Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 261 komentářů)

8. 2. 2022 17:37 | Jarka

Nejhorší pojišťovna v naší republice. Když platíte tak vše OK,ale při úrazu nejsou schopni pojistku vyplatit. V reklamách slibuji vyplacení do 2 dnů. Od nahlášení události je to 3 měsíce a pořád nic a likvidátor jen slibuje. S nimi nikdy více.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2022 19:40 | Jan

Serou lidem do huby dokavad platíte dobrý pak něco chcete zrušit a jsou tam překážky a nikdo s váma nemluví tak kde to jsme ,nová pojistka v pohodě po telefonů ale zkuste něco zrušit to je o nervy ,ještě když s váma přestanou komunikovat paráda
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2022 19:36 | Jan

Člověk jim cpe peníze a pojistka nejde zrušit ,tahák nás za nos zasloužily by za mříže nehorázná drzost a ještě přestaly komunikovat od nich už nikdy nic
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2022 19:36 | Jan

Člověk jim cpe peníze a pojistka nejde zrušit ,tahák nás za nos zasloužily by za mříže nehorázná drzost a ještě přestaly komunikovat od nich už nikdy nic
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2022 19:29 | Jan

Generali největší podvodníci na světě nejde mi zrušit pojištění vozu a ještě přestaly komunikovat běží mi dvě pojistky na auto a to je v pořádku pozor na ně na tyhle hyzly pojištění nepůjde zrušit možná za půl roku a budou vás popotahovat jak mě
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 1. 2022 3:20 | Horváth

ONI NENY PENIZE DYS COVEK UZKYCH! ALE PENIZE PRO NICH TO SRABNOU VID ALE NE VRACEJ!!! SYNOVI PREJU UZDRAVIT BRZKYCH DNECH. HORVATH
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 1. 2022 3:07 | Horváth

NEJHORSI POJISTOVNA SVJETE FAKT COVEK TAM POSILA PENISE NEKOLYK LET A DYSE MU NICO STANE TAK PENIZE NENY! NAVIC US NEPOJISTEJ ZEJO!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 12. 2021 22:27 | Veronika

Chtěla jsem se zeptat. Synovi se stal úraz ve škole. A už před 3tydny to posílala na pojišťovnu a ještě mu nic nepřišlo. Nevíte jak to dlouho trvá než mu přijdou peníze na účet. Děkuji
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2021 15:34 | Honza

Neschopná společnost.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2021 10:53 | Kateřina

Neseriózní jednání. Tři lékařské zprávy potvrzují diagnózu, nicméně pojišťovna vám napíše, že vám bolestné neuzná, protože diagnóza není nikde uvedena. Asi někdo neumí číst! ... Neskutečné průtahy s vyřízením totální škody, následná neochota vyplatit celou sumu, za což si svými průtahy můžou sami. Děs a hrůza.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2021 13:54 | Jirka

Rozhodně nedoporučuji. Při úrazu trvajícím od května 2021 do dnešního dne (absolvuji každý týden dvě rehabilitace) nevyplaceno nic z důvodu, že lékař neuvedl, že se jedná o úraz v lékařských zprávách. Přitom v propouštěcí zprávě po operaci jasně uvedeno, že se jedná o úraz ten a ten. Tato pojišťovna musí být opravdu bohatá, jelikož dle reakcí ostatních nevyplácí zdaleka nic. Zbytečné u nich pořád být.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 11. 2021 11:25 | petra

Nejhorší pojišťovna na trhu,neochota cokoli řešit jde jim jen o peníze,nikomu nedoporučuji
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2021 13:26 | Petra

Vubec nedoporucuji,jedna velká katastrofa. Jednani arogantní a pokud maji plnit vzdy problémy.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2021 13:39 | Jiří Kiš

Hodnocení pojišťovny: ★
Hodnocení jiné: ★

Při úraze sítnice nic nevyplácí , dejte si pozor na úrazové pojištění od této společnosti - celá škála úrazů je ve výluce, přečtěte si o tom , než sepíšete smlouvu!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2021 18:31 | Vašek

Došlo k dopravní nehodě, kde PČR na základě fotodokumentace a kamerového záznamu určila jako viníka řidiče ČP. Na základě toho vydala potvrzení o dopravní nehodě a potvrdila záznam o dopravní nehodě.
Likvidátor určil smluvní servis k opravě poškozeného vozidla tak, aby oprava nebyla příliš drahá.
Mezitím si likvidátor vyžádal ještě další informace k nehodě, které jsem mu poskytla a dále již nekomunikoval.
Dne 2.11. 2021 bylo opravené vozidlo vyzvednuto ze smluvního servisu bez jakýchkoliv připomínek ze strany servisu nebo pijišťovny.
Dne 5.11. 2021 přišel email z pojišťovny, že mě jako poškozené přisuzuje spoluvinu a požaduje abych přesnou polovinu z částky za opravu uhradila smluvnímu servisu.
V prvé řadě se ptám, zda má pojišťovna ze zákona pravomoc měnit rozhodnutí PČR bez jakékoliv další součinnosti s ostatními účastníky řízení?
Když pominu, že by se mohlo jednat o podvodné jednání pojišťovny, tak je určitě v rozporu s dobrými mravy uvést v omyl poškozenou a smluvní servis tím, že oprava bude uhrazena v plné výši. Za 3 dny po dokončení opravy a převzetí auta bez jakéhokoliv vysvětlení změnit výši pojistného plnění.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2021 0:40

Máte pravdu ja jsem měl u generali taky pojištění na 15 let jak přišlo plnění peníze tam nebyli.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 10. 2021 17:47 | XXX

Tak já to mám přesně naopak :-D Kdysi jsem odešla od Generali kvůli jejich neserioznímu jednání, různým jobovkám a vysoké pojistce. Tak jsem přešla k České pojištovně a tam naprostá spokojenost, nikdy žádný problém. Ale jakmile se k nim připojila Generali, tak jsem se zděsila a opět problémy. Člověk od nich uteče a oni se pak přifaří znovu :-D
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2021 11:58 | Luděk

Cca 20 let nesnáším Českou pojišťovnu,vždy byl nějaký problém,proto jsem se pojistil u Generali.Když jsem zjistil,že se spojily ,tak mě stály vlasy hrůzou.Opět problémy.Druhé auto mám pojištěné u jiné pojišťovny a bez problémů.Rychle pryč.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2021 11:08 | Oldřich

já s pojištovnou negativní zkušenost nemám, zatím jsem neřešil žádnou událost, přesto od nich přejdu v nejbližší době jinam, už mě nebaví se s nimi každý rok handrkovat jak báby na trhu pokaždé když mi rok co rok zdražují povinné ručení asi o 400 kč ročně, podotýkám že za třicet let jsem nikdy neřešil žádnou nehodu, nechám si všechny smlouvy co u nich mám ( a není jich málo ) přepracovat jinde a postupně přejdu tam kde si váží zákazníka....tyto recenze co tu jsou mě jen ujištují v tom že mé rozhodnutí je správné ...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 8. 2021 12:06

Dobrý den,též řešíme úmrtí .Můžu vědět ,na co se máme připravit??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Raška

podnikatel, Miton

Jitka Hurábová

podnikatelka, LD Seating

Ondřej Raška
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jitka Hurábová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services