Lékaři už s vámi zametat nebudou

Eva Sovová | rubrika: Jak na to | 22. 9. 2008 | 26 komentářů
Pacienti se budou moci snáze domoci svých práv. Oprávněné stížnosti na lékaře či nemocnice už nebude snadné zamést pod koberec. To slibují změny, které ve zdravotnictví hodlá do konce roku prosadit ministerstvo zdravotnictví.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

11. 1. 2015 8:48, Zuzka Al-Mukhtarová

Jsem profesionální zdravotnice, v zdravotnictví mám odkrouceno 15 let a lékaři a zdravotnický personál mi hodně těžce ublížil na zdraví- nechápu, jak někdo za úplatu může chtít úmyslně zabít -v té době mladou, zdravou ženu- mámu- samoživitelku od dítěte- kam se v dnešní době poděl eticky kodex- respektive slib, který dávají lékaři, při udělování titulu MUDr.???Proč, takový lékaři, který to nemají jako poslání, ale pouze výdělečnou činnost nezmění profesi a nejdou dělat něco jiného, z ekonomickým zaměřením,tam kde se točí peníze např. banky, kasína atd-tam by našli mnohem lepší uplatnění, blízké jejích osobnostnimu charakteru a nemusely za úplatu ničit životy mladím, krásným lidem- kteří slušně a poctivě žijou-uvědomují si TY lékařské fakulty, že titulem MUDr.dávají daným osobám do rukou velkou MOC-kterou beztrestně můžou kdykoliv, za cokoliv využít- poznámka: který pacient si od začátku ošetření zhromažduje důkazné materiály-možná 1%a to jsou převážně lidí, kteří prožily něco nehezkého, bolestivého-kolik lidí ročně je usmrceno,umučeno-utýráno v nemocnicích???Kdo zkonsoliduje v dnešní době velice dobře organizované skupiny zločinců, který se dopouštějí všech těch zverstev na bezmocných pacientech???Stále se utěšujeí tím, že mezi zdravotním personálem a lékařmi se najdou taky slušný a odpovědný, který jsou cíleně PERZEUKOVÁNÍ???Kdo vyřeší tuhle situaci???-Za Ččeskoslovenské republiky jsem na lékaře nahlížela, jako na božství, z vysokým morálním a etickým indexem!!!Bůh pomáhej všem pacientům, aby se nestali stejnou obětí dnešních lékařů jako JÁ!!!

+38
+-
Reagovat na příspěvek

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

6. 6. 2018 13:33, Diblík

Dobrý den.Jak se bránit v ČR,Polský mluvicím doktorům?
Jsem rodačka z Českého Těšína,--české školy.Napadená kosovským Albáncem,pobitá a na chirurgii doktor nařídil kleknout na kolena a sundat kalhotky,vyšetření konečníku a ohmatání prsou.To jsem odmítla,tak nenapsal potvrzení o krvácení na nohou ,rukou ,hlavy a oči.-BLUDY. Sestry nic neviděly,opustily ordinaci.Křičel proč nemluvím polský ,když jsem rodačka .Často navštěvoval Albánce v domě,jsou přátele i když je opakovaně trestaný za drogy nejen v ČR.Ředitelka nemocnice -děs-nic neřeší .Albánci jsou Bozi. odmítne co řešit,nikdo si nedovolil písemně stěžovat na tyto pseudo-lékaře.
Nejsem léčená odmítané léky a jen ponižováni.
Jsem DIA a krvácí mi noha,obvodní mne odmítá poslat k vyšetření .nedá recept na léky,Albánec je dobrý přítel a já mám táhnout do prdele.Náš jazyk neovládá,jen urážet.Pacienti mlčí a klání se z obav pomsty.Nikdo nebude to řešit ,na Min .Zdravotnictví vše neřeší.Na výpisu ČZP mám vyzvednuté léky ,které jsem nikdy nebrala a v lékárnách na jižní Moravě jsem nebyla, za rok 8 400 Kč. Dnes je moderní opět jak za komunismu,ponížit a pokud přežijete udělají z vás blázna.Tak se někteří nevrátí -údajně spáchají v léčebně sebevraždu.
Kláním se lékařům,co léčí a umí léčit.Jen škoda státem placené studia,kdy doktor trpí diagnozou---Nadřazenosti a Nenažranosti. Pacienti mlčí a spokojení předčasně umírají.
Doktoři se asi řídí heslem .I HROBAŘI chtějí splnit plán.

-1
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 26 komentářů)

18. 11. 2021 7:58 | Lenka

Nevím zda ten covit již úplně vymazal doktorům hlavy ale dostat vynadano že nevolame do ordinace předtím než přijedeme z dítětem ( což jsme se pokoušeli volat ale nikdo nezvedá) na to nám bylo řečeno že nejsme ústředna je již úplně na hlavu ať nedělají práci doktorů když odmítají ošetřit vždyť za tohle platíme daně a odvody a oni dali přísahu tvl chce se mi blejt z chování sestry která tu na mne rvala,hns total hnis co je tohle
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 7. 2021 13:34 | Anastázie

Dobrý den, Mám dotaz ohledně fleků po těle. Už měsíc zpátky se mi začli tvořit po těle fleky které vypadají úplně stejně jako modřiny ale nebolí mě. Některé jsou žluté některé tmavě fialové. Mám problémy s játry, před rokem jsem se léčila na mononukleózu v těžkém stavu. Od té doby mám časté bolesti jater, žlutý jazyk a občas i žluté oči. Na jaterní testy jsem šla ale vždy v čase kdy už jsem držela dietu takže mi testy vždy vyšli dobře. Pak máme také šelest na srdci, srdeční arytmii a nedomykavost chlopní. Nevím s čím ty fleky mohou souviset. Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2020 23:09 | Martin

Takže lékař Ukrajinské národnosti po ultrazvuku ledvin se zánětem konstatoval že jsou ledviny v pořádku.


Lidi pro Boha, proč se necháte ošetřit Ukrajincem,kde úroveň medicíny někde v Kyjevě bude na úrovni Ugandy ???
Pro všechny v diskuzi, pokud se nebudete bránit nic se nezmění.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2020 23:00 | Martin

Přesně tak, za prvé Mne nebude v České republice ošetřovat žádný polský doktor,ten ať si táhne do své rodné Ukrajiny jménem Polsko. Za druhé toto na mě zkusit či na někoho jiného koho znám, ten doktor končí. Za třetí, mezi doktory bude hodně sociopatů, ale i sociopat má sanici která může krásně prasknout :) a to jsem teprve začal. Na mě lékař jenom zvýšit hlas,tak skončil na koberečku i se svými kumpány. A to by byl pouze začátek.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2020 17:05 | ?????

No ono právě mezi doktory je dost sociopatů, takže ať zůstanou kde jsou :) My chceme do ekonomických oborů taky ty co to baví, a ne ty co to dělají jen pro peníze. Taky máme dost sociopatů :(
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 8. 2019 20:20

To nemyslite vazne???? Dnes je neco takoveho mozne??? Okamzite bych toho smejda nakopala do prde.... At by se delo co by se delo. Tohle si ke mne nekdo dovolit...by bylo asi naposled. Niceho se nebojte a priste jednejte,my nejsme zadni otroci abychom delali to co nam reknou,ci co po nas chteji...?! Oni jsou tu proto aby nam pomohli a ne aby nas ponizovali a uzivali si....fujjjj
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2018 13:53 | Diblík

Na oddělení ušním ,mi po vyšetření CT bylo moc zle.Dusila jsem se a celá zčervenala.Přeložena na IP a zdůrazněno :jste alergik na penicilin ,jód a kontrastní látky -Vždy zdůraznit.!!Co dělám.Přesto polsky mluvící doktor ,mne odeslal na rentgen ledvin.Trpíte všemi nemocemi.Jinak bych nežila,taková alergie není!Sestra byla důkladná a vše zdělila lékaři.Přiběhl ,vše odpojil,když jsem vysvětlila co se dělo po vyšetření CT. Telefonicky polákovi vysvětlil nezodpovědnost a ten se mstí.Přesto mi často napíší lékaři --domnívá se na alergii----. Jak to doložit a vyhnou se urážkám??
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2018 13:33 | Diblík

Dobrý den.Jak se bránit v ČR,Polský mluvicím doktorům? Jsem rodačka z Českého Těšína,--české školy.Napadená kosovským Albáncem,pobitá a na chirurgii doktor nařídil kleknout na kolena a sundat kalhotky,vyšetření konečníku a ohmatání prsou.To jsem odmítla,tak nenapsal potvrzení o krvácení na nohou ,rukou ,hlavy a oči.-BLUDY. Sestry nic neviděly,opustily ordinaci.Křičel proč nemluvím polský ,když jsem rodačka .Často navštěvoval Albánce v domě,jsou přátele i když je opakovaně trestaný za drogy nejen v ČR.Ředitelka nemocnice -děs-nic neřeší .Albánci jsou Bozi. odmítne co řešit,nikdo si nedovolil písemně stěžovat na tyto pseudo-lékaře. Nejsem léčená odmítané léky a jen ponižováni. Jsem DIA a krvácí mi noha,obvodní mne odmítá poslat k vyšetření .nedá recept na léky,Albánec je dobrý přítel a já mám táhnout do prdele.Náš jazyk neovládá,jen urážet.Pacienti mlčí a klání se z obav pomsty.Nikdo nebude to řešit ,na Min .Zdravotnictví vše neřeší.Na výpisu ČZP mám vyzvednuté léky ,které jsem nikdy nebrala a v lékárnách na jižní Moravě jsem nebyla, za rok 8 400 Kč. Dnes je moderní opět jak za komunismu,ponížit a pokud přežijete udělají z vás blázna.Tak se někteří nevrátí -údajně spáchají v léčebně sebevraždu. Kláním se lékařům,co léčí a umí léčit.Jen škoda státem placené studia,kdy doktor trpí diagnozou---Nadřazenosti a Nenažranosti. Pacienti mlčí a spokojení předčasně umírají. Doktoři se asi řídí heslem .I HROBAŘI chtějí splnit plán.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 2. 2018 13:33 | Jirka

Doktorka se jen zeptá ,,jaké máte potiže "a na naši nemoc najde odpověd na internetu i léky .Hlavně že má plnou skřinku chlastu , proč jsou lidi pořad tak blbi a davaji jim flašky za tak mizernou zdravotni péči ?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 2. 2018 13:21 | Pavel

Nemužu dychat , pali mně na prsou a v plicich a podle doktorky mám se opatrovat ,dala mně sprej -Nitromint-a mám jit do práce .Tak jsem dostal vylečeni , za to platim pojištovnu .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2018 17:12 | lišanik

Chci se podělit o hrůzu, která čeká všechny, kteří se odhodlají léčit se ve Vítkovické nemocnici, tam máte jistotu, že Vám totálně zlikvidují zdraví a to nejen psychicky, ale i fyzicky jsou to opravdová hovada
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2018 20:44

u nás lékař klidně se nedostaví na pracoviště v pracovní době, za týden jsem zjistil, že tam opět není, ani sestřička.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2017 10:50 | Karel Novák

Onkologové jsou největší současní vrazi! Více lidí svou pseudoléčbou zabijí, než kolika lidem pomohou. Již jsem takto přišel o dva blízké příbuzné. Průběh je vždy stejný. Řeknou ti, že nádor je v počátečním stádiu vývoje. Odoperují ho, nebo ozařují, a pak ti řeknou, že dají pár kol tzv. zajišťovací chemoterapie. To proto, abys jim na tu jejich pseudoléčbu kývl. Když toto proděláš a řádně tě to již zdravotně podlomí, tak ti řeknou, že "léčba" se nevyvíjí podle předpokladu, a že musí přidat další kola chemo. A TÍM TĚ DORAZÍ.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 9. 2017 6:16 | JANA

kam se v dnešní době poděl eticky kodex- respektive slib, který dávají lékaři, při udělování titulu MUDr.???Proč, takový lékaři, který to nemají jako poslání, ale pouze výdělečnou činnost nezmění profesi a nejdou dělat něco jiného, z ekonomickým zaměřením,tam kde se točí peníze např. banky, kasína atd-tam by našli mnohem lepší uplatnění, blízké jejích osobnostnimu charakteru.co napsala Pani souhlasím jen titul peníze co já teď zažívám v jedné nemocnici to se nedá ani napsat ....někdo by řekl že to není možné
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 7. 2017 12:41 | Marie

Mám podobnou zkušenost s jednou lékařkou z pracoviště, které je jediné v ČR.Před lety mi zjistila vrozenou vadu, kterou mi jinde nebyli schopni ani diagnostikovat, léčit ani operovat se nedá.Na ten popud jsem v ČID.Mám práci na zkr. úvazek, ale dělá mi velké zdr. problémy. Tak jsem jen chtěla konzultaci, zda by nebylo vhodné tuto práci změnit. Právě od této lékařky mi bylo sděleno, že ona se mi na ČID skládat nebude, že ta práce je vyhovující i když mám tyto zdr. problémy a že mám chodit na masáže, rehabilitace a jezdit po lázních. Potom začala mít prupovídky, že jsem naposledy byla v tělocvičně na zákl. škole, a že si mám maséra, rehabilitaci i lázně zaplatit a když na to nemám, měla jsem se líp vdát. Nezmohla jsem se vůbec na nic, vypadla jsem z ordinace s brekem. Bohužel nežiji ve městě, všude se musí dojíždět, auto nemám.Moc si nevydělám a musím dojíždět do práce = další náklady + studující dítě. Stížnost na ČLK dávat nebudu, protože to zas posuzují doktoři a vrána vráně oči nevyklove. Už jsem to jednou zkusila, syn má růstový deficit, zaviněný děts. lékařkou. Vše podloženo písemně, avšak jak jsem psala výše- vrána vráně oči nevyklove a byla jsem za debila já.Co se doktorů týče, věřím jen pár jedincům a uvidí mě jen na kontrolách.Práci změním a pokud budu moct na ruce a nohy, tak mě nikdo nikde neuvidí.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 2. 2017 21:25 | Ing.Jiří Novák

Ing.Novák Jiří Dobrý den. Mám špatnou zkušenost o kterou se chci podělit a zároveň upozornit i duševně nemocné lidi na lékaře který nemocným lidem rozhodně nepomůže ale pokud někdo má peníze a potřebuje nečestně invalidní důchod doporučuji .Doufám že i pojišťovny si na ní došlapnou.Chci ze zeptat kde mohu podat stížnost na paní Mgr.Kravcivovou a MUDr.Venclovou.Rád bych na tuto skutečnost poukázal a upozornil veřejnost na celkově velmi špatný přístup Mgr. Naďa Kravcivová , protože otřesných zážitků mám spousty po vážné dopravní nehodě, ale toto byla poslední kapka. Nemám zájem nikoho pomlouvat, nebo šířit bludy, chci pouze popsat reálnou situaci a zkušenost, aby se další zájemci o ošetření na tomto pracovišti mohli rozhodnout, zda si raději nevyberou lepšího lékaře, případně si dají pozor, jak je Mgr. Naďa Kravcivová léčí a zda je vlastně vůbec léčí. Při první návštěvě bylo patrné jak bych se vlastně mohl podílet úplatkem pro psych.Mgr. Naďa Kravcivová která se vůbec netajila že mám dát úplatek za to že mi vyřídí inv.důchod na socialce v České Lípě u MUDr.Venclové (MUDr.Zakouřilová) Po druhé návštěvě jsem odmítl se podílet na této špinavosti a bohužel na to doplatil.Paní Mgr. Naďa Kravcivová mi po našem hovoru řekla že si mám najít jiného psychologa a hlavně mimo Českou Lípu.Když jsem byl u komise u paní MUDr.Venclové která už u mé osobě věděla!mi ještě než koukla na dodané lékařské zprávy řekla že mi rozhodně nedá inv.důchod.Porůzném o dvolání až do Ústí nad Labem jsem dostal plný inv.důchod a bez úplatku.Těmto lidem od srdce přeji si zažít přesně co jsem si zažil!Dopravní nehodu kterou jsem nezavinil já,ležet v komatu,po velké ráně do hlavy přišla dlouhá deprese,málo peněz a přišel o rodinu.To co se mi po zdravotní stránce stalo je bohužel osudné a zároveň se to může stát ale to co přišlo následně,je otřesný.Škoda že za tyhle věci se netrestá.Dnes jsem v péči jiného lékaře a mohu říct, že můj zdravotní stav je stabilizován a můj nový lékař si získal po tom všem co jsem zažil velkou důvěru.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2016 6:53 | Božena

Já bych se s vami chtěla podělit o případ mojí maminky.Púl roku se léčila se zánětem močového měchýře.Postupně jí napsali asi sedmero antibiotik.V pátek byla na urologii ve Svitavach.Tam jí doktor Ukrajinské národnosti dělal ultrazvuk s tím,že má ledviny i močový měchýř v pořádku.V pondělí večer byla na pohotovosti,kde sloužil ortoped.Řekl jí,že neví co jí má napsat,že všechno už měla a napsal jí další antibiotika.Ve zprávě má napsáno,že má krev v moči a bílkoviny.V útetý byla u své obvoďačky Jokičové.Zprávu jí dala a říkala jí o potížích a že se jí to zhoršilo.Ta šarlatánka jí nikam neposlala.Tak se jí maminka ptala,jestli se může sama objednat na urologii.Ona jí odsekla že může,ale že musí mít doporučení od ní.Maminka volala na urologii s tím,že má akutní problémy jestli by ji mohli vzít dřív.Sestra ji odsekla,že ne,až v listopadu,že nemají doktory.Odpoledne dostala vysoké horečky.Bylo jí špatně.Druhý den ráno jsem ji zavezla do Ústí nad Orlicí na urologii s prosbou o ošetření.Byli hrozně ochotní a lidští.Mamince udělali vyšetření a okamžitě ji hospitalitovali se zánětem ledvin.Ty hovada co si říkaji doktorka a doktor,ty bych hnala svinským krokem.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2016 20:42 | Markéta Ryndová

Dobrý den, mé jméno je Markéta Ryndová a momentálně se zabývám bakalářskou prací na téma vytvoření webového pomocníka pro medikaci uživatelů starších 55let.
Chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku. https://docs.google.com/forms/d/1JLSqnMZnJt0vcW5XwTOo7X6PfHSNPWfDvxHhlf75RlU/viewform?usp=send_form
Předem děkuji za Váš čas.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2015 20:37 | Petr Hoďánek

Zdrav.personál bez mého vědomí a souhlasu prohlédával mé osobní věci tašku a peněženku.Když jsem v klidu protestoval a chtěl pro nedůvěru odejít nechala mne lékařka svázat.Bylo to dost ponižující.Zkoušel jsem si stěžovat všude možně ale zbytečně.Co mám dělat? Od té doby mám psychické problémy.Poradí mi někdo?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2015 21:04 | Carolin

Uroven MUDr. v Cechach? Ptam se proc jsi sel studovat toto povolani?? Ponizovat pacienta aroganci a sprostymi slovy "Scheisse" MUDr.Leska - Nemocnice "Malvazinky" jako Svycarska obcanka jsem dostala sok, ale infusi pichnout nedovede?? Sestry-Vaneckova a Vondrackova-infuse je problem i pro sestry?? Na platy si stezujete, ale za co by jste chteli vyssi platy??Nemocnice vybira extra poplatky od pacienta, ale servis je velmi spatny!!Musela jsem se obratit na jinou nemocnici!!Naucte se konencne v Cesku poctive pracovat a odevzdavat dane!!Neokradejte se navzajem!Za nepoctive nabyti majetku- zabrat vsechen majetek a ne je zavirat a pak za dobre chovani propoustet viz.Novak..- Tento stat privedla pouze strana O D S do teto situace!!Kdy je jiz konencne prestanete volit!! Je to velka ostuda Ceske republiky!!
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Stránka 1/2

Předchozí

1

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  16 584 154 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Nemáte v peněžence poklad? Tyhle koruny jsou vzácné

Nemáte v peněžence poklad? Tyhle koruny jsou vzácné

Zlatý svatováclavský pětidukát z roku 1937, který se před týdnem vydražil za rekordních...více

Co zdražilo úplně nejvíc? Tohle jsou skokani roku

Co zdražilo úplně nejvíc? Tohle jsou skokani roku

Auta. Benzin. Citrony. Droždí. Elektrika. Fšecko. Zdražuje se. Ostře. Meziroční inflace...více

Tyhle řetězce mizí z Česka. Nepřežily covidové peklo

Tyhle řetězce mizí z Česka. Nepřežily covidové peklo

Dva roky s covidovými omezeními a uzavírkami znamenaly pohromu jak pro mnoho menších kamenných...více

Takhle vám vysajou účet. Podívejte se na triky podvodníků

Takhle vám vysajou účet. Podívejte se na triky podvodníků

Přijde e-mail, SMS, zpráva na Facebooku. Píše banka, doručovací služba nebo i finanční...více

Doporučujeme

Na Česko se valí sociální bouře. Smete i vládu?

Na Česko se valí sociální bouře. Smete i vládu?

Vláda konečně naznačila, jak chce zvládnout energetickou krizi. Podoba a výsledek jejího...více

Tvůrci série Pozadí událostí nevidí, v čem je problém. A to je právě ten problém

Tvůrci série Pozadí událostí nevidí, v čem je problém. A to je právě ten problém

Uvedení detektivní minisérie v režii Jana Hřebejka vyvolalo u části kritiky značné pobouření....více

Priske v podcastu: Kuchtovi s Čvančarou věřím, 4-4-2 může fungovat

O výsledkově nepovedeném startu a detailech, které rozhodovaly v neprospěch jeho týmu....více

Dôchodky sa v roku 2023 radikálne menia: Toto môžete očakávať + kalkulačka

Dôchodky sa v roku 2023 radikálne menia: Toto môžete očakávať + kalkulačka

Systém so zastrešeným dôchodkovým vekom schválený vládou v roku 2019 sa bude opäť meniť....více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Čupr

podnikatel, Slevomat a DámeJídlo.cz

Leoš Novotný

podnikatel, Leo Express

Tomáš Čupr
ÚSPĚŠNOST
71,19 %

z 59 duelů
×
Leoš Novotný
ÚSPĚŠNOST
53,52 %

z 71 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.