Odklad splátek umožní i nebankovní firmy, podmínky se liší

Martin Kovalčík | rubrika: Co se děje | 24. 3. 2020 | 5 komentářů
Úlevy se netýkají kreditních karet nebo kontokorentů. Různý je přístup ohledně účtování úroků po dobu odkladu. Obecně však věřitelé slibují vstřícný přístup, zjistil průzkum neziskové organizace Člověk v tísni.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

19. 12. 2021 0:49 | Získejte půjčku za 3 %, abyste mohli žít lepší živ

Získejte rychlou půjčku ještě dnes. Čelíte výzvám a potřebujete finance, abyste mohli proti těmto výzvám vést válku? Potřebujete financování nebo půjčku, abyste měli lepší život? Chcete, aby vaše podnikání bylo podpořeno úvěrem? Získejte všechny tyto odpovědi na Kelvin Finance Worldwide. Jedná se o soukromou úvěrovou platformu, která vám poskytuje příležitost získat přístup k půjčce. Jakmile požádáte, budete okamžitě schváleni a půjčka bude poskytnuta rychle. Půjčka je nabízena za 3 % a maximální výše úvěrové kapacity je 10 milionů eur.
Získejte půjčku za 3 %, abyste mohli žít lepší život od autorizovaného a licencovaného poskytovatele půjčky. E-mail: kelvinfin500@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2020 9:58 | Honza

Tato situace je pro mnoho lidí nelehká a je složitá i pro bankovní instituce. Věřím, ale že se vše nějakým způsobem vyřeší. Jsem u Equa bank a už jsem si pro jistotu volal mojí bankovní poradkyni. Byla velmi vstřícná a našli jsme spolu prozatimní řešení. I ostatní banky nabízejí různé možnosti. Tak hlavu vzhůru!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2020 10:38 | Alena M.

Nejdříve jsem té vstřícnosti moc nevěřila, ale spojila jsem se s mojí poradkyní z Equa bank a byla jsem opravdu mile překvapená. Dostalo se mi opravdu individuálního přístupu a problém jsme vzhledem k situaci vyřešily. Rozhodně jestli máte nějaký problém, kontaktujte svoji banku, v tíživé situaci je teď hodně lidí a snaha o pomoc z jejich strany je, jen o tom musí vědět.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2020 7:45 | Otto

Jde o to jak se zachová nebankovni sektor.Spolecnosti typu provident a faircredit např.info chybi,banky budou vcelku ok ale zbytek....no nevim.Jedna společnost nebudu jmenovat uvedla že vyjde vstříc tím že jejich výběrčí mají rousky tady je vidět celé pochopení situace...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2020 14:47 | eďa

odklad nic neřeší jen vyostřuje napětí až do prasknutí cenových bublin, např. zaměstnanecké, indexové, nemovitostní, finanční, pěkně jedna po druhé ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Splátky úvěru

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Šimáně

podnikatel, Unimex Group

Patrik Nacher

podnikatel a ekonom

Jiří Šimáně
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Patrik Nacher
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services