Kdo vyzve národně-konzervativní frontu?

Michal Kašpárek | rubrika: Sloupek | 11. 12. 2015 | 10 komentářů
Ve Sněmovně momentálně není jediná jednoznačně liberální strana a pohled na ty mimosněmovní je žalostný.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

11. 12. 2015 7:18, Timy

Tak ultralevičákům se dnes říká liberálové - to jsou věci! Když se dívám, jak Zelení nebo Piráti vnímají ekonomiku a tržní vztahy, tak se nebojím konstatovat, že jsou leckdy komunističtější než samotná KSČM. Nebo jsou snad podle pana Kašpárka i Komunisti liberálové? :-D

+19
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

15. 12. 2015 11:33 | kodiak medvěd

Právě jsem se ve zprávách dozvěděl, že po vydání tohoto článku se rapidně navýšil počet akutně hospitalizovaných salónních rádobypravičáků na klinice profesora Klause a život jim pod nepřetržitým dohledem Jakla a Bobošíkové zachraňuje nitrožilní podávání výtažku z Miltona Freedmanna. Rád bych jim tímto popřál brzké uzdravení.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 12. 2015 23:46 | Honza

Hezký postřeh. Vidím to podobně. S Kašpárkem jsem i dřív v mnohém nesouhlasil, ale vždy mi přišlo, že umí použít svou hlavu, že se dokáže kriticky zamyslet a že má občas docela zajímavé originální myšlenky, které byly pro mě nové a podnětné. Teď do něj ale fakt asi vstoupil nějaký "duch svatý" a klesl někam až téměř mezi řadové sluníčkové intelektuály bez vlastního mozku.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 12. 2015 23:40 | Honza

Teda kouknul jsem na http://triocasci.cz/ a bude to nejspíš opravdu velmi hardcore bio fairtrade local vege hatefree pravda láska sluníčko džihád puňk Kašpárek friendly podnik :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 12. 2015 12:16 | osvoboditel

Kašpárek býval dobrý autor, jeho články mívaly zajímavé postřehy a jeho projev býval místy vtipně kousavý, vždy však působil sympaticky nejistě a dával čtenáři prostor na vlastní názor. Pak ale zřejmě sežral Šalamounovo lejno a nejistota byla vyměněna za tvrdé škatulkování, teď z těch článků čiší usilovná snaha čtenáře o něčem přesvědčit a roztřídit veřejná hnutí a osobnosti na správnou a špatnou stranu barikády. Může být, že ho o nadhled připravilo jeho první setkání s krutou realitou světa v podobě tragických osudů mnoha migrantů. Mladí lidé, kteří si jinak předtím žili docela pohodlným životem, mívají při takových prvních silných prožitcích soucitu dojem, že je výjimečná doba. Že je doba burcování, která vyžaduje, aby se všichni dobří lidé semkli a pomáhali trpícím a bojovali se zlem. Stejný typ mytického myšlení je historicky i jedním z kořenů uvažování mnohých nacistů, komunistů, islamistů a podobných istů. Naštěstí tu dnes chybí jasná jednotící ideologie a reinkarnace Lenina, tak nám snad spirála totality teď nehrozí. A proto je taky šance, že Kašpárek neustrne a dozraje a zase získá nadhled a začne psát zajímavě.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 12. 2015 8:11 | Luckyman

Pokud jde o Piráty tak ti vesměs tu muslimskou invazi do Evropy podporují.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 12. 2015 22:10 | Luckyman

Nechápu, proč na webu který má sloužit finanční osvětě otiskujete politickou masáž Michala Kašpárka. Zatímco Hampl byl pro vás moc pravicový a politicky nekorektní, tak jste s ním rozvázali spolupráci. Kašpárkovy názory se hodí do brněnské kavárny Tři ocásci, ne na web který si dělá ambice působit seriozním dojmem.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 12. 2015 17:05 | Honza

Hehe, Cílka a Hnízdila jsem našel v seznamu pravdoláskařů (https://abbartos.wordpress.co m/2013/05/25/pravdolaska-5-0-a ktualizovany-seznam-pravdolask aru-200-dalsich-jmen-celkem-70 0-pravdolaskaru/)a teď se člověk dozví, že tvoří národně-konzervativní frontu :-) Bejt jima, tak by mi to lichotilo, že o mě sluníčko tvrdí, že jsem nácek a nácek o mě tvrdí, že jsem sluníčko. Nebo ta Máslová, vždyť to je taková sluníčková alternativní gynekoložka pro návrat k přírodě. To, že je pro to kecání rodiči do vztahů je spíš takový úlet než nějaký národně-konzervativní přístup. A s těmi hormony se ji nedivím. Být holkou, nežral bych to. Prostě se z Kašpárka přes Džihád Brno stalo ryzí sluníčko a nácky vidí všude. A jinak "liberálové" tj. sluníčka mají své krtky všude. Dienstbier, většina Zelených, půl TOP 09, Pirátů. Konec konců i mezi Svobodnými je dost lidí, kterým nevadí džihádisti a mešity v ČR, pokud jim to nedotuje stát nebo dokonce ta zlá EU. No a když mají sluníčka všude krtky, tak už jich nezbývá dost na vlastní stranu, no. Nic víc.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 12. 2015 11:39 | Slávek

Zelení jsou novodobí komunisté: "Více fetu, méně práce, to je naše agitace."
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 12. 2015 7:18 | Timy

Tak ultralevičákům se dnes říká liberálové - to jsou věci! Když se dívám, jak Zelení nebo Piráti vnímají ekonomiku a tržní vztahy, tak se nebojím konstatovat, že jsou leckdy komunističtější než samotná KSČM. Nebo jsou snad podle pana Kašpárka i Komunisti liberálové? :-D
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 12. 2015 7:16 | Karel

Musím si jí přečíst něco od Robejška, abych to po ránu rozdejchal.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jannis Samaras

podnikatel, Kofola

Alexandr Vondra

politik

Jannis Samaras
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Alexandr Vondra
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services