Důchod v hotovosti teď nemusíte převzít osobně

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 4. 11. 2020 | 6 komentářů
Česká správa sociálního zabezpečení se dohodla s Českou poštou, že umožní výplatu důchodů s využitím plné moci. Není tedy nutné, aby ho převzal příjemce důchodu do vlastních rukou.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

4. 11. 2020 20:05, Pavel s

To že jsem celý život strávil za volantem náklaďáku chvíli autobus tak důchod který mi byl vypočítá je nazebrotu dobrý paní se pakuji aduchdci utahuji opasek ppavel

+16
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

10. 12. 2020 9:13 | Alena

Dobrý den, nevíte někdo, jak je to s převzetím mimořádné dávky 5.000,-, také se při výplatě v hotovosti nemusí převzít osobně?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2020 17:45 | Pavel Cíl

Oprava diskuze
Prosím vás ty české důchody, se ani nedá říci, že jsou to důchody Místo toho aby, vláda projebala peníze na volbách, tak by mohlo byt pěkné důchody. A souhlasím tomu to pánovi čí paní co to sem napsal To co se přidá na důchodu, tak 10x vezmou ve zdražování zboží. Tak jaký to má význam. Ti co mají velký důchod, dostanou nejvíc. Co mají malý důchod, dostanou drobky. Já si musím přivydělávat co mám nestačí. Buď zaplatím nájem a jíst nebudu, nebo se najím a skončím na ulici. A nemluvím, že vozíčkářům odebrali ve škeré příspěvky. A vláda si myslí, že zvednou na příspěvku na péčí z 8.800-,Kč na 4.400-.Kč to je 12.800-,Kč co je málo, asistenta vozíčkáře je měsíčně 18.89-,Kč a navíc lidí, kteří jsou na lůžku, tak mají více peněz měsíčně, vozíčkáři
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2020 17:06 | Pavel

Prosím vás ty české důchody, se ani nedá říci, že jsou to důchody Místo toho aby, vláda projebala peníze na volbách, tak by mohlo byt pěkné důchody. A souhlasím tomu to pánovi čí paní co to sem napsal To co se přidá na důchodu, tak 10x vezmou ve zdražování zboží. Tak jaký to má význam. Ti co mají velký důchod, dostanou nejvíc. Co mají malý důchod, dostanou drobky. Já si musím přivydělávat co mám nestačí. Buď zaplatím nájem a jíst nebudu, nebo se najím a skončím na ulici. A nemluvím, že vozíčkářům odebrali ve škeré příspěvky. A vláda si myslí, že zvednou na příspěvku na péčí z 8.800-,Kč na 4.400-.Kč to je 12.800-,Kč co je málo, asistenta vozíčkáře je měsíčně 1.889-,Kč a navíc lidí, kteří jsou na lůžku, tak mají více peněz měsíčně, vozíčkáři
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2020 10:23 | deprese

Citace - Blanka Jančařová / 05.11.2020 06:31

To co se přidá na důchodu, tak 10x vezmou ve zdražování zboží. Tak jaký to má význam. Ti co mají velký důchod, dostanou nejvíc. Co mají malý důchod, dostanou drobky. Já si musím přivydělávat co mám nestačí. Buď zaplatím nájem a jíst nebudu,nebo se najím a skončím na ulici.
Proto se doporučuje, aby měl v důchodu človek vlastní bydlení a nemusel pak platit nájem.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2020 6:31 | Blanka Jančařová

To co se přidá na důchodu, tak 10x vezmou ve zdražování zboží. Tak jaký to má význam. Ti co mají velký důchod, dostanou nejvíc. Co mají malý důchod, dostanou drobky. Já si musím přivydělávat co mám nestačí. Buď zaplatím nájem a jíst nebudu,nebo se najím a skončím na ulici.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2020 20:05 | Pavel s

To že jsem celý život strávil za volantem náklaďáku chvíli autobus tak důchod který mi byl vypočítá je nazebrotu dobrý paní se pakuji aduchdci utahuji opasek ppavel
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Daniel Beneš

manažer

David Eder

podnikatel, Exclusive Tours

Daniel Beneš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
David Eder
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services