Praha má další obchodní centrum, po letech se otevřela Stromovka

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 21. 11. 2019 | 12 komentářů
Developerská společnost Lordship dnes po letech příprav otevřela obchodní centrum v takzvaném Holešovickém trojúhelníku v Praze. Pod názvem Centrum Stromovka vyrostlo mezi ulicemi Veletržní, Strojnická a Dukelských hrdinů. 

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

22. 11. 2019 22:00

To neni centrum to je nic. Architekt ny se mel zamyslet nad svojí tvorbou. Kolem jedine zatim restaurace je 10 stolu kolem díry na escalarory. Pro asi 20 lidi.

Zobrazit celé vlákno

+3
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 12 komentářů)

23. 11. 2019 13:38 | Petr

Jídlo předražené a navíc všechny stolky a okolí baru obsypané sympaťáky v kožených bundách nebo teplákách mluvících rusky. Není se čemu divit, když rusáci vlastní i všechny ty bistra.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2019 22:00

To neni centrum to je nic. Architekt ny se mel zamyslet nad svojí tvorbou. Kolem jedine zatim restaurace je 10 stolu kolem díry na escalarory. Pro asi 20 lidi.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 11. 2019 15:04 | tom

Druhe WC na prizemi u vchodu ze Strojnicke
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 11. 2019 11:00 | Gabriel Pleska

Žiju 300 metrů od OC Stromovka a jsem ze srdce rád, že je nakonec v téhle velikosti. Lidl je super, Tesko za mnou když tak přijede. Fronty v Bille a Albertu jsou – ve špičce. Budou pořád a v Lidlu budou taky. Tak to chodí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 11. 2019 10:16

Přesně, je to mrňavý, jak pro hobity. Čekala jsem aspoň nějakou základní módu, místo toho Wrangler a Delsey. Kdo vymyslel Lidl v 1.patře to taky nechápu. Velká škoda je, že se nevyužila střecha, jak bylo puvodne6v plánu...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 11. 2019 9:44 | Evík

Včera jsem se byla podívat na otevření OC Stromovka,je to pěkné až na to ,že jsem si nemohla sednout ke kafi,všude obsazeno!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2019 8:57 | Petr Kučera, Peníze.cz

Děkujeme za informaci. Nevím, proč to firma nepočítá mezi obchodní centra, ale doplnil jsem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 11. 2019 6:02 | Draksmak

Chápu že pro mnohé je za Uvaly Vietnam. Ale obchodních center je poněkud více, třeba Smetánka na Vsetíně otevřená cca před měsícem.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2019 6:00 | Renata Amadi

Ten kdo zije na Praze 7 dobre vi jak moc je potreba. Male obchudky jsou drahe a nemaji zbozi ktere vetsina chce. A fronty v blizkem Alberte a Bille jsou katastrofa. Na toto centrum jsme cekali 10 let. Ted je zklamani. Puvodne melo byt Tesco. Po zmenseni zustal jen Lidl. A take obchody nic moc. Jako CA, HM atd. Takove zy bezne. Zase musime dojizdet jinam. Skoda
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2019 21:50 | Rybicka

Domnívám se,že těch nákupních center ve středu Prahy už je trochu moc.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2019 21:27

Nehodí se tam a není potřeba je dost obchoďáků
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2019 18:33 | Jecny Josef

Lordship podlehl Praze 7 a nevyužil střechu jako např OC HARFA. Foodcourt je našlapaný - žádná pohoda při konzumaci. WC jen ve 2. NP. Bus 156 blbě končí u OC místo až u Molochova.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Fryc

podnikatel a investor, zakladatel Mall.cz

Michal Mejstřík

ekonom

Ondřej Fryc
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Michal Mejstřík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services