Kvíz s gumou

| rubrika: Kvíz týdne | 24. 3. 2012
Kvíz s gumou
Tedy s letní gumou. Víte, jak hluboký na ní má být vzorek? My to víme a psali jsme o tom, ale především o tom, jak se vyplatí gumy měnit. I další články, které jsme minulý týden publikovali se týkají vašich peněz. Prozkoušejte si v rychlém kvízu svoje znalosti.

Víte, kdy dostala družstevní záložna Fio bankovní licenci?

Objevila se inkasní společnost, která chce z dlužníků vymáhat peníze nikoli domluvami, výhružkami či násilím, ale – veřejným zostuzováním. Vymyslela zelené maskované postavičky, které se prý stanou dlužníkovým stínem a budou ho pronásledovat na každém kroku jak mytické bohyně pomsty. Jak zelené přízraky firma pojmenovala?

Kolik se v Česku loni údajně utratilo za reklamu na out-of-home médiích – billboardech, plakátech a další plochách na ulicích, autobusových zastávkách, na WC v restauracích i u dálnic a tak podobně?

Čas výměny zimních pneumatik za letní se přiblížil. Nebo už je tady. Jak hluboký musí být vzorek letního obutí?

Na kolik se odhaduje hodnota Facebooku?

Kolik si smí domov důchodců maximálně účtovat za stravu a ubytování?

Je v tomhle kvízu jiná správná odpověď než b?

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.