Jízdenky za 19 korun. Flixbus slaví dva roky v Česku

jih | rubrika: Aktuality | 27. 8. 2019 | 1 komentář

Dopravce Flixbus má během dneška a zítřka akci, ve které prodává jízdenky za 19 korun na cesty po Česku. Zelené autobusy tím oslavují dva roky od spuštění vnitrostátních linek v Česku. 

„Zákazníci se často ptají, kdy pro ně zase připravíme akční nabídku. Ta příležitost je právě teď, jsou to totiž dva roky, kdy jsme spustili první pravidelné vnitrostátní spoje,“ říká mluvčí Martina Čmielová.

Narozeninové jízdenky na Flixbus si zákazníci můžou koupit v mobilní aplikaci dopravce od dnešní 11. hodiny do středeční půlnoci nebo do vyprodání dostupné kapacity – tu dopravce neupřesnil.

Akční cena platí pro rezervaci cest v období od 16. září do 15. října 2019 v rámci vnitrostátních spojů. Za 19 korun tak můžou lidé cestovat například z Prahy do Brna, Mostu, Českých Budějovic, ale i z Brna do Ostravy nebo do Zlína.

Flixbus během prvních dvou let působení na českém trhu s vnitrostátní dopravou otevřel 63 zastávek ve 48 městech. Mezi ty nejnovější patří například Strakonice nebo Vimperk, kde zastavují mezinárodní spoje do Polska, Rakouska a Německa.

V roce 2018 přepravil Flixbus mezi zastávkami v Česku a mezi Českem a zahraničím přes 2,7 milionu cestujících. Většina lidí (88 %) objednává jízdenky online.

Kurzy měn na Peníze.cz

Směna je život!

Chcete vyměnit peníze nebo nakoupit v zahraničním obchodě? Jedete do ciziny a nevíte, kolik místních peněz dostanete za svoje koruny? Máte zainvestováno v cizí měně a zajímá vás kurz eura, kurz dolaru nebo třeba kurz švýcarského franku? Máme čerstvý kurzovní lístek, který každý den zveřejňuje Česká národní banka, i kurzovní lístky českých bank.

Nejhledanější kurzy měn

Euro25,335-0,03 Kč
Americký dolar23,337-0,04 Kč
Britská libra29,595-0,07 Kč
Švýcarský frank26,550-0,02 Kč
Turecká lira74,926-0,18 Kč

Srovnávat se vyplatí

Srovnávat se vyplatí

Kalkulátor.cz je srovnávač, který lidem šetří peníze ve světě energií, pojištění a financí. My počítáme, vy šetříte.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+2
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů

Oblíbená témata

doprava, flixbus, jízdenky, slevy

Daňové přiznání online

A tohle už jste četli?

Pozor na nový trik u bankomatů. Platíte za to, co nechcete

27. 2. 2024 | Pavla Adamcová | 1 komentář

Pozor na nový trik u bankomatů. Platíte za to, co nechcete

Síť bankomatů Euronet v Česku strhává lidem poplatek za službu, kterou si ve skutečnosti neobjednali – nebo ji nakonec ani nedostali. Některým velkým bankám se takové klamání jejich... celý článek

Skoro tři miliony lidí čeká výměna průkazu VZP

26. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Skoro tři miliony lidí čeká výměna průkazu VZP

Od dubna začne Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) velkou výměnu průkazů pojištěnce. Nový průkaz s platností na dalších deset let obdrží lidé, kterým v letošním roce vyprší platnost... celý článek

Místo parmazánu levná náhražka. Restaurace šidí hlavně na surovinách

23. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Místo parmazánu levná náhražka. Restaurace šidí hlavně na surovinách

Státní zemědělská a potravinářská inspekce loni kontrolovala dohromady 194 stravovacích provozoven. Zjistila, že nepravdivé a zavádějící informace poskytovala zákazníkům čtvrtina z... celý článek

Z čísla banky volá podvodník. Úřad zpřísní pravidla

23. 2. 2024 | Petr Kučera

Z čísla banky volá podvodník. Úřad zpřísní pravidla

Český telekomunikační úřad (ČTÚ) přichází s konkrétními návrhy, jak bojovat s novým druhem podvodu. Cílem je omezit takzvaný spoofing – kvůli zneužití telefonního čísla má spotřebitel... celý článek

Největší obchodní centra v Česku a kdo je vlastní. Projděte si přehled

22. 2. 2024 | Pavla Adamcová

Největší obchodní centra v Česku a kdo je vlastní. Projděte si přehled

Která nákupní centra patří mezi deset největších v republice? Jaké mají majitele a kolik jich je z Česka? Tady je žebříček.

Partners Financial Services