Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 230 komentářů)

1. 12. 2020 6:40 | Anna

Nedoporucuji!!!!, vychcana pojistovna.. Mela sem u nich pojisteneho syna, mel dva urazy a vyhodily ho bez udani duvodu a po me chteli dalsi tri mesice penize platit neco co nevyuzivam!!!!! Ja tam byla jako zakonny zastupce, takze syna vyhodily ale prachy po me chteli porad.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 11. 2020 18:23 | Vojta

Nedoporučuji!!!!!! Chovají se arogantně, jen hledají výmluvy aby nemuseli platit plnění. Já to zrovna ted řeším 2 události a to jak postupují a jak se chovají hnus velebnosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 11. 2020 21:48 | Zlatka

Také tuto pojišťovnu NEDOPORUČUJI!!!! Letos jsem přešla s havarijním pojištěním jinam, výpověď byla řádně a v termínu zaslána a stejně mi poslali upomínku, že nemám zaplacené pojištění na další období. Mají tam bordel. Teď jsem řešila škodnou událost, na bytovém domě upadla rýna a voda natekla pod barák a ve středu místnosti se objevily mokré fleky na zdi! Pojistná událost zamítnuta z důvodu atm. srážek a na ty nejsem pojištěná. Takže jsou to jen výběrčí....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 11. 2020 10:37 | Vojtěch

ČPP nikdy!!! Při vypovězení smlouvy nerespektují zákonnou lhůta na vyplacení přeplatku a v telefonu se vám vysmějí, když jim pohrozíte exekucí. Chtějí po klientech (logicky) řádné placení ale sami toho nejsou schopni. Jsou to zloději.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 11. 2020 22:39 | Petr

Nedoporučuji..chci zrušit havarijní pojištění auta. Oficiální žádost jsem napsat cca 4týdny před začátkem nového pojistného období a začalo čekání..jedenkrát týdně jsem volal jaký je stav, vždy odpověď stejná, musíte počkat na odpověď. Odpověď přišla dva dny po začátku nového období, s tím že nesplňuji zákonné nároky na ukončení smlouvy, bez dalších informací jak tedy mohu smlouvu ukončit. Zítra budu opět volat a jsem opravdu zvědavý jestli mi havarijko zůstane do konce života :)
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 11. 2020 20:15 | Vlněna

NO TO MISTO VLNENA JE NESTASTNY. DALEKO S BLBYM PRISTUPEM.HLASIL JSEM UDALOST DAM VEDET JAK DOPADNU. PAJA
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2020 18:03 | štatl

No nic není jak bývávalo. Na Benešově ulici v Grand hotelu byla taková maličká milá paní za přepážkou.Dělal jsem si tam cestovní pojištění, ale už to tam zrušili. Takové fajn místo hned u nádraží, člověk to měl blízsko.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2020 17:57 | Brno

Jejda, na Kapucínským náměstí vyměnili personál,je tam strašně protivná žínka.Takový zastrkovadlo do pekla.Sprořízlopusou. Ta ožralka co tam bývala občas a pořád si prohrabávala svý dlouhý vlasy byla aspoń zábavná. A ty padesátky co tam byly s ní už tam taky nejsou. Ale ty aspoň neprudily a nabízely i vodu a šlo jim to celkem od ruky.Sice to byly takový ouřednice, ale byly rychlé na práci.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2020 10:03 | Jiří

Taktéž musím oznámit negativní zkušenost, platím nemalé peníze za úrazovou pojistku, nicméně v případě úrazu (distorze končetiny), u kterého plnění před deseti lety nebyl u jiné pojišťovny sebemenší problém, dokonce před ukončením léčení pouze v rámci tabulkových plnění, obstruhují a nakonec plnění zamítnou s tím, že se vlastně nic nestalo, 3 týdny o berlích není důvod k plnění. Samozřejmě má důvěra klesla k bodu mrazu a bude následovat výpověď spolupráce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2020 6:46 | Marta

Mám s ČPP podobnou negativní zkušenost bohužel. Výmluvy při plnění, odvolání nepomáhá, odkazují na garanční doby, které nikde ve smlouvě nenajdete. Nechala bych to vyplácet ty dealary, kteří pro ně pracují, protože pak by si všichni rozmysleli pro takové pojišťovny i jim podobné pracovat, kdyby to měli vyplácet ze svého, za špatné informace, které buď záměrně nebo špatným zaškolením nepodají!!Nedoporučuji!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2020 13:44 | Anna

Ja byla klientkou 2,5 roku, malej mel dva urazy a dnes mi prisel dopis o vypovedi??????, bez duvodu!!!!! Takze 2,5 roku sem platila synovi pojistku a pak mi ho vyhodi, pecka. Nedoporucuji
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2020 23:22 | Roman

Nedoporučuji.Motocykl poškozen pojistníkem ČPP. Likvidace se táhla 3 měsíce, externí likvidátor rozporoval ceny dílů u autorizovaného servisu, jednal přímo se servisem (bez plné moci) a mne nekontaktoval, neměl jsem možnost se ke škodě vyjádřit. Při dotazu na jiný způsob likvidace škody (rozpočtem), pojišťovna okamžitě (aniž byste se k výši plnění vyjádřili) škodu uzavírá (tvrdí že vyplácí 1/5 nákladů autorizovaného servisu) a z extranetu maže korespondeci a podklady, které jste zaslali!!! Bohužel opravdu nedoporučuji.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2020 15:33 | Vladislav Klos

Konečně jsem přestal vyhazovat peníze a zrušil pojištění u Vienna zloděj Group. Po běžné artroskopii kole ne jsem strávil tři dny v nemocnici a kupodivu mi byli propláceny, ale následně jsem měl problémy a byl tři měsíce na neschopnosti a to už pro ně bylo asi moc vyplácet 200 korun za každý den samozřejmně doba se počítá až o 29 dnů to chápu. Odvolal jsem se celkem tři krát, vždy si našli nové háčky a dokonce neváhali argumentoval s tím že jsem měl nahlásil nějakou změnu osobně na pobočce v době mimořádné situace Covid-19.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2020 14:19 | Hanz

Nebrat jsou to podvodníci!!!!!!!!!!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2020 11:20 | lakas.vys

Rozhodně NEDOPORUČUJI a zároveň před nimi VARUJI. Neuvěřitelný jednání. Praktiky, se kterýma jsem se u jiných pojišťoven nesetkal. Třikrát po sobě přišla zelená karta s nesmyslnými údaji. Další věc - pojišťovna po mně chce doložit dokument z databáze, která nikde neexistuje - konkrétně historie havarijního pojištění. Pokud ho nepředložím, zdraží mi pojistku - ale já ho nemám kde vzít. Pokud tuto smlouvu zruším, krom jiných sankcí mi napaří i to zvýšení částky o bonusy z havarijního. Takže díky moc.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2020 16:22 | Milda

NEDOPORUČUJI - veřejná zlodějna
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 9. 2020 11:55 | Marcela Rousova

Z celého srdce NEDOPORUČUJI tuhle pojišťovnu.??????????
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2020 12:23 | Roman

Pojišovna ČPP katastrofa. Vypověděli pojištění auta po pojistné události, Která byla malá. Odřené plechy. Po dotazu po telefonu mi sdělili, že nic vysvetlovat nemusí proč vypovědeli smlouvu. Tak že paltě, ale nesmite bourat,nebo použít asistenči službu, jinak si běžte někam jinam. Moc Příjemná paní na telefonu.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2020 19:02 | Luboš

Srovnal bych tuto pojištovnu se šmejdama asi tak možné ještě horší šmejdi vám aspon něco dají
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2020 10:03 | podvodníci

podvodníci, nebrat, sklo není sklo a automaticky prodlužují smlouvu i když jsem jim volal, že to nechci a ještě mi to na lince odkývali
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Šárka Grossová

podnikatelka

Václav Kočka

kolotočář a podnikatel

Šárka Grossová
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů
×
Václav Kočka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services