Po covidu přibývá dětí s nadváhou a psychickými potížemi

Radim Zelený | rubrika: BrandInsight | 5. 6. 2022 | 3 komentáře
„Za lockdownů se klienti do ordinace báli, ke slovu se dostala telemedicína,“ říká Barbara Taušová, vedoucí lékařka pediatrie a zdravotní ředitelka Canadian Medical.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 3 komentářů)

6. 6. 2022 11:41 | Janík

Citace - gustav / 06.06.2022 08:20

reklamní články si označte

Já to tam vidím, vy ne? "FINMARKET je rubrika zasvěcená obsahu, který připravujeme ve spolupráci s obchodními partnery na míru společnostem, které chtějí seznámit čtenáře se svými produkty nebo službami."
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2022 8:20 | gustav

reklamní články si označte
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2022 6:22 | Miroslav Bělohoubek

Inu. přečetl jsem si pouze titulek a můj názor je jasný. Rodiče své děti odflákají. Nevěnují se jim a nekomunikují s nimi. Natož, aby s nimi sportovali. Covid nahnal jak rodiče, ale zejména děti k PC a mobilům a důsledek je jasný. Obezita a psychické problémy. Proč při jízdě metrem je ve vagonu ticho a 75% cestujících drží v ruce mobil. Paní v cca 35 letech snad hraje hru a cuká hlavou jako regulérní blázen. Svět se prostě zbláznil a lidstvo na to dojede. 50 % práceschopného obyvatelstva planety pracuje na IT technologiích a důsledek je zcela zřejmý. Začne to obezitou, psychickými problémy a skončí válkou, kterou přežije jen málokdo. Schválně, kdo z vás půjde dnes sportovat nebo se jen tak na 1 hodinu projít a nebude se cpát hamburgery nebo něčím podobným. Přeji hezký den.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Karpíšek

restauratér a podnikatel, Ambiente

Jan Hrušínský

herec a podnikatel

Tomáš Karpíšek
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Jan Hrušínský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services