Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 39 komentářů)

3. 5. 2010 11:16 | Stanislav Novotný

Dobrý den,čekám již pátý týden!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2010 22:29 | Veselá Lenka

Dobrý večer, naprosto souhlasím. Už přes měsíc se dožaduji informací ohledně spořícího účtu.Mám nachystané dotazy. Máme oproti vám jedinou výhodu, že jsme zatím žádnou smlouvu neuzavřeli ( a neuzavřeme) Asi je tato firma za vodou. krize-nekrize, o klienty nestojí. mějte se fajn a kačky dejte do ING-spořící konto, vyzkoušené, ověřené, klienta si váží. L.V.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 4. 2010 9:29 | jirka

Já čekal na vyřízení přes dva měsíce, tak mějte přece trpělivost. Sice na webu uvádějí neplatné adresy poboček (Plzeň ) ale při troše pátrání si správnou adresu přece zjistíte. Poradce se podle webu má opřihlásit do 3 dnů, mě se přihlásil po měsíci, ale jak říkám trpělivost.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2010 11:30 | Martin Bremka

Aktivováno do tří týdnů a zatím spokojenost.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2010 10:59 | poradce AXY

Vážená paní, Zimová,
jen pro vaši informaci. Roční období se začíná počítat, až po vkladu vašich prostředků. A co se týče toho věrnostního bonusu, tak ten se vypočítává z průměrného ročního zůstatku, který je minimálně 40.000,-Kč. Tedy pokud vložíte na účet 1.5. 2010 částku 50000Kč (pak další měsíc je vám připsán úrok 2,5% p.a.), pak třeba 1.7. 2010 vyberete 20000Kč, ale pak znovu vložíte 1.3. 2011 částku 10000Kč, pak splníte nárok na bonus a 1.5.2011 vám bude připsán.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 4. 2010 10:51 | poradce AXY

Jakožto osoba z té druhé strany mi nedá, abych nepřidala pár informací. Mrzí mne, že mnoho z vás je nespokojeno s průběhem otevírání účtů. Jakožto nováček ve spořících účtech, AXA banka nečekala takový ohlas u klientů a bohužel nestíhá vyřizování žádostí, tak jak původně slibovala. V současné době je čekací doba 3-4 týdny. Pak klientovi příjde akceptační dopis, kde má uvedené číslo účtu a přihlašovací jméno k internetovému bankovnictví. Ceníme si toho, že nám lidé vyjadřují důvěru, ale zároveň je žádáme, aby se obrnili trpělivostí, než zvládneme ten prvotní nával žádostí. AXA je společnost, která má již přes 190let zkušeností na finančním trhu, takže ví, co klient žádá, ale bohužel neumíme dělat zázraky. Dejte nám příležitost, abychom vám dokázali, že si vaši důvěru zasloužíme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2010 10:51 | poradce AXY

Jakožto osoba z té druhé strany mi nedá, abych nepřidala pár informací. Mrzí mne, že mnoho z vás je nespokojeno s průběhem otevírání účtů. Jakožto nováček ve spořících účtech, AXA banka nečekala takový ohlas u klientů a bohužel nestíhá vyřizování žádostí, tak jak původně slibovala. V současné době je čekací doba 3-4 týdny. Pak klientovi příjde akceptační dopis, kde má uvedené číslo účtu a přihlašovací jméno k internetovému bankovnictví. Ceníme si toho, že nám lidé vyjadřují důvěru, ale zároveň je žádáme, aby se obrnili trpělivostí, než zvládneme ten prvotní nával žádostí. AXA je společnost, která má již přes 190let zkušeností na finančním trhu, takže ví, co klient žádá, ale bohužel neumíme dělat zázraky. Dejte nám příležitost, abychom vám dokázali, že si vaši důvěru zasloužíme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2010 22:54 | ladave

Špatně čtete .Není to měsíční průměrný zústatek ale roční.Takže toho 0,5% Vám připíší až na konci roku pokud splníte tuto podmínku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 4. 2010 13:25 | jitka zimová

Vzhledem k mojí podezřívavosti vidím za vším nějaký nekalý úmysl. U AXY je podmínkou získání O,5 % bonusu měsíční zůstatek 40 tis. Kč. Do této lhůty se určitě započítává doba zasílání listin a doba, po kterou se nám nedaří aktivovat účet. Kdo si to neohlídá, přijde o bonus.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2010 13:53 | Martina

:-DDD čekám už tři týdny a nic :-DDD
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 4. 2010 8:42 | Milan

Koukám že jsme na tom všichni stejně. Také přehodnocuji svůj další zájem o jejich služby.
-18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 3. 2010 15:44

jo, jo, u mně to šlo taky ztuha, týden dva tři, zřejmě podcenili zájem a teď nestíhají? Až po varování odchodem ke konkurenci natošup byla smlouva ve schránce! Aktivace EB mám pocit bezproblému, ovšem až po vkladu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2010 12:50 | ota

Připojuji se jako velice rozlobený zájemce. Na otevření účtu již čekám cca 1,5 měsíce, na telefon a emaily žádná reakce.Co je to za banku? Již se na ni nebudu reflektovat!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2010 20:12 | steffino

Dobrý den všem, rovněž čekám na zřízení účtu už 14 dní. Na emailové dotazy není ze strany AXA Bank žádná reakce. Při takovém začátku této bance rozhodně své úspory nesvěřím. Je to až trapné - všude samá reklama na spořící účet AXA Bank a banka je na úrovni středověku. Nemají se pouštět do toho co jim evidentně nejde.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 3. 2010 12:56 | Jiřina Degenová

Nevím zda si dělá AXA z lidí legraci? Před 14 dny jsem poslala podepsanou smlouvu a od té doby čekám a čekám. Chtějí po nás poslat dokumenty a již se neozvou. Máte někdo příznivější informace?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2010 12:48 | Jiřina Degenová

Nevím zda si dělá AXA z lidí legraci? Před 14 dny jsem poslala podepsanou smlouvu a od té doby čekám a čekám. Chtějí po nás poslat dokumenty a již se neozvou. Máte někdo příznivější informace?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 3. 2010 20:29 | jura

Já jsem uzavřel 1.3 smlouvu u poradce AXY a dnes je 23.3 a pořád nic. Operátor pokaždé řekne pozdější datum vyřízení. AXA si z lidí dělá srandu. Jestli to není nějaky podvod s tím účtem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 3. 2010 10:55 | Václav Bárta

18.2.2010 jsem odeslal podepsanou smlouvu. Potom jsem se snažil banku asi 5x kontaktovat přes e-mail a nebo žádostí o pomoc, také o sjednání schůzky, ale bezvýsledně. Včera 22.3. mně konečně přišla potvrzená smlouva , ale když se snažím již asi po desáté aktivovat internetové bankovnictví, stále se objevuje odkaz na to, abych to zkusil později. Nevím co si o tom všem mám myslet.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 3. 2010 11:44 | mil

Od 12.2.2010 se snažím otevřít spořící účet u AXA banky. 25.2.2010 jsem odeslál dokumenty potřebné k otevření tohoto účtu. Dnes je 18.3.2010 a pořád nic. AXA se mnou ani nekomunikuje.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 2/2

2

Následující

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Kohout

ekonom

Karel Komárek

podnikatel, KKCG

Pavel Kohout
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Karel Komárek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services