Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 230 komentářů)

7. 6. 2021 8:38 | Petra

Tuto pojišťovnu už nikdy víc!!!!!!@
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2021 12:23 | Magdalena

Mě za léčení rok v denním odškodnění nezaplatili ani korunu.Vypovidam pojištění.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2021 9:09 | Magdalena

Doporučuji všem, nikdy neuzavírat žádnou pojistku s touto pojišťovnou.Když má dojít k plnění z jejich strany-neplní. Když zrušíte pojistku, mají to udělané tak, že Vám ji vypoví nejdříve za 6 týdnů a to proto,aby si mohli strhnout další platbu.A k tomu Vám ještě neúčtují 500kč za nic.Jejich podmínky nemáte šanci pobrat, páč Vám je dají na CD a na to si musíte vzít dovolenou a ani tam nenajdete v přesném znění,co potřebujete.Mají to udělané chytře a nechápu, že jim to ještě stále prochází.Za mě-jeden velký podvod
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2021 12:20 | Nicoll

Nedoporučuji!!! Již po druhé mi nezaplatili škodu, přední sklo - měla jsem si za jízdy vyfotit, jak mi leti kamínek na okno ??, po druhé, díra na silnici (poslala jsem jim fotku té díry i přesnou adresu) prý nemohla způsobit žádnou škodu na kole ?? Zloději!!!!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2021 8:48 | Zdeněk mráček

Velmi špatná komunikace, nereagují na telefon na email na sms.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2021 9:17 | Radek Löffelman

Zkušenost s ČPP,taková,že mám životní pojištění a žiju s dvěma dcerami sám.V roce 2020 jsem absolvoval 2 operace a tím i pracovní neschopnost 95 dní,která byla ukončena v prosinci 2020.Je 14.3.2020 a nemám ani korunu.Pojištovna vše zamítá a můj poradce už psal dvě odvolání a dosud nic vyřešeno. Je to nejhorší pojišťovna se kterou jsem se setkat.Pojistit vás nechají a když k něčemu dojde tak vše zamítají,ale při podpisu nemají žádné výhrady k vašemu zdravotnímu stavu,ale když mají platit,tak se jen ohání výlukami s pojištění.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2021 9:24 | Bára

Také musím přidat negativní hodnocení. Na jaře loňského roku jsme s manželem vypovídali smlouvy u ČPP. Manželovi měla být vyplacena častka cca 200 tisíc kč. Peníze zaslali za třičtvrtě roku, přestože na vyřízení měli dva měsíce! Nereagují, vymýšlí nesmyslné důvod- proč to nejde, tady musí být také podpis, chybí zde název magistrátu města ( proč)! Na vyplacení částky se zřejmě skládalo celé ČPP, jinak si to neumím vysvětlit. Když přijdete na pobočku, řeknou: ,,Já tyhle smlouvy nedělám. To dělá kolegyně a ta má dovolenou." Chování příšerné! Má zkušenost: Výpověď smlouvy jsem zasílala loni v květnu. Po určité době mě kontaktivali, že jsem neuhradila pojistné! Dělají to schválně! Výpověď smlouvy jsem zasílala celkem 4x! Ani jednu údajně neobdrželi. Když hovoříte s někým z call centra, to je také zážitek! Arogance, neinformovanost! Obzvláště pan Podracký! Na e-mail nespoléhat, předají příslušnému oddělení- tedy vhodí kamsi do spamu a neřeší!!
Má zkušenost, už nikdy více. Radím i svým známým, aby se této rádoby pojišťovně vyhýbali
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2021 12:59 | Anna

Vůbec bych tuto společnost nenazývala pojišťovnou! Komunikace nulová, arogantní chování.
Vypovídáte smlouvu a na peníze čekáte rok! Mezitím Vás bombardují různými překážkami, mnohdy nesmyslnými, které musíte vyplnit, aby Vám zaslali peníze. Jako omluvu Vám slíbí slevu do Alberta, která nepřijde ani za dva roky :) Zkrátka komedie! Žádná pojišťovna
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2021 20:30

Ahoj lidičky. Mám u této pojišťovny životní pojištění s denním odškodněním. Po úrazu jsem se léčil půl roku. Zaplatili mě 10 dní. Rači se včas přeptejte jak to funguje.Přeju pevné nervy.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2021 19:59

Ahoj lidičky. Kdo máte u této pojišťovny životní pojištění s denním odškodněním,tak si zjistěte jak to funguje. Měl jsem úraz. Půl roku jsem se léčil a na denním odškodnění mě zaplatili 10 dní. Přeju pevné nervy.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2021 19:51

Ahoj lidičky. Kdo máte u této pojišťovny životní pojištění s denním odškodněním,tak si zjistěte jak to funguje. Měl jsem úraz. Půl roku jsem se léčil a na denním odškodnění mě zaplatili 10 dní. Přeju pevné nervy.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2021 19:21

SI KOKOT
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 1. 2021 21:05 | Tomáš Krejsa

ČPP nedoporučuji. Předpis o prodloužení smlouvy posílají 2 týdny před koncem smlouvy. Ovšem s tím, že jim musíte dát vědět minimálně 6 týdnů před koncem smlouvy, jestli chcete prodloužit, jinak automaticky prodlužují. Takže jste v pasti a musíte zaplatit i když zájem nemáte. Připravili mě i manželku takto o 1428 Kč. Tuto společnost nedoporučuji a dávám ruce pryč.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2021 19:37 | Lukas

Ha*zli to jsou!! Za 14dnu nezaplacení upomínky 600kc navíc!! Dávat si pozor!! Na ně!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2021 17:42 | Rejtharova

Mam bohuzel stejnou negativni zkusenost.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2020 17:42 | Tomáš

Platíš si krytí úrazu a chceš peníze za něco co úraz není? Buď jsi pětileté dítě nebo jsi, slušně řečeno, trubka (proto ti tykám).
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 12. 2020 2:16 | Milan

Jak tady čtu některé příspěvky, tak si říkám, hospodské kecy a zvanení hlouposti. Každá pojišťovna a tahle taky, má podrobné smluvní podmínky pojištění, které když si namísto blábolu o odmítnutí plnění, laskavě přečtěte, pochopíte, že žádná pojišťovna na světě nebude platit za to, na co jste si pojištění neuzavřeli. Pokud při uzavírání smlouvy máte pochybnosti, nebo jste retardovaní, vezměte s sebou třeba Lojzu, aby Vám přečetl, co Vám pojišťovna zaplatí a co ne. Nebo chtějte od dealera pojištění písemně, čemu nebudete rozumět. Každý je pak náramně chytry a rozčiluje se nad neserióznosti pojišťovny, aniž by si priznal, že vůbec smluvní podmínky nečetl. Žádná pojišťovna nezaplatí nic, co nemusí. A ohledně plnění pojišťovny vyhrávají 99% soudních sporu. Nebavím se o výši, to bývá často otázkou znaleckého zkoumání. Bavím se o plnění nároku vyplyvajicich ze smlouvy.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 12. 2020 13:07 | René Tejkl

Neskutečné jednání, platíme si úrazovku, teď mi vyjely plotýnky a nedostanu nic, není to úraz. Končím s nimi
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 12. 2020 15:19 | Vladimír

stejná zkušenost, škoda na MOTO přes 50 tis. odmítli zaplatit opravu v servisu, zaplatili mi 15 tisíc a když jsem otevřel znovu škodní událost, chtějí odtáhnout motocykl a změřit bez mé přítomnosti. Tuším, že chtějí udělat z toho totálku a ještě abych jim část peněz musel vracet. Chtějí nadhodnotit zůstatkovou cenu moto a těžce podhodnotit cenu před nehodou (to už udělali) a říct: doplatek 5-10 tisíc. Prostě si musím asi 15-20 tis. doplatit, abych to dal do pojízdného stavu. Je to běžná praxe.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 12. 2020 10:58 | Zdena

BRNO Vlněna - to místo musel vymyslet nějaký myslitel. Přeskakujete silnici co se opravuje kolem Vaňkovky, hrozná přístupová cesta. Je to zastrčené a špatně se to hledá. Paní na přepážce příjemná, ale má tam uprostřed místnosti takový divný závěs, že to na mě působilo hrozně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Sedláček

ekonom

Michael Kocáb

hudebník a politik

Tomáš Sedláček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Michael Kocáb
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services