Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 261 komentářů)

13. 8. 2021 14:02 | Diana

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★ ★
Hodnocení jiné: ★ ★ ★ ★ ★

Velmi dobra, vse probehlo bez problemu penize prisli za dva dni, nemam co vytknout
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 21:46 | Zdenda

Hodnocení pojišťovny: ★
Hodnocení pojištění auta: ★

Byla mi způsobena nehoda na vozidle (nebyl jsem viník), dal jsem auto do autorizovaného servisu doporučeném likvidátorem ČPoj. (pojišťovna viníka), servis opravil, ale musel jsem doplatit 4000Kč navíc, pojišťovna mé oprávněné námitky zamítla. Od té doby se ČPoj. vyhýbám.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 21:25 | Marina

Hodnocení pojišťovny: ★
Hodnocení životní pojištění: ★

Špatná zkušenost, úmrtí manžela…horší pojišťovnu jsem ještě nezažila
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 20:51 | Ctibor Jareš

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★
Hodnocení pojištění majetku: ★ ★ ★ ★

Velmi dobré
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2021 10:48 | Jan Penota

Pokud se pojistíte u této podvodné firmy, tak nečekejte rozhodněm, až se vám něco stane, že vám budou plnit pojistné. Zaúkolují vás různými žádostmi a potvrzení, což vám zabere dost času, a pak to navlýknou na tzv. výluku z pojištění. Prostě vám zavolají, že mají pro vás špatnou zprávu, že škodu neuhradí.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2021 2:57 | David

GENERALI JE NEJHORŠÍ POJIŠŤOVNA !!! STÁLE SI HRAJÍ NA NEJ NEJ NEJ A PRI TOM VŠEM ČLOVĚK JIM PLATÍ DOST VYSOKOU POJISTKU, KTERÁ JE VE FINALE ÚPLNĚ NA NIC . UŽ NIKDY !!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 7. 2021 19:57 | Adam

Nedoporučuji zloději na pobočkách neumí odpovědět na otázky
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 7. 2021 17:16 | Tomáš

Jak to tak tady pročítám, už psát snad ani nemusím. Generali se prosím vyhýbejte obloukem. To co je psáno je dáno.. Děkuji, Tomáš
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 7. 2021 11:50 | uu

Je to smecka gauneru
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2021 9:10 | Boban

Měl jsem úraz poctivě jsi platím tolik let pojištění a nedostal jsem nic!! Jenom hledají samé výmluvy aby nemuseli platit. JSOU TO ŠMEJDI ŽE VĚTŠÍ NEZNÁM. NAJDU SI JINOU POJIŠŤOVNU A BUDE URČITĚ LEPŠÍ NEŽ TYTO HAJZLOVÉ.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 5. 2021 16:02 | Miloš

Tuto pojišťovnu by měli ze zákona ZAKÁZAT !!! Absolutně NEJHORŠÍ POJIŠŤOVNA v ČR !!! NESKUTEČNÉ JEDNÁNÍ .... POZOR !!!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 5. 2021 15:55 | Michal

Naprostý souhlas se všemi, tato pojišťovna je rychlá pouze při sepsání pojištění, jakmile však dojde na plnění škody či vracení přeplatků za pojištění, vše zdlouhavé....píší do 20-ti prac. dnů, že vyřídí, nevyřídí nic a jen samé výmluvy a odkazy na obecné podmínky, tak aby nemuseli nic vracet a naprosté lži, jak Vám poslali vyrozumění poštou a to se jim vrátilo jako nedoručitelné apod.!!! Negativní recenze na jejich stánky připsat nejde !!! VELIKÝ POZOR !!! NEDOPORUČUJI !!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 5. 2021 19:09 | Martin Enchev

POZOR mili zakaznaci, společnost Generali mám od rok, došlo k škodni udalosti u mne na 8.2.2021, bilo to služebna jizda, moje auto je pronajeti ot společnost v ktery pracuji, naboural kolega a ješte nemam vyrešena škoda, furt jsi neco vymišleji že potrebuji (napr. poprve jenom faktura, po druhe rozpočet praci, po treti rozpočet hodinkove praci, a po čtvrti ješte nevim! ). Na 7.4.2021 dostal jsem jini škoda na druhe moje auto ktere pan mne naboural je pojišteni taky do generali a tet to rešime už 1,5 mesecu!!!!!!!! Tak TO ZNAMENA ŽE MILI PANOVE A DAMI VUBEC JSI NEDALAJTE ŽADNY POJISTKY DO TA SPOLEČNOST!!!!! VELICE OPRATRNĚ!!! Ja osobně priznam si to je nej velka chyba v živote což jsem udelal. Pro vaše spokojenost zapominte na GENERALI. Dekuji všem s pozdravem M. Enchev.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 5. 2021 13:15 | František

Oficiální zloději. při dopravní nehodě jsem byl poškozený.Viník "nedobrzdil".Byl pojištěný u Generali. Oprava auta by stála více než je cena auta(tabulková). Takže totálka - měla být vyplacena zbytková cena automobilu. Ale Generali to má nastavené následovně : vaše auto dá na jejich aukční portál a cenu , za kterou se vydraží vám odečtou od zbytkové ceny auta. Takže: tabulková cena mínus aukční cena = cena kterou vám zaplatí pojišťovna . Pokud tedy auto chcete opravit a ne prodat tak dostanete míň než je cena obvyklá . Příklad :auto má cenu 25000Kč a někdo ho vydraží za 20000 , tak mi pojišťovna vyplatí 5000 a zbytek bych měl dostat aukčním prodejem . Ale pokud ho nechci prodat, dostanu jen těch 5000.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2021 9:08 | IVČA

přesně jak tu všichni píšou. rychle od nich pryč!!!! měli jsme u nich jak soukromé životní pojištění, tak mnozí z našich zaměstnanců u nich mají pojistku na blbost. nikdy nic neuznali, i když šlo o jasné pojistné události. oproti tomu čsob, čpp, allianz plní bez problému.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2021 17:26 | Michal

Z Č.Generali rychle pryč! Po 20letech pojištění při 1.škodní události vymýšlejí naprosto absurdní výmluvy proč nezaplatit a spoléhají, že nedojde k soudu. U nich už nikdy nic, je to podraz - nedoporučuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2021 8:04 | Lada

Řešíme uplne tu samou situaci GENERALI POZOR NA NE
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 4. 2021 20:05 | Antonín

Nejhorší pojišťovna co jsem kdy měl.. vypověděl jsem povinné ručení v roce 2020 kvůli zdražení, bohužel se to nestihlo v daném termínu, takže odklad na rok 2021. Pochopitelně se na to zapomnělo a místo toho aby to ukončení přišlo mailem (každá pojišťovna to dělá) tak ho poslali poštou a přišlo až 11 dnů po ukončení a zajímavé je že v neděli. Vím že si to mám hlídat ale přijde mi to sprosté a jakoby to byl trest. Takže rozhodně nedoporučuji vše co u nich mám vypovím a už nikdy více...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2021 22:48 | Petr Magál

Nikdy nikomu nedoporučím!Nejhorší pojišťovna momentálně na trhu nejspíš proto že se spojili s Českou pojišťovnou a tam je to samý starý komunista. Mám celou firmu u této pojišťovny a musím říct po první Zkušenosti katastrofa! Nevím na co jsi tam hrají ale rozhodně nemají zájem dostat svých závazků a hledají samé výmluvy. I přes odborné vyjádření hledají výmluvy, dospělo to tak že jdeme do soudního sporu. Musím tady říct nejlepší zkušenosti byli s pojišťovnou Unica nebo Allianz. Tahle pojišťovna je banda podvodníků,
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2021 22:46 | Petr Magál

Nikdy nikomu nedoporučím!Nejhorší pojišťovna momentálně na trhu nejspíš proto že se spojili s Českou pojišťovnou a tam je to samý starý komunista. Mám celou firmu u této pojišťovny a musím říct po první Zkušenosti katastrofa! Nevím na co jsi tam hrají ale rozhodně nemají zájem dostat svých závazků a hledají samé výmluvy. I přes odborné vyjádření hledají výmluvy, dospělo to tak že jdeme do soudního sporu??. Musím tady říct nejlepší zkušenosti byli s pojišťovnou Unica nebo Allianz. Tahle pojišťovna je banda podvodníků,
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Matějovský

podnikatel, Povlečení Matějovský

Jaromír Drábek

politik

Zdeněk Matějovský
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Jaromír Drábek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services