Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 74 komentářů)

8. 7. 2014 20:03 | martin

Dlužnou částku za pojistné ve výši pár stokorun předali rovnou advokátovi.Vůbec nás neinformovali kdyby poslali mail, ihned bychom to zaplatili, takhle z nás vytáhnout dvojnásobek. Zaplatíme dvakrát tolik a ještě nám (svým stávajícím klientům) vyhrožují žalobou. Prima pojišťovna, doporučuji všem sebevrahům.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2014 22:39 | malinsky

Mam pojistenu domacnost, pri vodovodni skode - praskl bojler, vytopeny sklep, plneni NULA!!!!!!!!! Takze okamzite rusim vsechny produkty u teto banky i pojistovny.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2014 15:21 | Martina

Nejlepší pojišťovna na trhu!!!! Maximální spokojenost se všemi produkty. Mám u nich pojištěno úplně všechno a maximální spokojenost :D jen tak dále :D
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2014 16:12 | Macháčková Magdaléna

Pokud přímo nesouhlasíte s chováním pojišťovny a jejich zvláštními praktiky, máte zřejmě možnost se obrátit na (ČOI českou obchodní inspekci) a hlavně na Českou národní banku, sekce regulace a dohled nad pojišťovnami.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 10. 2013 10:39 | martina švadlenkova

čso nemá plné informace na internetových stránkách..uzavřela jsem komplexní pojištění auta.Přišla mi smlouva,vše ok..AŽ...přišel mi dopis,abych podepsala dohodu,protože smlouva byla špatně uzavřena.DŮVOD?prý k havarijnímu poj.DOMINANT,je povinne připojištění odcizení auta,cca o dvatisíce ročně víc....na netu však ani zmínka ..bojuju za svoje právo.....
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2013 18:26 | Zdenka kudryová

Dobrý den.Prosím o sdělení zda u mé pojistky číslo 6116786583 na Renaulr twingo mám pojištěné přední sklo,nemohu najít smlouvu.Zdenka Kudryová Stříbrská 239 Kladruby 34961
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2013 21:14 | P. Medvěd

ČSOB nikdy více . Měl jsem životní pojištění . Za 3 roky jsem jim poslal 90 000 Kč na cca 5 x pojistných plněních urazem jsem vybral kolem 20 000 Kč . ČSOB pojišťovna usoudila , že jsem rizikový případ a smlouvu upravila k obrazu svému. Razí cestu 3 x a dost , chtějí pouze ovce co platí , ale pozor nesmí po nioch nic požadovat.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2012 10:54 | M.

Napočítali vám ještě měsíc? Mně chtějí napočítat 6 neděl...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 2. 2012 11:47 | P.R.

Povinné ručení u ČSOB?Nikdy více!Třikrát jsem žádal o ukončení povinného ručení u ČSOB,z důvodu prodeje vozidla,dvakrát mi upravili cenu pojistného a teprve když zjistili že to s výpovědí myslím vážně tak mi napotřetí vyhověli,bohužel mi ještě napočítali nesmyslnou částku navíc,opravdu si dejte na tuto pojišťovnu pozor,sedřela by z Vás nejraději i kůži!I když ukončíte smlouvu třeba na začátku měsíce,počítají Vám měsíc celý,možná proto mi tak natahovali mou výpověď.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 9. 2011 15:33 | Miloslav Löffler

Dobrý den, pojistil jsem se, ale nehledal jsem na internetu podmínky ČLÁNEK IV Výluky z pojištění 2011!! Cestovní pojištění se nevztahuje absolutně na nic. Ačkoli jsem si pojištění sjednal na rizikové sporty ( kdyby se poškodila vypůjčená jachta) neproplatili mi ani škrábnutý skútr :) Když jsem se ptal na plnění za jachtu před pojištěním, nikdo mi neřekl, že je ve výlukách. :-D Od teď k nim nemám důvěru. Budu varovat jak jen to půjde.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2011 8:45

Rozhodne. Tato pojistovna po vas bude chtit pouze pojistne, ale z druhe strany necekejte vubec nic. Je to nejhorsi pojistovna, kterou si muzete vybrat. Zlodeji a podfukari. Pojistne podminky ostatne hovori za vse... vsechno je vyjimka a pokud neplatite alespon 15tis. mesicne, tak nemate sanci ani na korunu z pojistneho plneni. Meli by jim sebrat licenci a preji jim aby vsichni klienti odesli k nektere ze solidnich pojistoven. A nakonec i ti, kdo tam maji ucet v bance... jsou skoro nejdrazsi.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2011 11:56 | Vít Suchý

Nepochopil jsem, proč mi tato pojišťovna odmítla dát k dispozici ohodnocovací tabulky trvalých následků úrazu. To, kolika procenty ohodnotí pojiš´tovna ztrátu jednoho oka snad není obchodním tajemstvím ? Anebo se jejich produkty dají zařadit mezi ty - kliente plať, neptej se a ono to nějak dopadne...???
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 10. 2008 21:14 | ŠKANDERA aUG.

Než se pojistite u ČSOB pojišťovny tak si podmínky dobře prostudujte! Nenaleťte náborovým akcím, hlavně ne přes známé. Oni si náborem vylepšují ekon. situaci. Za každou pojistku mají tučnou provizi. V našem případě 4 x 5 000 Kč (za 4 pojistky pro vnuky). Provize se odečítá jako 1. z kapitálové hodnoty pojistky, tedy z vašich peněz! Nakonec vám vyplatí ne 3 nebo 5 % úroku, ale o podíl za provizi a náklady méně. Pozor na lumpy!!! N N J Y F
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2004 11:10

Produkty pojišťovny ČSOB, které mi byly nabízeny se daly super měnit jen mi tam chybělo to podstatné garantovaná částka při dožití /chci vědět kolik dostanu a ne mít překvapení/a dále mi chyběl raiting abych se orientovala ve stabilitě, postavení a síle společnosti, pro laiky dobré vodítko. Neuzavřela jsem bez těchto informací nejsem hazardér.
-12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 4/4

4

Následující

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Josef Jeleček

podnikatel, Tedom

Vladimír Kovář

podnikatel, Unicorn

Josef Jeleček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Vladimír Kovář
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services