Diskuze - ING - ING Konto

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 69 komentářů)

5. 3. 2003 16:05

Chtelo by to zjednodusit zalozeni konta po proceduralni strance. Ten korespondencni pristup je pekny opruz. (I kdyz prijdete osobne na pobocku, sepisi s vami jen navrh smlouvy a vlastni smlouvu a cislo uctu poslou postou) Zalozeni uctu tak efektivne trva 1-2 tydny a nad tim vetsina lidi mavne otravene rukou. Dalsi problem jsou uroky: to snizovani image ING OK nevylepsilo. Co se tyce problemu kreditni karta / sporici ucet: nejsem banker, ale pokud vim tak marze na kreditnich kartach jsou pohadkove. Mozna by stalo za to riskovat, udelat kreditni kartu (prechodne si pujcit penize na mezibankovnim trhu) a pak az bude dost klietnu kreditek, tak zvednout trochu urok na OK, tak aby to prilakalo klienty a zaroven to porad bylo levnejsi nez si pujcit jinde. (Zkratka pustit trochu zisku z kreditek klientum OK.)
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2003 10:35

Také jsem uvažoval o založení Oranžového konta. Pak jsem si ale přečetl tu hroznou smlouvu, respektive obchodní podmínky a řekl si, že být jako kus hadru pro ty chrochty (Holanďany) mi za ten umrněný, navíc stále klesající úrok nestojí. Konto tedy nemám a nelituji.
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2003 1:16

Oranžové konto to nebude mít jednoduchý. Začínalo to poměrně slušným úrokem a dobrou myšlenkou, skončilo na razantním pádu úrokový sazby. Dneska těch pár korun úroků čas spojený se založením, převody a hlídáním nestojí.
Jinak by mě docela zajímalo, proč to je u nás úročeno tak nízko, když ING nabízí stejný produkt v zemích EU s postatně vyšším úročením.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2003 1:16

Oranžové konto to nebude mít jednoduchý. Začínalo to poměrně slušným úrokem a dobrou myšlenkou, skončilo na razantním pádu úrokový sazby. Dneska těch pár korun úroků čas spojený se založením, převody a hlídáním nestojí.
Jinak by mě docela zajímalo, proč to je u nás úročeno tak nízko, když ING nabízí stejný produkt v zemích EU s postatně vyšším úročením.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2002 10:19 | Pavel Beran

Stačí si přece kliknout na položku Úrokové sazby v záhlaví tabulky, kde jsou úroky uvedeny :-)
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 10. 2002 9:43 | Jiřikovská Helena

Proč není na informační stránce Ing. Oranžové konto uveden aktuální úrok? Tato informce mně chybí k celkové informaci.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2002 15:11

osobní informace jsou citlivá záležitost - v tom máš pravdu, ale předpokládám, že budou chtít i peníze klientů a pokud se nadále bude ING chovat podle nyní známé šablony - doufám, že si lidé rozmyslí stát se jejich klienty.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2002 12:55

No, tak máte vy všichni hamižníci po legraci. Chtěli jste vysoké úroky, které se přesně podle marketingového scénáře "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají" scvrkli na slabých 2% (nejen Poštovní spořitelna má u účtů s krátkou výpovědní lhůtou vyšší úrok...).
Také jsem o Oranžovém kontu silně uvažoval, ale definitivně mne odradily podmínky "neprůstřelné smlouvy" a rovněž historické zkušenosti s některými zástupci ING. Dnes jsem velmi rád, že jsem odolal.
I když teď z ING vycouváte, vaše detailní osobní údaje v ING už zůstanou navěky! Sbohem a amen!
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2002 11:25

2 pct. p.a. jsou opravdová bída - doufám, že klienti na neustálé snižování úroků budou reagovat pružně - vždyť hlavním důvodem proč si většina dnešních klientů založila Oranžové konto bylo relativně vysoké zúročení.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 8. 2002 12:49 | PT

Ať jdou do háje s takovými úroky :-(.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 8. 2002 11:25 | Pilot

absolutni souhlas, 2% je bida
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 8. 2002 10:17

Tak pozor! Oranzove konto uz je na 2% (1. 8. 2002), takze uz to opravdu prestava byt zajimave. Sporici ucty nekterych bank s kratkou vypovedni lhutou (14dni) uz jsou na stejne urovni (napr. Postovni Sporitelna k 1. 8. 2.05%) Beru to jako vyrazne zklamani. Je mi jasne, ze vzhledem k poklesu sazeb CNB to muselo jit dolu, ale z marketingu ING bych cekal, ze se stale budou snazit byt vys nez ostatni.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 7. 2002 15:33 | urubkova

Klesá to, klesá, ale máte jednoznačně pravdu, že je to pořád solidní úročení. Teda na termíňák. Pro ty, co si netroufají na nic jiného, dobrá volba.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2002 15:23 | Martin Schenk

Nic moc, řekl bych, ale pořád je to slušnější úročení než kdekoliv jinde...
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2002 18:52 | Pilot

tak od 1.7. doslo k dalsimu snizeni urokove sazby, ted cini 3%...myslim si, ze se muzeme tesit jeste na dalsi snizeni...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 5. 2002 12:46

A vy také neumíte počítat a navíc jste zřejmě pěkně nafoukaný ješita. Máte dvakrát uvedený bod 3).
Co se týče Oranžového konta, každý si musí sám zvážit, jestli tu příšernou smlouvu (zápočet pohledávek, zpracování a předávání informací o klientovi) podepíše. Ony se ty 3,5% úroků mohou opravdu pěkně prodražit...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 4. 2002 14:08 | Karel z Moravy

No asi je to fajn, dostat ZADARMO juice a trochu času na I-netu. Nedovedu posoudit, nejsem z VELKÉHO MĚSTA P R A H Y.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 2. 2002 11:52 | Simona K.

Tak to jsem opravdu nezaznamenala, dík za upozornění. Tomu říkám fér jednání s klientem. Do světa volají, jaké dávají úroky, aby je v zápětí seřízli. To není zrovna košér.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 2. 2002 11:39 | Petr Bednařík

Bylo to někdy začátkem února a rozhodně to nijak nahlas neavizovali. Ano, je to pořád slušné, ale přijde mi zvláštní udělat kampaň na 4,2% a ve chvíli, kdy dozní její efekty, úročení snížit. Trošku mi to zavání vykalkulovaným podvodem, nezdá se vám?
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 2. 2002 11:33

Take jsem to zaznamenal. Nevite kdy to udelali? Bylo to opravdu v tichosti, ani jedine noviny o tom nestekly. Vicemene jsem s tim pocital, zajimalo me jenom kdy to udelaji. Myslim si, ze vzhledem k reklamni kampani je to trochu nefer, ale co se da delat, pri dane likvidite (efektivne cca 3 dny) je to stale slusna urokova mira oproti konkurenci.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaromír Drábek

politik

Václav Klaus

politik

Jaromír Drábek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Václav Klaus
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services