Mizí vám prachy: S lepším příjmem raději nepočítejte (6)

Jan Stuchlík | rubrika: Jak na to | 29. 10. 2010 | 6 komentářů
Zlepšit hospodaření rodiny se dá i zvýšením příjmů. Jenže najít lepší práci v době s desetiprocentní nezaměstnaností je složité. Zjistily to obě rodiny, zapojené do společného projektu Peníze.cz a Broker Consulting.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

29. 10. 2010 9:01, Karel

musím se smát těmto článkům :-)

v první kapitole o těchto rodinách je napsáno, že druhá rodina musí vyjít s celkovým příjmem 33 tisíc korun.

V dnešním článku se dozvídám, že paní Karolína vydělá 20 000 čistého a její manžel 33 tisíc čistého - takže nám tu ve srovnání s prvním článkem lítá 20 000 Kč rozdíl. 20 000 Kč sem, 20 000 Kč tam :-) Asi v Broker Consulting jsou kouzelníci :-) Čte si autor těchto článků vůbec to co napsal, nebo si to vymýšlí podle toho, jak se zrovna vyspal a jak se mu to do které kapitoly zrovna hodí?

+5
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

2. 1. 2012 19:36 | FOWLERGeneva32

I took 1 st business loans when I was a teenager and that supported me very much. However, I require the short term loan also.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 12. 2011 12:20 | spaly

Tak broker consulting... já nevím co si od toho slibujete, byl jsem na pohovoru v Ostravě kde jsem se zhrozil z toho všeho co a jak fungují. Poradci jsou negativně motivováni na produkci a nedoporučují nejlepší produkty na trhu, s velkou vervou uzavírají smlouvy které vás sice nic nestojí hned, ale poté vás postupně lanaří na co nejvív věcí a nedají pokoj, nemyslím si že zrovna Brokers je vhodný pro ušetření peněz kdyz používají jednoduchý program pro výpočet podle příjmu co kde a kolik platit. Jelikož pracuji v tomhle oboru momentálně čtyři roky tak vím, že každý z nás je jiný a nikdy nestačí pouhý program. Po schůzce kdy jsem řekl teda ať mi dají den dva na rozmyšlenou mi poté volali ještě asi desetkrát a byli neoblomní. Na trhu existují horší společnosti po kterých napravuji práci a pověst poradců, ale osobně bych volil jinou spolehlivější firmu. Ale proč u nich taky nepracovat? Finanční gramotnost v ČR je na úrovní doby ledové a asi jen 5% lidí ví co a jak. Jestli jste schopní obchodníci vyděláte si všude.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2011 14:16 | Anna

Dobrý den,mám možnost jít pracovat do broker consulting jako asistentka.nemate nekdo zkusenost s touto firmou a pozici?dekuji predem za odpoved
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2010 21:53 | stanislav

to je totiž článek, který píše někdo z Broker, na něm se ukáže, jak jsou skvělí a pomáhají :-) V reálu jenom protlačujou produkty s vysokou provizí, prvních 5 let platíte jen jejich odměnu..
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 10. 2010 9:01 | Karel

musím se smát těmto článkům :-)
v první kapitole o těchto rodinách je napsáno, že druhá rodina musí vyjít s celkovým příjmem 33 tisíc korun.
V dnešním článku se dozvídám, že paní Karolína vydělá 20 000 čistého a její manžel 33 tisíc čistého - takže nám tu ve srovnání s prvním článkem lítá 20 000 Kč rozdíl. 20 000 Kč sem, 20 000 Kč tam :-) Asi v Broker Consulting jsou kouzelníci :-) Čte si autor těchto článků vůbec to co napsal, nebo si to vymýšlí podle toho, jak se zrovna vyspal a jak se mu to do které kapitoly zrovna hodí?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 10. 2010 8:18 | Steve

Proč paní, co pracuje jako kurýrka (a asi i ten druhý případ, že chlapík jezdí svým autem) platí 'naftu' (a vůbec provoz auta) z 'čistého'? To se jí nikdy nemůže vyplatit, jestli jí teda zaměstnavatel vůbec neplatí cesťáky (nějakých těch 5-6 Kč/km za provoz auta), tak bude vydělávat akorát na další auto až tohle z pracovních důvodu odrbe..
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimíra Glatzová

advokátka

Jan Fischer

politik

Vladimíra Glatzová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jan Fischer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services