Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 230 komentářů)

12. 10. 2021 9:35 | Ce

Při placeni pojistky mě v Brně na Kapucinskym náměstí obsluhovala paní v krajkovyvh šatech, rudou rtenkiu měla a vypadala jak domina. Hubena a bílá byla. Naprosto nevhodné. Byla podobná na tu priseru co si vzal za ženu princ z Popelky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2021 9:25 | Zora

Brno velmi nepříjemná ustekana prepazkova pracovnice na Kapucinske ulice
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 10. 2021 21:08 | SadGud

Dobrý den, přesně to, co jste napsal jsme udělali. Zaplatili za škodní událost ze svého, a poté nám přišlo vyrozumění, že se škodní událost ukončuje z důvodu neprokázání vinny (I přes výslovný souhlas se zaviněním pojištěného a viníka v jedné sosbě u této pojišťovny). Autosklo servis už měl totiž negativní zkušenosti s touto pojišťovnou a chtěli zaplatit od nás!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 10. 2021 20:58 | SadGud

NEDOPORUČUJI!!! Dnes nám přišlo vyjádření od této pojišťovny. Měli jsme rozbité přední sklo od pojistníka z povinného ručení této pojišťovny, který se zaviněním souhlasil. Sepsali jsme škodní protokol, pojišťovna určila autosklo servis, kde nás upozornily, že pojišťovna neplatí a mi tudíž zaplatili škodu ze svého. Dnes přišlo vyjádření, že nelze škodu prokázat a že škodní událost se tímto uzavírá. Budeme to řešit přes naše právní oddělení. Katastrofa, co se dnes děje!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2021 22:11 | Ilona

Nedoporučuji, při vzniku pojistné události trvala pracovní neschopnost déle než 3 měsíce. Pojistné plnění vyplatili až po několika urgencích, ještě jinou částku než měli. Náprava opět až po urgencích. Následně z pojistky vyjmuli pojištění pro případ úrazu, nemoci i pracovní neschopnosti. Pokud platíte bez vzniku pojistné události je vše OK, pokud dojde k pojistné události a následně vyplacení pojistného plnění, pojištění osekají tak, že již neplní svůj účel. Pojištění jsem zrušila. Mám pocit, že se pojišťovna sama likviduje. Už nikdy víc tuto pojišťovnu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2021 5:58 | Petra

S tímto jsem se ještě nesetkala... Abych se šla zeptat kdy mám platit další pojištění že mi nic nechodí a bylo mě oznámeno že mi přišel doporučený dopis o zrušení pojistky... Ano mě přišel doporučený dopis o kterém nevím že mi přišel a ano nevím že mi bez mého vědomí zrušili pojistku na auto tak se jdu zeptat kdy mám platit další pojištění že mi nechodí stále upozornění.... Dává to logiku takhle vytočena jsem dlouho nebyla a paní na pobočce v Hradci Králové mě oslovila ,,krávo blbá,,
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 18:53 | Jaroslav M.

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★ ★
Hodnocení pojištění majetku: ★ ★ ★ ★ ★

Rychlé plnění. Cenové pokrytí dostačující. Spokojenost, doporučuji.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 7:54 | Veronika

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★
Hodnocení pojištění majetku: ★ ★ ★

plnění pojistné události poměrně v pořádku, ale jejich linka je otřesná - nikdy se mi nestalo, že by to vzal někdo, kdo tomu rozumí a něco ví.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2021 16:28 | František

Zrušil jsem pojičtění odpovědnosti občanů ale že jsem to nestihl k výročí smlouvy ukončit tak mám pojičtění na další rok které jsem nechtěl . Na tuto zkutečnost mne nikdo neupozornil . Výsledek ? zrušení všech smluv u ČPP .Maximálně a důrazně nedoporučuji !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2021 14:49 | Petra

Hodnocení pojišťovny: ★
Hodnocení pojištění auta: ★

Měla jsem autonehodu, kdy mi bylo bočně nabouráno auto a pojišťovnou bylo ohodnoceno k likvidaci. Autonehodu jsem nezavinila, naboural mě z boku pán s tranzitem, který vyjížděl z vedlejší silnice na hlavní, po které jsem jela. POjišťovna mi vyplatila cca o 20 tis. méně, než by byla hodnota vozidla při prodeji. Po odvolání se mi přišlo vyjádření, že to tedy nedělají běžně, ale 10 tis. mi ještě doplatí. Auto bylo sice staršího data, ale naprosto v pořádku, garážované, mělo málo najeto a mělo po celou dobu existence servisy v autorizovaných servisech a tak platnou servisní knížku. Údajně chtěla pojišťovna plnit méně za vedení servisní knížky v prvních letech v Německu. Naštěstí jsem žádnou další zkušenost s pojišťovnami neměla, ale ČPP už nikdy!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2021 14:22 | Milan Pavliš

Hodnocení pojišťovny: ★
Hodnocení pojištění majetku: ★

Pojišťovna mi odmítla proplatit opravu poškozeného kotle způsobené přepětím, že prý je kotel starý a ať si koupim nový. Po pojišťovně jsem po odečtení spoluúčasti chtěl cca 3000 Kč.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2021 17:58 | Antonín Brinzik

Nedoporučuji, pojištění proti úrazu neřeší. Úraz kolena neuznany pro úraz jiné části kolena před 20 lety. Hnus jednání. Ruším tuto pojišťovnu, zlodějna.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2021 20:25 | Doli

Rozhodně nedoporučuji tuto pojišťovnu. Měl jsem úraz a pojíštovna jen hledá důvody aby nemusela nic platit. Nejhorší pojišťovna rozhodně nepojištovat!!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 8. 2021 15:08 | Děs

Volala jsem na pojišťovnu ohledně ukončení pojistné události skrz úraz, který mi zkrátili na minimum. Melou veškeré lékařské zprávy o průběhu léčení a ukončení léčení. Dobu léčení mi zkrátili na čtvrtinu a když jsem jim volala co to má znamenat, tak paní na druhé straně byla nepříjemná a nehodlala mi nic sdělit. Přitom já jsem pojištěná a mám právo vědět proč mi dobu léčení zkrátili na takovou krátkou dobu. Když jsem se s paní snažila domluvit, tak mi v půlce věty zavěsila telefon. Je tohle adekvátní jednání, když chci pouze vědět věc na kterou mám jako pojištěná nárok?!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2021 11:43 | Tomáš

Hrozné auto mám hotove v servise a nikdo nemá zájem řešit zbytek abych si auto mohl vyzvednout nejhorší pojišťovna kterou znám nedoporučuji vůbec nikomu každá jiná pojišťovna má lepší jednání a přístup hlavně že platíte strašný prachy za pojištění , jen kdyby jste se opozdili se splátkou pojistného tak se zblázní ale oni mají na vše času dost
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 7. 2021 13:22 | Michal

Jenom zmrdi vychcany, doufám že tam všichni chcipnou, než tuhle pojišťovnu tak raději jezdit bez pojistky, vyjde to na stejno, zbohem kokoti
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2021 13:55 | Tomáš Petr

Docela by mě zajímalo, která firma nebo statní služba funguje okamžitě v reálném čase? ČPP jako takové se nezastávám (myslím si své), jen mi přijde vaše kritika spíše jako obecný problém celé lidské společnosti - vše trvá dlouho. Jinak pojišťovny mají dle zákona na šetření opravdu 3 měsíce, což je opět obecný problém, protože je to zákon, ne předpis ČPP. PS: Proč servisu nezaplatíte ze svého a neřeknete pojišťovně svůj účet?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 7. 2021 9:47 | Lenka

Dobrý den, taky bych se ráda podělila o špatnou zkušenost s čpp. Před pár dny do mě zezadu narazila řidička vozidla (měla pojištění u čpp). Byla to její chyba stály jsme v koloně a nedobrzdila. Byla zavolána i policie. Vše bylo sepsáno a papíry zaslané na pojišťovnu, s tím, že kromě opravy vozidla jsem požadovala náhradní vozidlo (jezdím do práce 30 km každý den). Byl vybrán autorizovaný servis. Náhradní vozidlo jsem dostala, s ničím nebyl problém. Po pár dnech mi z autoservisu volali, že auto je opravené a mám vrátit náhradní vozidlo, které jsem měla zapůjčené jen po dobu opravy. Žádný problém. Jaké bylo moje překvapení, když jsem při vrácení zjistila, že moje opravené auto mi nevydají, protože pojišťovna zatím neposlala krycí dopis ( peníze za opravu), takže moje opravené auto zůstává v autoservise než pojišťovna zaplatí a já nemám nárok na náhradní vozidlo. Jasné můžu si ho půjčit za svoje. Děkuji moc. Na pojišťovně mi bylo řečeno třikrát to stejné: Já nevím, takové jsou vnitřní předpisy. Dokonce mi řekli, že na prošetření a tedy zaplacení opravy mají 3 měsíce ?? Pardon, ale tady už se musím smát. V autorizovaném servise mi bylo řečeno, že si nárokovali od pojišťovny více dnů na náhradní vozidlo, ale byla vždy proplacena částka za půjčku jen po dobu opravy. Takže výsledek je bohužel takový, že auto je k dispozici jen po dobu opravy. Snad každý kdo si nechá opravit vozidlo a dostane náhradní, zůstane nějakou dobu bez auta. Občas to přeci jen stihnou ten den poslat, výjimečně…jinak v autoservise mě paní ještě ujistila, že na vyjádření mají jen 3 dny, protože jsou smluvní autorizovaný servis. No i tak. Nehorázně špatně nastavené podmínky a na pojišťovně se ničeho nedovoláte. Jedním slovem KATASTROFA. autorizovaný servis: Auto porsche Olomouc
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2021 18:16 | Kousal Stanislav

Největší prasata a zloději. Nedoporučuji nebo kdy nepomohou a vždy okradou. Pozor
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2021 14:22 | Kateřina

Máte pravdu jsou to hovada !!!! Já mám od nich pojisku +připojištění jsem po mozkové mrtvici ve 24 letech a nechtějí mě to zaplatit .!!!! A přitom všechny papíry mají od lékařů a podle pojištění jsem přesně na tyto nemoce byla pojištěna!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiřina Hajduková

podnikatelka, Komas

Jiří Devát

manažer

Jiřina Hajduková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiří Devát
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services