Kdo dostane porodné a kolik? Pravidla pro rok 2023

Jiří Hovorka | rubrika: Jak na to | 23. 1. 2023 | 9 komentářů
Rodiny s nízkými příjmy mají nárok na porodné. Tady jsou aktuální podmínky a kalkulačky.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

19. 4. 2023 16:48, flicek

Dobrý den, jmenuji se castula, práve jsem dostal pujcku od paní KATERINY, po mnoha neúspešných pokusech získat pujcku jsem videl mužský príspevek o tom, jak dostal pujcku od paní KATERINY, rozhodl jsem se ji kontaktovat, poslal jsem její email a ona odpovedela Rekla, jak pujcka funguje, po dokoncení procesu jsem byl tak šokován, když jsem bez problému dostal na úcet pujcku 980 000,00 Kc. Pro vaši pujcku je nejlepší kontaktovat ji: Skutovakaterina11@gmail.com

+1
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

5. 3. 2024 21:51 | Flora

Nemohl jsem uvěřit online půjčce, dokud jsem ji nepotvrdil, a byl jsem velmi šťastný, když jsem ji dostal od pana Pavla, vy všichni, kdo potřebujete půjčku, by se měli obrátit na pana Pavla, aby vám pomohl. Pracuji 2 roky jako kadeřník a nemohl jsem mít peníze na živnost, takže jsem se snažil najít skutečnou společnost, která mi může pomoci s půjčkou. Tehdy jsem viděl lidi, kteří svědčili o panu Paulovi, kteří mají pomohl jim získat půjčku, takže jsem také kontaktoval pana Pavla a on mi pomohl s půjčkou, o kterou jsem požádal, ve výši 30 000,00 eur. Jeho email zde:paulisagoodloangive11@gmai l.comwhatsapp: +1 (781) 294- 3907
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 3. 2024 13:05 | ribellodasilver01.finance

Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable condition from a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc.
Contact : Mr. Richard Chadwich Contact Email: ribellodasilver01.finance@gmai l.com Whatsapp # : +380 50 591 6795
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 11. 2023 9:49 | KRÁLOVÁ MARIE

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a úvěr na dokončení vašich projektů, domů, podnikání, nákupu pozemků, nemovitostí? nyní existuje řešení, jak získat půjčku. Rychlou půjčku Vám poskytnu do 3 hodin bankovním převodem na Váš účet. Pokud opravdu potřebujete seriózní a naléhavou půjčku, kontaktujte mě nyní a budete spokojeni, kontaktujte e-mail: kralovamarie25@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2023 14:55 | Petr Vrah

Dobrý den, jste v tíživé finanční situaci? Potřebujete nutně peníze na realizaci svých projektů? kolik potřebujete Chcete to dostat do 24 hodin? Nabídka půjčky začíná od 20 000 Kč do 60 000 000 Kč. Splácení úvěru začíná od (1 - 30 let) - (12 - 360 měsíců). Pokud potřebujete bezpečnou nouzovou půjčku bez problémů, kontaktujte mě rychle prostřednictvím e-mailu: zpetr8587@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2023 3:48 | Petr Vrah

Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby. O půjčku můžete žádat od 50 000 Kč do 75 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu: zpetr8587@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 9. 2023 2:53 | Tolarova12

Dobrý den, jste v tíživé finanční situaci? Potřebujete nutně peníze na realizaci svých projektů? kolik potřebujete Chcete to dostat do 24 hodin? Nabídka úvěru začíná od 20 000 Kč do 60 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2 %. Splácení úvěru začíná od (1 - 30 let) - (12 - 360 měsíců). Pokud potřebujete bezpečnou nouzovou půjčku bez problémů, kontaktujte mě rychle prostřednictvím e-mailu: lenkatolarova59@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 9. 2023 1:23 | ojima1234

Osobní finanční půjčka Jsem soukromý poskytovatel, který Vám nabízí výhodné finanční půjčky od 50 000 Kč do 25 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 2%. Tato nabídka platí pro celou ČR a pro všechny občany. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky dostupnosti. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně. E-mailem: michalbalak66@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 7. 2023 13:06 | berankova11

Půjčky pro celou ČR Nabízíme nebankovní půjčky všem občanům České republiky. Vysoká propustnost schválených aplikací. Můžete žádat o půjčku od 30 000 do 300 000 000 Kč. Celá půjčka bude zpracována s výplatou finančních prostředků do 24 hodin od podpisu smlouvy. Samozřejmostí je plná znalost dodacích podmínek, spolehlivé a rychlé jednání. Požádejte o půjčku e-mailem: berankovar6@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2023 16:48 | flicek

Dobrý den, jmenuji se castula, práve jsem dostal pujcku od paní KATERINY, po mnoha neúspešných pokusech získat pujcku jsem videl mužský príspevek o tom, jak dostal pujcku od paní KATERINY, rozhodl jsem se ji kontaktovat, poslal jsem její email a ona odpovedela Rekla, jak pujcka funguje, po dokoncení procesu jsem byl tak šokován, když jsem bez problému dostal na úcet pujcku 980 000,00 Kc. Pro vaši pujcku je nejlepší kontaktovat ji: Skutovakaterina11@gmail.com
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Daniel Köppl

mediální expert

Jan Sokol

filosof a exministr

Daniel Köppl
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jan Sokol
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services