavně mám pocit,že má moje práce smysl. Radím s financemi, pomáhám, aby lidi kolem mě ušetřili nebo se nedostali do průšvihu. Sice občas bojuju s předsudky, ale mám dlouholeté spokojené klienty a to je hlavní. Prostě skvělá práce :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Viki 01. 02. 2016 13:48)

1. 2. 2016 13:48 | Viki

Jj nedávno mě zkoušeli přemluvit.... Nejsem ale přece padlá na hlavu! :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jarda Kameník 29. 01. 2016 21:10)

29. 1. 2016 21:10 | Jarda Kameník

Jo,jo taky to známe. "Poradci", kteří oboru vůbec nerozumí, ale vám stačí, že vám takoví seženou kšeft. A spokojenost klienta je naprosto vedlejší!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Karin 29. 01. 2016 20:53)

29. 1. 2016 20:53 | Karin

Partners - neeeee!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-2
Líbí
Nelíbí

29. 1. 2016 17:37 | můj názor...

Já jsem moc spokojen ...mám komplet vyřešené -penzijní důchodové a úrazové pojištění za přijatelné ceny . Banku co mi doporučili -tak mám výběry bez poplatků ve všech bankomatech + pojištění vozidel kde se dá také dost ušetřit ... Takže investice se zvedají a pojištění co jsem měl možnost také čerpat v nouzi při závadě vozu v zahraničí potěší . Na placení mi stačí jen moje karta k účtu bez kontokorentu a dalších nesmyslných kreditních karet .. Partners mi ukázal cestu k penězum a naučil mě finanční gramotnosti. Díky
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Míla 15. 01. 2016 14:40)

27. 1. 2016 22:28 | Albi

Ano,pojišťovnictví spadlo za posledních 10 let do bahna... Neznám partners ale rozhodnuti jestli se necháte pojistit je na každém z nas.Chci jen rict jestli poradci dokážou tuto službu dát do lepšího světla tak tomu fandím ale to se projeví samo a to na spokojených klientech...na závěr:pokud kdokoliv pomůže aspon jednomu člověku je to skvěle... lidi věnuji spoustu času na negativní komentáře ... Pozitivních je minimum to lidi nebaví neco pochválit. Škoda.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Dart 20. 01. 2016 15:25)

Zobrazit všech 91 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Prověřte si svého poradce

Proklepněte si svého finančního poradce v registrech ČNB. Zkontrolovat si můžete i všechny finanční subjekty podléhající dozoru ČNB.

Název subjektu, IČO nebo příjmení hledané osoby

Výpočet čisté mzdy 2014

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

ministerstvo práce a sociálních věcí, koupě nemovitosti, cestování, bydlení, ošetřovné, nástěnné textilie, dávky mimořádné okamžité pomoci, Martin Fassmann, Porotherm, neschopenka, pravděpodobnost výhry, živly, investiční horizont, přímé bankovnictví, maloobchod, hypotéční kalkulačka, elektřina, plyn, srovnání cestovního pojištění, nejlevnější povinné ručení, rychlá půjčka

1SX9333, 2A89999, 4L35212, 4L35207, 4L35207

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.