Další pomoc pro dlužníky: Exekuce se úplně zastaví

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 6. 4. 2020 | 18 komentářů
Exekuce se zřejmě do konce června zastaví. Ministerstvo spravedlnosti totiž rozšířilo svůj návrh z minulého týdne, který má pomoci předluženým lidem.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

6. 4. 2020 19:34

Vite kde je největší problém clovek by ty dluhy splatil ale nesmely by exekutori chtit nehorazne odmeny a ještě když se do toho vlozí pravnik muj priklad dluh 200000 uroky odmeny a jsem na800000 jsem normalní člověk pracujici celý život a dnes musim pracovat na černo protože bych se neuživila zplatím nájem a zbydou mě4000 ale žívotní minimum je dnes 3800 takže na nic nemate nárok at si s tim exekutor zkusí žít pro něj je to kapesné

Zobrazit celé vlákno

+17
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 18 komentářů)

18. 7. 2021 19:25 | JOZEF RUŽIČKA

Zabavili jsteobrazy za stovky miliard mince starožitnosti já myslím že stát ještě ušetřil!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2021 8:48 | Klara

Ahoj, mam exekuce (i prednostni), trvale bydliste na urade ale fyzicky bydlim u partnera. Jak je to v pripade otehotneni-muze mit dite normalne bydliste u partnera aniz by me pres nej exekutor dohledal?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2020 14:46 | Jitka

Zajimalo by mne jak muze mnesto pocitat penale z penalu dluch sem mnela 90 000 a po spocitani penalu skoro milion jak je to mozne
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2020 23:23 | tralala

take nechapu kam chodi na ty uroky ja splacela a v momente kdy myslim ze jiz neco je uhrazeno castka je vetsi a donluvit se na splatkach s exekutorem ? pokud bych mela veskere exekuce u jednoho exekutora rak se domluvim ale jak mate zit delat za nezabavitelnou castku a 10 exekutorum davat po 500 a podotykam ze tato castka je pro ne neprijatelna takze zablokovany ucet ktery srazky ze mzdy a jeste platit ostatni exekuce v mem pripade 50000 jistina a 1200000 penale a soudni vylohy muze mi nekdo vysvetlit jak se steho muzu dostat ??? to vzivote nemohu splatit pracuji do nevymahatelne castky bokem na cerno jak clovek ma zaplatit najem a dite chodi do skoly a potreby jidlo pro zivot boze 1200000 penale sileny !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 4. 2020 20:34 | Aleš

To nic není. Já ručil bývalé přítelkyni na 80 tisíc. Pak jsme se rozešli. A nyní mě přišla exekuce, po 15 letech, na 2,162 milionu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 4. 2020 17:36 | Pavel Charvát

Je to vše co píšete zase jen hra na jednu stranu žádná pomoc nebude.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2020 22:46

Citace / 07.04.2020 23:34

Manžel zemřel před 3lety.Stále nemám vyřízenou pozustalost.Měl exekuce.Jak je budu splácet, snad ne exekuci?Děkuji
Pokud budete mít na zaplacení - zaplatíte. Pokud ne, budete mít exekuce. Jestli jste o těch exekucích na manžela věděla, tak nechápu proč jste dědictví neodmítla. Zdědit dluhy, na které nemám je finanční sebevražda.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 4. 2020 23:34

Manžel zemřel před 3lety.Stále nemám vyřízenou pozustalost.Měl exekuce.Jak je budu splácet, snad ne exekuci?Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2020 21:09 | Henoch

Musíte si uvědomit, že bankovky jsou podložené dluhem. Účty rovněž dluhem ČNB z kvantitavního uvolňování. Dluh narůstá a od roku 2009 začal nulový předěl. Od této doby centrální banky jsou dlužníky. Ten, kdo bude provádět exekuce na základě vytunelované měny, musí počítat s tím, že bude souzen podle objektivních zákonů. To znamená přírodních zákonů.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2020 18:13 | Jajv

Titulek kecá, exekuce na plat která je asi největší problém zůstává
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2020 8:46 | Jiří

Konečně na exekutory dojde ať zdechnou??
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2020 19:34

Vite kde je největší problém clovek by ty dluhy splatil ale nesmely by exekutori chtit nehorazne odmeny a ještě když se do toho vlozí pravnik muj priklad dluh 200000 uroky odmeny a jsem na800000 jsem normalní člověk pracujici celý život a dnes musim pracovat na černo protože bych se neuživila zplatím nájem a zbydou mě4000 ale žívotní minimum je dnes 3800 takže na nic nemate nárok at si s tim exekutor zkusí žít pro něj je to kapesné
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2020 16:24 | Radomil

Z velmi blízké zkušenosti můžu zodpovědně říci, nevěřte prohlášení exekutorů. Chrání si své a co se děje okolo je vůbec nezajímá. Právě teď se jeden z nich informoval na můj účet. Jelikož vím co dovedou ,nezbývá než opět platit hotovostí. Ale věřte mi občané má snaha v této době minimálně používat hotovostní styk byla opravdová. Bohužel.Proto chcete-li přežít a máte problémy s exekucemi věřte mi , že exekutoři vám nepomůžou, jen sprostě využijí vaší naivity a víry v morálnost.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2020 16:22 | Radomil

překlep hotovostní styk promiňte
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2020 16:21 | Radomil

Z velmi blízké zkušenosti můžu zodpovědně říci, nevěřte prohlášení exekutorů. Chrání si své a co se děje okolo je vůbec nezajímá. Právě teď se jeden z nich informoval na můj účet. Jelikož vím co dovedou ,nezbývá než opět platit hotovostí. Ale věřte mi občané má snaha v této době minimálně používat bezhotovostní styk byla opravdová. Bohužel.Proto chcete-li přežít a máte problémy s exekucemi věřte mi , že exekutoři vám nepomůžou, jen sprostě využijí vaší naivity a víry v morálnost.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2020 13:20 | Mírně pobouřený pracující

Proč já vlastně chodím do práce jako zaměstnanec? Všichini dostávají prachy jen tak. Živnostníci, povaleči, socky. Asi změním životní styl, protože v ČR je nejvíc potrestán ten co poctivě pracuje.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2020 12:26 | tonda

Jen jim to řekni, kolego!! -tonda
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2020 11:33 | marxista-leninista-maoista

Toto je ovšem jenom první krok. Jako další má vláda za povinnost škrtnout dluhy všem lidem v exekuci. Jsou to prave tito lidé, kteří táhnou na zádech celou ekonomiku.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiřina Hajduková

podnikatelka, Komas

Jiří Dienstbier

politik

Jiřina Hajduková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiří Dienstbier
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services