Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Logo Partners Financial Services, a.s.

Partners Financial Services, a.s.

Finančněporadenská společnost Partners Financial Services působí na českém trhu od roku 2007. Od svého vzniku se zaměřuje na poskytování komplexního nezávislého finančního poradenství. Za dobu své existence zprostředkovaly Partners Financial Services finanční produkty více než čtyřem stům tisíc klientů. Heslo Partners Finanční poradenství JINAK vyjadřuje základní filozofii společnosti – odbourávání informační asymetrie mezi klienty a finančními poradci a snahu o kultivaci českého finančního trhu.

V současnosti jsou Partners s ročním obratem přesahujícím 1,1 miliardy korun největší finančněporadenskou společností na českém trhu. Pod jejich hlavičkou působí více než 2 200 aktivních certifikovaných finančních poradců. Kromě klasické MLM struktury dnes Partners využívají také řadu dalších distribučních kanálů – budují síť franšízových poboček, využívají vlastní call-centrum a na webu Ušetři.peníze.cz provozují vlastní on-line lead generátor. Svým klientům na stránce www.mojepartners.cz nabízejí také unikátní systém pro správu osobních financí a finančních produktů.

V portfoliu Partners nejdete více než 390 finančních produktů od 52 finančních společnostíbank, pojišťoven, investičních společností a dalších subjektů působících na českém trhu. Do skupiny Partners dále patří Partners bankovní služby, Partners investiční společnost, Partners media, která provozují weby Finmag a Peníze.cz, a Partners Akademie.

Kontakty

AdresaTürkova 2319/5bPraha 4 - Chodov149 00
Infolinka800 636 363
Fax222 353 051
Emailinfo@partners.cz
Webhttp://www.partners.cz/cs/
Webhttps://moje.partners.cz/
Webhttp://www.partnersbs.cz/cs/

Další informace

IČO27699781
DIČCZ27699781
Zahájení činnosti23. 8. 2006
Počet poradců2 200
Počet klientů443 388
Počet produktů v portfoliu400
Provizní obrat v roce 20141 112 853 470 Kč

Struktura produkce Partners Financial Services, a.s. dle počtu smluv

Partners Financial Services, a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem partners, partners financial services

Vzadu v hlavě mně pořád bliká výstražné světlo

20. 5. 2017 | Martin Vlnas | 10 komentářů

Vzadu v hlavě mně pořád bliká výstražné světlo

Lucie Simpartlová si pamatuje, jaké to bylo, když přišla krize a fondy se začaly propadat bez ohledu na to, jak dobře byly spravované.„Je smutné, že čím dál od poslední krize jsme, tím víc sílí volání po něčem novém. Novináři, klienti, poradci… Pořád dokola. Paměť lidí je příliš krátká,“ říká ředitelka Partners investiční společnosti

Partners market: Franšízant musí být především dobrý manažer

25. 10. 2016 | Martin Vlnas | 1 komentářů

Partners market: Franšízant musí být především dobrý manažer

Martin Hrůša pracoval jako finanční poradce, později rozjížděl vlastní franšízu. Před dvěma měsíci se stal ředitelem franšíz společnosti Partners. „Moje výhoda je, že se s většinou franšízantů osobně znám. Sám jsem přišel z pobočky, potom jsem rok objížděl franšízy a sbíral informace – všechno, s čím přijdu, je tedy postavené na reálných zkušenostech,“ říká.

Den finanční gramotnosti: Třetina lidí si bere hypotéku na ostro. Bez rezervy

6. 9. 2016 | Monika Hájková | 9 komentářů

Den finanční gramotnosti: Třetina lidí si bere hypotéku na ostro. Bez rezervy

Stejně jako v předchozích letech i letos představila společnost Partners výsledky průzkumu, který si nechala zpracovat ke Dni finanční gramotnosti. Průzkum se tentokrát zaměřil na postoje a znalosti Čechů v oblasti úvěrů na bydlení. Z výsledků je patrné, že Češi nejvíc fandí hypotékám. někdy až příliš bezvýhradně.

Pro franšízing Československo neskončilo

28. 6. 2016 | Daniel Tácha | 6 komentářů

Pro franšízing Československo neskončilo

Koncept franšíz netřeba představovat. Je ideální pro ty, kteří v podnikání nepotřebují za každou cenu prošlapávat vlastní cestu. (Platí, že i tu prošlapanou budou muset projít pěkně po svých a všechno si odpracovat.) Pro úspěšné se pak nabízí ještě jedna možnost: master franšízing. Možnost získat od zahraniční franšízingové firmy licenci k vybudování celé sítě franšíz v jednom státě.

Franšízing: Jste svým vlastním pánem, ale...

5. 5. 2016 | Daniel Tácha

Franšízing: Jste svým vlastním pánem, ale...

Hlavní výhodou franšízy je, že před startem podnikánídostanete všechno na stříbrném podnose. Nevýhodou pak může být, že co vám na tom podnose servírují, musíte taky všechno sníst. Jinými slovy: franšízantovo podnikání je vždy svázané řadou regulí, které vytyčil franšízor. A uhnout se dá jen do určité míry.

Kolik stojí franšíza

29. 3. 2016 | Daniel Tácha | 2 komentáře

Kolik stojí franšíza

Pro ty, kteří chtějí podnikat, ale nemají jasno v čem, anebo nechtějí riskovat neúspěch s vlastním podnikatelským záměrem, může být řešením franšízing. Převzetí úspěšného obchodního konceptu ovšem něco stojí. Franšízant platí za licenci, otevření pobočky a pravidelně odvádí procenta z obratu.

Franšízing: Jak a kde si vybrat vhodný obchodní koncept

1. 3. 2016 | Daniel Tácha

Franšízing: Jak a kde si vybrat vhodný obchodní koncept

Máte podnikavého ducha a obchodní talent, rádi byste podnikali, ale ne a ne najít ten správný nápad? Originalita je jistě prima, ale to, co se počítá, jsou peníze. Možná je právě pro vás vhodná franšíza: převzetí už zavedeného, ověřeného modelu.

Franšíza vyžaduje stejné nasazení jako každé podnikání

4. 2. 2016 | Daniel Tácha

Franšíza vyžaduje stejné nasazení jako každé podnikání

Chcete podnikat? Můžete začít od nuly s vymýšlením vlastního konceptu. Anebo prostě sáhnete po něčem, co už je vymyšlené a vyzkoušené a co funguje. Vybrat si můžete z tisíců možností z domova i zahraničí. Jenom v Česku v současnosti funguje 240 franšízingových konceptů.

Příběh bojovníka

7. 1. 2016 | Ondřej Tůma | 11 komentářů

Příběh bojovníka

Jak při budování firmy těžit z vlastních chyb a hendikepů? Generální ředitel Partners a investor startupových firem Petr Borkovec prozradil, že to chce hlavně jednu věc: myslet ve velkém.

Den finanční gramotnosti: Češi investicím nevěří

8. 9. 2015 | Gabriel Pleska | 13 komentářů

Den finanční gramotnosti: Češi investicím nevěří

Už popáté Česko zažívá Den finanční gramotnosti. Společnost Partners si při této příležitosti nechala zpracovat průzkum, jak přistupujeme k investicím. Výsledky nejsou příliš povzbudivé: polovina Čechů přistupuje k investování se značnou nedůvěrou.

Partners Financial Services, a.s. - Zkušenosti

19. 6. 2017 15:04 | Vojtěch

Kamarad, který dělá u partners už asi 7 let, semnou probíral moje spořící účty a to jak sebe samotnýho jistím do budoucna a když jsem mu řekl, že nijak tak zíral :D Doporučil mi investovat do podílových fondů a jelikož je to kámoš, tak jsem neměl důvod to nějak dopodrobna zkoumat a vlastně ani nesouhlasit. Měsíčně posílám 1500, což mě osobně nějak nevytrhne a už teď je moc hezký vědět, že tam mám vážně pěknou částku, která bude narůstat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

7. 6. 2017 15:58 | Matej

Musím souhlasit. Každý člověk má právo na svoje rozhodnutí. Abych řekl pravdu ve světě financí moc zběhlý nejsem, takže na doporučení jsem partners kontaktoval sám. Já osobně jsem nikdy nic nespořil jen jsem si nechal peníze válet na účtu což je asi ta největší blbost, hlavně po schůzce se mi to potvrdilo. Řekl jsem si mojí slečně, která semnou spolupracuje už cca 2 roky, jaké mám plány do budoucna a ona mi sestavila můj finanční plán plus zařídila penzijko.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TomasŽ 30. 05. 2017 15:44)

30. 5. 2017 15:44 | TomasŽ

Ono asi každý si myslí něco jiného a podle mě je to na člověku kam kdo bude investovat svoje peníze. Já beru za rozumné si nechat poradit, což jsem si taky od partners nechal, a samozřejmě i podle svého zvážení jsem si zvolil co bych si nejraději založil, potřeboval jsem jen radu, kam by to bylo nejvýhodnější a tu jsem dostal a k tomu jsem se skoro nemusel o nic starat protože to bylo vyřešené aniž bych u toho musel „asistovat“.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

18. 5. 2017 12:52 | JardaSouk

Souhlasím s Romanem. Myslím si, že když člověk nechá nahlednout někoho do svých financí a chce nějak poradit, tak by si měl zjistit co nejvíce informací o tom kam půjde. My jsme neměli žádný problém, dostali jsme na doporučení poradce od partners, který kdysi zařizoval hypotéku na chalupu mé tchýni a tchánovi a my s ním jsme do dnes spokojení když jsme potřebovali také poradit s hypotékou, tak se nám o to postaral.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

13. 4. 2017 16:56 | Šimpl

Taky možnost řešení, ale je to celkem rychlá směrnice jak skončit na ulici s ničim, takže s rozumem a mít raději nějaký železný rezervy. Mně poradili, takže je teď mám.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (testik11 09. 02. 2017 11:05)

9. 2. 2017 11:05 | testik11

Lepší je ty peníze propít, projíst a procestovat svět než dát jedinou korunu do fondů.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Roman Nový 21. 12. 2016 15:22)

5. 1. 2017 8:46 | SprávŇÁK

Souhlas! Vybral jsem fondy, dostal fondy a spokojenost...:) Možná zlato ale jeeště ho prověřuju!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Roman Nový 21. 12. 2016 15:22)

21. 12. 2016 15:22 | Roman Nový

Já nevím, proč tu všichno píšou negativa, tak pokud chci ivnestovat, nebo spořit, tak si přece každý předtím zjistí podmínky a vybere si tu nejlepší společnost nebo ne?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

13. 12. 2016 17:06 | Dana Horná

Prý platí nový zákon u půjček. Zamená to, že bude těžší si půjčti, to je teda zase novinka. Co s tím?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

8. 11. 2016 14:53 | Ktk

Ono se to od prosince změní, díky bohu. Už žádná nová smlouva, nová provize a tak....Prostě UTRUUUM!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Kamil 05. 10. 2016 21:34)

5. 10. 2016 21:34 | Kamil

To jste měl teda štěstí. Placením živokta přijdete o peníze tak jako tak. To ty prachy raději rvát do penzijného připojietění. Když přijde zdravotní problém je v pojistných podmínkách dost kliček aby nemuseli plnit, nebo tu sumu pořádně osekali.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (PeTe 27. 09. 2016 23:25)

27. 9. 2016 23:25 | PeTe

K diskuzi ohledne zporostredkovatelu. Nezatracoval bych je pausalne. Zdrarma mi kdysi vyridili hypoteku s podminkami lepsimi nez bych si sehnal sam. Cele papirovani kolem se scvrklo na jednu navstevu a podpis vseho. Jen jsem musel osobne na katastr, ale i to by za me za 500 Kc udelali. Nedavno mi zase zaridili uver, zadna enormni vyse, ale do 2 dnu byl na ucte. Opet zdarma. No a ze mi k tomu nabidli i pojisteni a investovani, ktere jsem odmitl, to byla asi tak jedina cena, co jsem za to zaplatil - cca 10 minut casu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Xxx 08. 08. 2016 14:36)

22. 8. 2016 17:33 | Dana H.

Asi jste narazil na špatného poradce. Ale na tu svoji nedám dopustit. Potřebovala jsem hypotéku,zařídila mi ji. Chtěla jsem šetřit dětem, peníze se mi pěkně hromadí. A navíc přijde za mnou až domů, večer po práci, nemusím se hnát do banky během svojí pracovní doby. A přisla i o víkendu, když bylo potřeba něcvo rychle vyřídit. Tomu říkám servis. Takže za mě palce nahoru!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Xxx 08. 08. 2016 14:36)

8. 8. 2016 14:36 | Xxx

Od vás raději nic...banda předkupníku...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 04. 08. 2016 14:30)

4. 8. 2016 14:30

Máte pravdu. Zákon by mě vyčistit trh od poradců, kteří chtějí jenom vydělat. Také funguji jako poradkyně a na změnu se už chystám tak, že mám provizi za IŽP rozložebnou do několika let. Se svými klienty mám dlouhodobé vztahy a tak mi nevadí, že nedostanu peníze okamžitě. Chci, aby všechno klapalo a byli spokojení. Jen tak můžu podnikat dlouho :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (karlička 03. 08. 2016 18:56)

Zobrazit všech 110 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Prověřte si svého poradce

Proklepněte si svého finančního poradce v registrech ČNB. Zkontrolovat si můžete i všechny finanční subjekty podléhající dozoru ČNB.

Název subjektu, IČO nebo příjmení hledané osoby

Výpočet čisté mzdy 2014

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Celkový náhradový poměr, Referenční sazba, PAYG (pay-as-you-go), nájemní smlouva, občanská zákoník, nájemník, cestování, pronájem bytu, obsah, historická paměť, mezibankovní sazba, Zaměstnanecké výhody a motivace, Trutnovská výzva, daňová optimalizace, IOL Platinum, Martin Gardavský, Konsorcium, nábytek

2SC2047, 1SP3040, 1SP3040, 1SP3040, 5C65237

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK