Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 74 komentářů)

22. 12. 2018 19:39 | jana

ČSOB pojišťovnu nedoporučuji!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2018 21:04 | Bohdal

Čsob nejhorší volba co můžete udělat. Při pojistné události špatné jednání, strašně dlouho to vyřizují. A nakonec pošlou půlku cifry, vymlouvají se že za to může certifikovaný program audapad. To znamená že to počítají z nejhorších dílu který se dají sehnat. Takže když budete mít rozbité půl auta, tak jedno světlo bude originál a druhé co zaplatí bude třeba depo. Na jedné straně bude originál tlumič a na druhé třeba starline. Z auta vám udělají bezcenný vrak který je životu nebezpečný, jejich likvidátoři ani trochu nerozumí autům. Tak s čsob končím a doufám že s jejich pojištěním do mě nikdo nikdy už nenabourá. Náš zákazník náš pán to je pro ně španělská vesnička, je vůbec ale vůbec nezajímá že u nich toho mam pojištěného hodně a dost dlouho.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2018 17:18 | Lucatko

mám uzatvorené postenie u čsob kde som si nechala poistit aj vážne choroby...myslím si,že to bola chyba...zistili CN III čo je tažké predrakovinové štádium samozrejme išla von deloha a poistovne sa to zdá málo,pretože stav nebol vážny a poslali mi papier,že stanovená diagnoza neodpovedá rozsahu poistného krytia...asi som to mala nechat zájst do štádia,ked to nechám tak a budem mat rakovinu...každopádne už premýšlame o inej poistovni a poistke...takže za mna čsob NIKDY!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2018 10:29 | Jakub

Jejich klient mi vytopil byt, nabidnuli skoro nulove plneni, komunikace nulova, neustale vymluvy, nejhorsi pojistovna co jsem zazil.Jsem dva mesice po vzniku pojistne udalosti a nemam ani penize a ani opraveny byt.Vyhnete se obloukem !!! Banda podvodniku !!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2018 20:13 | Michaela Vašková

Nejhorší pojišťovna, která může být ... Okrádají akorát své klienty.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2018 16:48 | Petr

Na vyplacení pojistky čekám už 10 týdnu, takže u CSOB, už nikdy nic!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2018 16:32 | Martin

Klient této pojišťovny mi 10.10. naboural auto. Uražené zrcátko, odřené dveře. Peníze jsem dostal tesně před Vánoci. Komunikace absolutně nulová. Na infolinku se nejde dovolat ani po 5 minutách čekání a na pobočce mi sdělí že je to v řízení a to je vše. Doufám že už s touto pojišťovnou nebudu mít co dočinění.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 11. 2017 20:05 | Honza

Jedním slovem debilové. Auto , které mi naboural jejich klient je opravené. Kára fungl nová, likvidátor má papíry u sebe od čtvrtka !!! Nekomunikují se servisem, informace mlhavé. Žádné termíny !!! Banda xindlů !!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2017 20:33 | Vladimír Šober

Jsem dlouholetým klientem ČSOB Pojišťovny.Tento rok mi kroupy zničily střechu na zimní zahradě. Událost jsem včas nahlásil pojišťovně,poté došlo k prohlídce likvidátorem a zároveň jsem byl požádán o vypracování nabídky od odborné firmy a tuto nabídku jsem zaslal pojišťovně.Po velmi dlouhé době mi přišlo vyrozumění o plnění.ŠOK.Pojišťovna zkrátila plnění o třetinu,což neni ani cena materiálu. Tímto jsem pochopil ČSOB již nikdy,pojištění samozřejmě rušim a najdu si jinou pojišťovnu,horší nebude žádná.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2017 14:48 | Hanka

Nedoporučuji tuto pojišťovnu,byla jsem klientem několik let a řešila pojistnou událost.HRŮZA. Vůbec nedodržují svá pravidla a jsou nespolehlivý .Už jsem od nich odešla a mám za ty peníze daleko lepší pojištění .
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 1. 2015 22:29 | Zdenka

Za mě opravdu ne a už nikdy. Nekorektní jednání. Na pobočce vám řeknou něco jiného než je pak skutečností....Vyhněte se jim obloukem.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 8. 2017 17:10 | Miroslava Svobodova

Velika neschopnost ze strany teto "uzasne"pojistovny!. Pri pojistne udalosti,kde bylo po telefonu vse vyreseno a cekala jsem uz jen na penize. Mi bylo prislibeno ze do tydne mi dorazi penize na muj ucet. Po tydnu nic nedorazilo a tak jsem zjistovala co je za problem. Bylo mi odpovezeno ze poslali penize na spatny ucet!. Jsme jenom lidi a tak jsem to poprve chtela i akceptovat. Ale kdyz se to stalo 3x za sebou tak je nehorazna neschopnost pani likvidatorky,ktera sedi na prdeli a ani neumi 3x po sobe napsat spravne cislo uctu. Dale se Vam ani vubec neomluvi za zpusobene komplikace,kdy jako normalni clovek,ktery chodi do prace aby si videlal na zivobiti a nemate jine prostredky aby jste mohl provest onu skodu. Nechapu jak mohou zamestnavat dementy! Uz nemam jinych slov. Jsem naprosto vytocena!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2017 18:14 | Mirek

Klientem této pojištovny jsem byl několik let. Nikdy jsem neřešil pojistnou událost, vše probíhalo bez problémů do doby než ve znojemské kanceláři skončil člověk, který se o mě staral. Byl mi tam přidělen člověk jiný a od té doby hrůza děs. Každodenními telefonáty počínaje, přes naléhání, že musím smlouvy změnit až po osobní návštěvu u mě doma, kdy jsem nebyl doma a dotyčný člověk nechtěl odejít dokud nepřijdu domů, ačkoliv jej manželka o to žádala. Při mé následné návštěvě na pobočce se mi věnoval pán, který mne vyloženě ponižoval a v podstatě se mi smál do očí. Když jsem psal stížnost na vedení pojištovny, tak ti mě odpálkovali s tím, že si vymýšlím a nic takového se nestalo. Pozrušoval jsem u nich tedy veškeré smlouvy a šel jinam
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 10. 2016 21:45 | Zdenda

Zapomenete na ojistnou smlouvu něco zaplatit, nikdo Vás nekontatkuje a rovnou prodají pohledávku i když je promlčená a pokud je aktivní tak Vás nekontaktují a dají návrh na platební rozkaz.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2015 9:48 | Martin

Ano, to znamena jeste dve uhrady, take me to ted rozhodilo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2015 20:08 | remeš petr

nevim jaky je rozdil mezi zlodeji kteři vykradaji rodinne domy a čsob,zlodeji vykradaji,a čsob vybira od lidi penize a kdyz dojde k jakekoli pojistne udalosti tak se to udela tak aby poškozeny nedostal nic,a oduvodneni vzdy chatrne až smešne...tak na koho si davat vetši pozor...?nevim...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2015 11:53 | xxxlutc

Máte platit pojistky včas a ne hrát mrtvého brouka :D
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 3. 2015 12:32 | Jaroslav Bernard

Moje zkušenost bohužel velmi negativní, přítelkyně u nich má bohužel hypotéku a skoro všechny produkty účet, penzijní, pojištění domácností naštěstí jen do listopadu a pak rychle pryč a nikdy více. Doporučuji velmi promyslet setrvání a služby poskytované ČSOB. Poslední zkušenost vykradená sklepní koje, technik neumí s fotoaparátem, v zápise se objeví úplně jiné zkušenosti než které sem mu uvedl, a paní likvidátorka to bouchá od stolu, aby měla prémie za odloženky. Na pobočkách si Vás přehazují jako horký brambor a když se dostanete na centrálu, tak Vám nikdo neumí přímo k dané situaci nic říci. Doporučuji si vše nahrávat, odvolávat se na nadřízené, kteří sou snad schopni aspoň trochu komunikace, pořádně přečíst podmínky a nenaletět jim na jejich kličky, nejlépe si vše fotit a co nejrychleji odejít.....
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2015 14:13 | Lukas

Rozhodně né ČSOB pojišťovnu,nedoporučuji nikomu!Pojištění vozidel atd.Je to pojišťovna, která nemá dostatek klientů tudíž nelze počítat pomalu s žádným plněním.Pokud nastane reálná situace, ja mě,kdy vozidlo nebude schopne provozu (totální škoda), vzápění odpovím na e-mail pojišťovny, že vozidlo bylo v pořádku před touto skutečnosti. Reakce společnosti bude, že z fotookumentace je patrné škrábnutí na dveřích, nedojde z tohoto důvodu k plnění. Jsem toho názoru, že toto je velmi nedůvěrihodné jednání společností vůči klientum pojišťovny. Takže radím všem Čsob pojišťovna néé!
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2014 21:02 | Milan

V mých 55 letech je uplatňování nároků z uzavřené pojistné smlouvy uzavřené s ČSOB mou nejhorší spotřebitelskou zkušeností. Nejde o konečné posouzení nahlášené pojistné události, ale o pojišťovnou zavedený systém vyřizování nahlášených událostí spočívající v odmítání pojistného plnění za každou cenu bez ohledu na znění smluvních ujednání zakotvených v pojistných podmínkách doprovázený opakovaným poskytováním nepravdivých, neúplných a zbytečných informací s cílem "utahání" klienta. Pokud si nenajdete konkrétní ustanovení těchto podmínek, podle kterých svůj nárok uplatňujete, tak máte smůlu. Prostě klientský přístup jak vyšitý ...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Karpíšek

restauratér a podnikatel, Ambiente

Petr Dvořák

ředitel České televize

Tomáš Karpíšek
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Petr Dvořák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services