Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1403 komentářů)

12. 4. 2010 20:55 | midloch

Koukam ze tady diskuze uplne umrela :-(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 11. 2008 23:23 | ferda mravenec

Tobě taky hodně štěstí v těchto pohnutých dnech

Citace - Lamák / 10.11.2008 19:22

Hm ... nic nového pod sluncem. Otázka zní co s tím uděláš ty !!! Naštěstí já vím co dělat ... aspoň doufám:) Tak hodně štěstí
0
+-

Zobrazit celé vlákno

10. 11. 2008 19:22 | Lamák

Hm ... nic nového pod sluncem. Otázka zní co s tím uděláš ty !!! Naštěstí já vím co dělat ... aspoň doufám:) Tak hodně štěstí
0
+-

Zobrazit celé vlákno

9. 11. 2008 22:42 | ferda mravenec

Pro všechny naivní , a zároven věřící : http://nr1a.com/Penize-jako-dluh.htm
+2
+-

22. 10. 2008 8:43 | john

Taky přidám něco , http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?cid=10 .......
-2
+-

15. 10. 2008 12:51 | apac3

děkuji.
0
+-

Zobrazit celé vlákno

11. 10. 2008 0:54 | karel

Poučení : http://video.google.com/videoplay?docid=7462852758162537355&hl=cs
0
+-

10. 10. 2008 22:46 | ingkrtek

To Apač: nemáme nikde se spořičem diskuse !
0
+-

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2008 15:33 | ingkrtek

...TO Životaznalý: No, pane jsem tady a vydělal jsem ranec (v milionech)....pokles se mě netýká, páč jsem v peněžáku ulitý již dávno...v roce 2007. ....se značným výnosem .... :-) a pozorně sleduji vývoj krize a hlídám svůj zisk !
0
+-

Zobrazit celé vlákno

25. 8. 2008 8:51 | Sporic obrazovky

Jeste hur. Portfolio bylo jiz odebrano. Ze sve stare adresy, na ktere byla kdysi informace o "docasne" nefuncnosti. Ale ani neni premisteno resp. netusim, jak se k nemu pres menu proklikat. Zprasili to fest. Takovou dobu do toho clovek cpe data a pak muze zacit nekde jinde nanovo.
O clancich nemluve, to je sama anketa, na jake davky ma kdo narok.
Co nejakej tip na hodnotu PL na konci roku?
0
+-

Zobrazit celé vlákno

6. 8. 2008 11:04 | Sporic obrazovky

Netusite nekdo, co je s nastrojem PORTFOLIO? Tedy spis, jestli se ho nekdy dockame funkcniho? Uz jsem 2x psal na server, ale od tech zmen, co tu zavedli, je postizen nejen web, ale i cela redakce. Sice si vse vedu na svem, PC, ale kdo ma porad zjistovat aktulani ceny. Udelal bych si druhe treba na ifondy.cz, ale ten web se zacina taky kazit, portfolio je funkcni, ale priserne neobratne, navic kdo to ma vse prepisovat.
Netusite pripadne o nejakem webu se schopnym a funkcnim portofilem?
Diky
-1
+-

6. 7. 2008 15:49 | Sporic obrazovky

Ja ho teda az takovy necekal, PX atakujici 1700 bylo moc, ale pokles pod 1450 jsem v zadnem pripade netusil. Nema to fundamentalni zaklad, ale jak vidno, panika a globalni nalada delaji sve a musim uznat, ze to trefujes bezvadne.
Kdyz ti to tak jde, jak to vidis pres mrtve obdobi prazdnin? USA, Evropa, Emerging M., CZ?
+11
+-

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2008 17:31 | ingkrtek

To Spořič:
No, tak jsme se dočkali dle předpokladu hezkého pádu... :-)
+6
+-

Zobrazit celé vlákno

14. 5. 2008 22:31 | Sporic obrazovky

... no takhle bych to nerekl, ja si myslim, ze tam uz dno bylo a pokud ne, na zajimavych cenach jsme byli a stale jsme, z dlouhodobeho pohledu samozrejme. Ale kdyz rikam, ze nevim, jaky je vyhled na pristi mesic, tak tim myslim svou nulovou schopnost casovani, nicmene nejmene jeden radny hupanec dolu jeste bude, takze urcite nakoupis jeste levne. Netusim, jestli tento mesic, nebo v cervenci, nebo se pocka na zari.
Kazdopadne Brazilie mi hodila +17% za 2 mesice, ING emerging markets (diky tvemu typu) +11% od leta 2007 (zimni nakupy -12% a ted jsem jeste dokupoval), CECE certifikat je uz jen na -2,3% a leze nahoru hezky, DJEuro stoxx50 je na -9%, ale je to diskontak, takze ted bude s rostoucim casem snizovat diskont a rust jemne i pri stagnaci (nebo rust rychleji pri pomalem rustu). Akcie 02 uz jsou taky uz jen na -5,8% a nakupka asi nebyla zla. Co me prudi nejvic je ORCO (-26% .. nebyl jsem trpelivy) a hlavne Turek (-37% je vazne pruda, i kdyz poroste, tohle proste nebylo dobre trefeny v case, tady se musim zastydet).
+18
+-

Zobrazit celé vlákno

14. 5. 2008 1:09 | ingkrtek

....dostačující odpověď....mam z toho stejné pocity...rezumé je "Dále ležet na matracích" a žádná akce !
Ahoj !
+17
+-

5. 5. 2008 22:44 | Sporic obrazovky

To je strasne kratky horizont a vis, jak se divam na casovani trhu, takze bych se nejradeji oodpvedi vyhnul. Ted to vyletelo. Budto to nabralo dech, anebo se bude prekotny rust korigovat, alibisticky bych mohl odpovedet, ze tipuju stagnaci = odpovedel jsem ti ani ryba ani rak. Vazne nevim, mesic je kratka doba, na tu nespekuluju. Z dlouhodobeho hlediska jsme na nizkych a lakavych hodnotach, podle me jsme i dno minuli, PX uz nepujde na hodnoty 1450. Certifikat CECE se mi uz vraci k nakupni hodnote. Pokd bych spekuloval na mesic, tak jedine s diskont certifikatem, zas tak nadsenim a optimismem nehyrim, volatilita je vysoka.
+28
+-

Zobrazit celé vlákno

5. 5. 2008 1:13 | ingkrtek

To Spořič:¨
....jak vidíš trend střední Evropy ? ,,,,,,,,,( horizont jeden měsíc )
+26
+-

Zobrazit celé vlákno

30. 4. 2008 14:52 | Sporic obrazovky

Vidite ty dnesni objemy na BCPP? A zvlast naurst ceny ORCO a to pri vyrazne vyssim objemu obchodovani nez vminulych dnech? Netusite, jestli na tu akcii nesel nejaky jeden vyznamny kupec?
+47
+-

28. 3. 2008 6:31

Zkuste toto: http://akcie.mesec.cz/fondy/sporotrend-otevreny-podilovy-fond/nazory týká se jiného fondu,ale de facto všech akciových
+51
+-

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2008 8:21 | Sporic obrazovky

Tak ted ti nezbyva, nez drzet, je to jediny rozumny krok, ktery se casem vyplati ;-)
Existuje web ifondy.cz, kde jde najit pomerne hodne zajimavych informaci, ale ted nevim z hlavy, jestli by tam byla nejaka debata, asi ne. Hodne informaci najdes na finmag.cz a jinych serverech typu penize.c (tady se to vyrazne zhorsilo), mesec.cz, fin.cz a o certifikatech na http://icertifikaty.eu/ . Jinak na ruzna temata vcetne zajimavych diskusi si muzes zajit na www.investujeme.cz - server pro investicni poradce, nekdy se tam dobre dohadaji ;-)
A urcite ti nekdo poradi dalsi.
+76
+-

Zobrazit celé vlákno

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  10 911 480 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Články na Heroine.cz

Neschopná být mámou

Neschopná být mámou

Nový seriál porodní asistentky Alžběty Samkové se týká odvrácené strany období, kdy přichází...více

Jen si to -ová škrtněte, však ona si s vámi čeština poradí

Jen si to -ová škrtněte, však ona si s vámi čeština poradí

Jak vidím nepřechýlenou ženskou, otvírá se mně v kapse červené pero.

V Maroku zavřeli novinářku. Za předmanželský sex a nelegální potrat

V Maroku zavřeli novinářku. Za předmanželský sex a nelegální potrat

Osmadvacetiletá Hadžar Raissúníová čelí obvinění z nelegálního potratu a předmanželského...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Rusnok

ekonom a politik

Eduard Kučera

podnikatel, Avast

Jiří Rusnok
ÚSPĚŠNOST
45,24 %

z 42 duelů
Eduard Kučera
ÚSPĚŠNOST
80,00 %

z 25 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.