Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 74 komentářů)

19. 3. 2021 16:58 | Michael

Naprosto šílené a nekomunikativní jednání, na zkladě správných údajů se ukázalo, že byl pojištěn objekt úplně jinde ve vedlejší vesnici a jim to nepřišlo divné a vytrvale píšou jinou adresu, pryč od nich...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2021 13:01 | Martina

Děkuji ČSOB Pojišťovně za rychlé řešení. Maminka zůstala bezprizorně mimo byt se zlomeným klíčem v zámku. Do hodiny bylo vše vyřešeno, dveře otevřené, zámek vyměněn a maminka doma. Vše v rámci asistenční služby. DĚKUJI ˘? Všem ostatním chci vzkázat: Naučme se poděkovat a chválit. Většina si jen stěžuje, ale když něco funguje, mlčí.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2021 14:59 | Petr

Nejhorsi pojistovna se kterou jsem se setkal, pojistna udalost hlasena koncem roku a doted nemam nic ani penize, ani vyjadreni, na email nereaguji, dovolat se tam temer neda a pokud ano operator nic nevi. Za me od teto pojistovny ruce pryc.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2021 15:12 | Martin

Katastrofální přístup. S bankou jako takovou jsem problém nikdy neměl, ale jejich pojišťovnictví je hrozné.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2021 14:45 | Peter

Než poslat jednu upominku radeji hned dluh predat vymahacske agenture. Neupozorni Vas, nezavolaji i kdyz kontakt maji. Menili jsme pojisteni majetku (v ramci CSOB) a na zanikle smlouve vznikl dluh par stovek. Prisel jeden mail, kde byla informace o zaniku dane smlouvy. Kdyz si clovek neotevre prilohu ani se z celeho emailu nedovi, ze ma nejaky dluh. A to jsem se ani nedovedel, kdyz jsem byl na pobocce osobne. Absolutne jich to nezajima, poslou excel pravnikovi a hotovo. smlouva číslo 6145068216
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2021 13:48 | Nikola

Otřesná komunikace s klienty. 2x nahlášen jeden a ten samý úraz (elektronicky i poštou) a 2x nám bylo řečeno, že jsme nic nenahlásili. Jeden velký BORDEL !!!! Dělají tam samý neprofesionálové !!! Jsme nespokojeni. Přítel je u Generali a během 1 dne měl úraz vyřešen.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 1. 2021 18:33 | Lucie Pilbauerova

Nejhorsi komunakace s klienty, naprosto neprofesionalni pristup. Pouze lakaji z lidi peníze! Nedoporucuji!!! Prosim zvolte si jinou pojistovnu!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2020 8:37 | Jirka

Naprostí gauneři.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2020 8:27 | Pavel

Proboha, všichni pryč od této neseriózní pojišťovny...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2020 10:22 | Kommer

Pojistovne trvalo od brezna do listopadu na vyjadreni, nekolikrat jsem jim volala, tvrdili ze mi pojistovak zavola zpet, nikdo nevolal a nakonec nam oznamili, ze to nezaplati, protoze ten kdo si pojisteni sjednal musi byt stejny clovek jako vlastnik majetku, ktery je pojisteny bez ohledu na to, ze ten dalsi majitel je rodinny prislusnik. Jen si nechavaji platit a v momente, kdyz se opravdu neco stane jako kradez v tomto pripade, tak si vymysli kde co, jen aby to nemuseli zaplatit. Rozhodne nedoporucuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 8. 2020 15:44 | Petr M.

Nakonec se jednalo o technickou závadu e-mailu, oznámení o ukončení pojištění a upozornění na dluh nešlo poštou, ale elektronicky. Původní příspěvek můžete smazat, vyřešeno.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 8. 2020 13:39 | Petr M.

V prosinci jsem vypověděl nadbytečné pojištění domácnosti, ale ani po skončení lhůty mi neposlali vyčíslení pojistného za období výpovědní lhůty. Proto jsem je postupně třikrát kontaktoval a vždy mi jen oznámili že zpracování zabere delší dobu a určitě mi brzy dopis pošlou. Opět se nic nedělo a teď jsem našel ve schránce předžalobní upomínku navýšenou o 500 Kč. To mi opravdu nemohli poslat vyčíslení znovu, případně zavolat nebo poslat email? Opravdu je běžné vše řešit přes advokáty, i když nemají jistotu že mi dopis doručili?! Protože hrozili předvoláním k soudu při nezaplacení do 5 dní, peníze jsem poslal a stížnost jsem poslal dodatečně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 8. 2020 22:49 | Tomáš

Jedním slovem Zmrdi
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2020 14:54 | Rút

Mám uzavřené životní pojištění, uplatnila jsem pojistku na pracovní neschopnost. Plnění od xx.dne. oznámila jsem pojišťovně se všemi povinnými dokumenty že jsem v pracovní neschopnosti s tím, že kontrola lékaře je plánovaná na následující měsíc. Samozřejmě s fotokopií rozhodnutí o pracovní neschopnosti. Datum na formuláři oznámení o pracovní neschopnosti (vedle podpisu) jsem také vyplnila a to byla ta chyba!!! Pojišťovna neplnila do následné kontroly u lékaře, ale do data udaného na formuláři, no to snad není pravda (u mě po dobu 4!!! dnů). Na infolince mi zaseklá deska dokola opakovala, že jsem vyplnila na formuláři oznámení pracovní neschopnosti (vedle podpisu) tento datum a že požaduje doložit již doložené. Myslela jsem, že mě znovu odvezou. Následně mě zaseklá deska, s největší pravděpodobností bez jakéhokoli vzdělání, protože to, že datum oznámení není datum příští kontroly u lékaře pochopí i úplnej blbec, upozornila, že na ní nemám zvyšovat hlas a že by se mi jistě nelíbilo, kdyby se mnou také někdo takhle hovořil. Neustále odmítala pochopit, co je rozhodnutí o dočasné neschopnosti i přesto, že je to na tom papíře napsané až nahoře a dále se mnou hovořila jako s debilem, to se velmi nelíbilo zase mě. Zkrátka školení asertivity se této firmě zřejmě vyplácí. Absolutně o nervy.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2020 18:12 | Jarda

Dcera měla u ČSOB založené pojištění se spořením necelých 8 roků ale když si potřebovala vybrat naspořené peníze tak jí byla smlouva ukončena a nabídnutá smlouva nová a z naspořených peněz ji vyplatily o 14000 méně.Když jsme se na pojišťovně informovali co to znamená tak nám sdělili že prvních 5let jdou peníze na alokační poplatky což nám nikdo nesdělil ale podle smlouvy to má být hrazeno že základního pojištění nikoliv ze spoření.Jsou to zloději a záměrně zatajují skutečnosti.Tuto pojišťovnu už nikdy více,novou smlouvu jsme ještě včas vypověděli a jde zvědavý jestli vrátí zaplacený poplatek.Příště si peníze dáme raději pod polštář.Je to nejhorší zkušenost s pojišťovnou větší zlodějinu jsem nezažil.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2020 13:35 | Th

Určitě nedoporučuji ukončili mi smlouvu bez udání důvodu a kdybych se neupomínal ani by neposlali přeplatek zpět což bylo téměř 5 tis. jsou to zloději
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2020 9:09 | Jan

Určitě nedoporučuji
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2019 10:39 | Michaela - ČSOB Pojišťovna, a.s. zde už nikdy více

Mám zde uzavřené základní a havarijní pojistku na auto a obdržela jsem bez sebemenšího důvodu (bez pojistného plnění atd)dopis od pana ředitele Hotového, že se mnou pojistku ruší! Je vidět, že zde o zákazníky zájem rozhodně nemají a s těmi současnými opovrhují. Děkuji za špatnou zkušenost, s Vámi už nikdy více!!!!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 6. 2019 20:35 | Mira

Dle osobní zkušenosti nejhorší pojišťovna jakou jsem poznal, dokut platíte je to v pohodě, ale jak máte škodu, tak raději nic nechtít. Neochota, nekomunikují a vše natahují jen aby neplatili. Doporučuji se této pojišťovně velkým obloukem vyhnout. Je to velmi neseriózní pojišťovna, která ničí životní osudy. Už nikdy víc, opravdu bojoval jsem s ní dlouho a již nikdy.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2019 13:25 | Vladislav

Nedoporučuji Čsob pojišťovnu. Měl jsem škrábanec na kapotě auta a po telefonické domluvě jsem ho dal do jejich servisu jako vandalismus z mé havarijní smlouvy. Ze servisu mi zavolali že mi pojišťovna odmítla škodu zaplatit s tím že jsem nedodal policejní doklad o nahlášení vandalismu. Šlo jen o poškrábaní kapoty a s policisty jsem to nechtěl řešit a i tohle jsem vysvětlil na jejich telefonické domluvě. Neupozornili mě nato že mi to nezaplatí když jim policejní doklad nemohu dodat že mi to nezaplati... Všechno co mám u ČSOB zruším!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Skřivánek

podnikatel, agentura Skřivánek

Ludmila Müllerová

politička

Pavel Skřivánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ludmila Müllerová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services