Diskuze - HVB Bank

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 18 komentářů)

6. 6. 2012 15:43 | Pavel Mašek

.

























































------------------------------ ------------------------------ --------------------


¨DOBRÝ DEN,BYL JSEM MAJITELEM NEMOVITOSTI k.ú HORNI VLTAVICI Č.P 24, PAR. ČIS 26 OKRES PRACHATICE A TENTO DŮM JSEM"PRODAL" PANU ONDŘEJOVI KREJČIMU A PANU TOMÁŠI VILIMOVI KTERÝ DŮM PŘEVEDL NA PANI JIŘINU EGEROVOU. JÁ JSEM DŮM "PRODAL " ZA 2.000.000KČ A DO DNEŠNIHO DNE JSEM OD NICH DOSTAL 550.000KČ.PŘITOM ODHADNI CENA PO REKONSTRUKCI ČINILA 4.280.000KČ.VAŠE ODHADKYNĚ JANA MAIROVSKÁ VŠAK DŮM ODHADLA NA 7.960.000KČ A TO UŽ BYL DŮM POŠKOZENÝ. NYNÍ JSEM SE DOZVĚDĚL OD STAROSTY HORNI VLTAVICE ŽE DŮM JE PONIČENÝ VNITŘEK POSTUPNĚ DEMOLOVÁN A TUDÍŽ HODNOTA DOMU JE JIŽ V TÉTO DOBĚ POMALU NULOVÁ. VŽYT VY JAKO RUČITELÉ BY JSTE MĚLI NA SVŮJ" MAJETEK TAKÉ DOHLIŽET. JÁ VÁS INFORMUJI O STAVU DOMU PROTO, ŽE MĚ NYNĚJŠI MAJITELÉ STÁLE DLUŽI 1.450.000KČ + UROKY A VYMLOUVAJI SE, ŽE NEMAJI PENIZE I KDYŽ VE SMLOUVĚ JE NAPSÁNO ŽE PO POSKYTNUTÍ ÚVĚRU DOPLATI KUPNI CENU. JÁ OSOBNĚ SI MYSLIM ŽE SE JEDNÁ O ÚVĚROVÝ PODVOD. MAŠEK PAVEL KOSATCOVÁ 1526 38601 STRAKONICE tel:724122777
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2012 12:46 | MaynardJulianne

That is understandable that cash can make people disembarrass. But how to act when someone does not have cash? The one way is to try to get the business loans and financial loan.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2006 16:27

Ano, karty mohu jen doporučit - a reklamace jim stačí po telefonu a do pár dnů je to vyřízeno - to je prostě pohádka, proti papírování a návštěvám na pobočkách v jiných bankách.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 11. 2005 9:30 | Znalec ;-)

HVB - má zajímavé hypotéky. Další produkt, který stojí za pozornost je kreditní karta - cobrand. Jsou to karty, které vydávají ve spolupráci s dalšími partnery. Mají hlavně nízký úrok - 1,58% měsíčně z vybrané částky. Je zde znát orientace na movitější klientelu... Té se snaží a dokáže vyhovět..... Uvidíme časem, co přinese sloučení s UniCreditem.
+29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2005 12:17

Trochu neaktualni kurzy... Dnes je 9.8. a aktualni kurzy jsou ke dni 22.2.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2005 22:56 | Honzajs

Je to i na www.hvb.com
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 6. 2005 21:30 | Honza

Dle info an Teletextu se Unicredito dohodlo s HVB na převzetí.
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 5. 2005 20:33

taky jsem se přestěhoval do CZ,ale zase jedu zpět.Ještě hodně věcí vás tu bude vytáčet.Přeji pevné nervy!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 5. 2005 5:30 | z Vysocan

Po hodne letech jsem se prestehoval zpet do CZ, cili nevim jak to tady chodi. Tahle banka me vytocila tim, ze si napocitala 50 korun za deposit v hotovych. At jdou do haje.
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 3. 2004 9:57 | Marek

Mně osobně HVB více než vyhovuje, jsem s jejími službami a především přístupem mého bankéře více než spokojen.
+37
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2003 14:53 | Harry

Zajímavé je jedine studentske Nonstop konto. Kdyby ho ovsem jiz nezrusili :( Takze nove ucty se nezakladaji, ale stare jsou docela rozumne a ja toho vyuzivam.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2003 14:00 | Honuajs

Já mám zase špatnou zkušenost. Po schůzce u nás ve firmě slibili dodat nabídku do týdne. Když ji po několika mých urgencích nebyli schopni poslat ani do měsíce, tak jsme se obrátili na konkurenci. To by se jim stávat nemělo!!!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2003 13:51 | Jiri S.

Mam v bance soukromy ucet uz skoro rok a jsem velmi spokojeny. Zatim jsem zaznamenal jediny problem a tim je obcasna nedostupnost internetoveho bankovnictvi (cca. 5x za rok na par hodin).
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2003 12:42 | Zyl

Naše firma spolupracuje s HVB asi rok a zatím jsme se službama této banky také naprosto spokojeni.
Ochota, vstřícnost - prostě kdykoliv tam přijdete nebo něco potřebujete tak se vám snažej na 100% vyhovět.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 7. 2002 15:59 | urubkova

Jsem u nich asi od února a zatím samá spokojenost.
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 7. 2002 9:19 | Simona K.

Pro HVB by to jistě bylo další posílení pozice.
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 7. 2002 0:33

Jiste, je to cesta jak rozsirit obchod, HVB ma vsak za sebou lonskou fuzi, a je otazka, jestli by ted byla vhodná dalsi, v tak kratke dobe. mnohem pravdepodobnejsi je koupe CCS.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2002 12:27 | urubkova

Přijde mi, že ty banky na spojení vydělaly. Navenek působí velmi důvěryhodně a kvalitně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Renáta Kadlecová

ředitelka Fondu pojištění vkladů

Jiří Pospíšil

politik

Renáta Kadlecová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiří Pospíšil
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services