Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kontakty

AdresaPobřežní 665/23Praha 8186 00
Telefon956 451 120
Infolinka841 444 555
Emailinfo@cpp.cz
Webhttp://www.cpp.cz

Další Informace

IČO63998530

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Články

Výpis článků s klíčovým slovem česká podnikatelská pojišťovna

Na stopě podvodu za 38 milionů. Pojišťovně pomohla nová zbraň

31. 5. 2015 | Olga Skalková | 4 komentáře

Na stopě podvodu za  38 milionů. Pojišťovně pomohla nová zbraň

Počet odhalených pojistných podvodů určitě ještě vzroste, říká v reakci na rekordní odhalení zástupce poškozené pojišťovny. Skupina dvaceti lidí včetně lékařů fingovala úrazy.

Očima expertů: Nejčastější chyby u pojištění domácnosti? Podpojištění a „fousaté smlouvy“

3. 10. 2014 | Martin Vlnas | 9 komentářů

Očima expertů: Nejčastější chyby u pojištění domácnosti? Podpojištění a „fousaté smlouvy“

„Oheň, voda, vítr být,“ zpívá ve svém šlágru Dalibor Janda. Pokud ale chtěl jít ve stopách svého slavnějšího edukativního songu Žít jako kaskadér, býval by udělal mnohem lépe, kdyby zpíval Oheň, voda, vítr, byt! Především první dva živlové totiž dokážou z vašeho bytu či domu udělat kůlničku na dříví dřív, než řeknete švec.

Nakopnuta pštrosem a další neuvěřitelné příhody z praxe pojišťoven

2. 1. 2014 | Ondřej Tůma | 1 komentářů

Nakopnuta pštrosem a další neuvěřitelné příhody z praxe pojišťoven

Likvidátoři pojišťoven měli v roce 2013 skutečně napilno. Některé pojistné události připomínaly spíš scénář k bláznivé komedii nebo nepovedenému hororu. Pojďte si s námi některé z nich projít podrobněji.

Mazlíčkům se smůla nevyhýbá. Pojistíte si je?

11. 11. 2013 | Ondřej Tůma | 4 komentáře

Mazlíčkům se smůla nevyhýbá. Pojistíte si je?

Ať už je to nákladná veterinární péče, nebo třeba odpovědnost za škody, které vaše zvíře spáchá v sousedovic kurníku – pojištění domácího mazlíčka se může v mnoha situacích vyplatit. Jak už to ale většinou bývá, pojišťovny vám nepojistí všechno, co byste si přáli.

Nejdrsnější podvodník: kvůli pojistce si usekl dva prsty

5. 9. 2013 | Ondřej Tůma | 5 komentářů

Nejdrsnější podvodník: kvůli pojistce si usekl dva prsty

Kromě „tradičních“ podfuků s pojištěním aut a majetku skokově přibývá i podvodů u pojištění osob. Bohužel přibývá i těch případů, kdy se klient „nespokojí“ s falešným lékařským dokladem nebo simulováním a pro pojistku si více či méně vážně ublíží. A jak říkají pojišťovny, je pryč doba notorických podvodníků a organizovaných zločineckých skupin, stále častěji se lidé k podvodu uchylují prostě z nouze.

Povodeň a pojištění. Balíček první pomoci

4. 6. 2013 | Petra Dlouhá | 1 komentářů

Povodeň a pojištění. Balíček první pomoci

Velká voda ještě neřekla poslední slovo. Už teď je ale jasné, že škody se budou počítat na miliardy. Některé pojišťovny přestaly na riziko povodní přechodně uzavírat pojistky. Jiné si kryjí záda karenční dobou. Peníze.cz přinášejí balíček první pomoci. Poradíme, jak postupovat, abyste se ve zmatku o peníze od pojišťovny nepřipravili.

Firma pražské burzy očima Klubu investorů: Vienna Insurance Group

20. 5. 2013 | Ondřej Mareček | 4 komentáře

Firma pražské burzy očima Klubu investorů: Vienna Insurance Group

Profilem společnosti Vienna Insurance Group, pod níž jen v Česku spadají pojišťovny Kooperativa, Pojišťovna České spořitelny a Česká podnikatelská pojišťovna, končíme náš seriál o firmách z Prime marketu pražské burzy. Dát peníze do Rakušáků?

Zájezd za sto tisíc: po krachu cestovky pojišťovna vyplatí pět!

7. 2. 2013 | Ondřej Tůma | 21 komentářů

Zájezd za sto tisíc: po krachu cestovky pojišťovna vyplatí pět!

Zaplatit sto tisíc za zájezd pro celou rodinu u pojištěné cestovní kanceláře a po jejím krachu dostat zpět jen pět tisíc korun? I to je možné. Pojišťovny se přou se státem o to, kdo je za to odpovědný. Rozhodne soud.

Důchodové pojištění: pozor, co vlastně kupujete!

15. 1. 2013 | Dušan Šídlo | 58 komentářů

Důchodové pojištění: pozor, co vlastně kupujete!

Víte, jaký je rozdíl mezi důchodovým spořením a důchodovým pojištěním? Dost zásadní – v jednom z těchto produktů budete mít v důchodu o stovky tisíc méně.

Institut finančního poradenství: ČNB zaštěkala, karavana jde dál

25. 9. 2012 | Petra Dlouhá | 17 komentářů

Institut finančního poradenství: ČNB zaštěkala, karavana jde dál

Institut finančního poradenství – firma, které za pyramidovou hru udělila na začátku roku Česká národní banka šestimilionovou pokutu. Vypadalo to, že se pyramida hroutí. Jenže IFP staví svou zlatou pyramidu cihličku po cihličce dál. Na naši redakci se obrátili další poškození.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Zkušenosti

22. 2. 2016 10:49 | Eva K.

Bohužel mám stejné zkušenosti. Totální škodu řeším od 12.1.2016 a pořád dokola stejné reakce jako máty vy. Nejsem viník nehody a jednají se mnou jako bych viník byla. Volvo S80 2009 je podle nich staré, pravidelný, doložený servis je nezajímal. Doporučuji všem řešte vše právní cestou, já už to udělala.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Vladimír Mareček 08. 02. 2016 12:16)

16. 2. 2016 22:50 | Zdeněk

ČPP necharakterní pojišťova, nehoda doložena, platba žádná. Nikdy bych se u nich nepojistil.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Martin 12. 09. 2013 09:38)

8. 2. 2016 12:16 | Vladimír Mareček

Už měsíc čekám na vyřízení škody kterou mi způsobil jejich klient. Na jejich "PLACENÉ 5,59 za minutu u Vodafone" zákaznické lince je vše nahlášeno. Nahlášení trvalo skoro 20 minut. Po týdnu jsem nevěděl vůbec nic . Volám tedy do Jihlavské pobočky, kde ovšem nevěděli taky nic, protože oni jsou jen na uzavírání smluv. Jediné co se mi povedlo vyřvat bylo číslo škody.Na stránkách čpp jsem si našel průběh a ejhle : čekáme na dodání podkladů. Nelenil jsem a vbláhové představě, že na pobočce se to vyřídí, jsem tam vyrazil. Dokumenty jsem dodal, napsal další, které chtěli. Asi po dalším týdnu se konečně na stránkách změnil stav škody na "zpracování a šetření škody". Začal jsem se radovat, že se konečně něco začlo dít. Jaké však bylo druhý den moje překvapení, když se stav změnil na "čekání na podklady". Napsal jsem jim tedy email, že jako nechápu jak je možné toto Nedodané podklady Fotokopie velkého technického průkazu (VTP Fotokopie řidičského průkazu řidiče v době dopravní nehody Přesný popis vzniku škody včetně plánku Telefonické nahlášení škody na lince 841 444 555, příp. na naší pobočce
Dodané podklady Bankovní spojení Fotokopie řidičského průkazu řidiče v době dopravní nehody Přesný popis vzniku škody včetně plánku Fotokopie velkého technického průkazu (VTP) Přesný popis vzniku škody včetně plánku Společný záznam o dopravní nehodě (např. evropské hlášení)
Na to mi došla naprosto skvělá odpověď reaguji na Váš níže uvedený e-mail.
E-mail byl předán k vyřízení odbornému oddělení, které se zabývá šetřením příslušné škodné události.
V souvislosti s Vaším dotazem budete v nejbližších dnech písemně nebo telefonicky kontaktován.
Děkuji za pochopení.
V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím klientské infolinky 841 444 555.
S pozdravem a přáním příjemného dne
To samé, ale v PDF mi poslali ještě jednou . A od té doby nic. Po měsíci se stále na něco vymlouvají. Jediné co dokázali je to, že mi dali "podle nich vrak" auto do dražby a někdo ho vydražil. Jedná se o BMW . sice rok 1999, ale pravidelně servisované a v perfektním stavu (2015 - komplet nový podvozek včetně tlumičů a brzd, 2014 nový lak ......) Odhad jejich likvidátora - totální škoda. Nevím anikolik je podle nich hodnota auta před bouračkou. Jsem na ně totálně nas.... . Nepřeji sice nikomu většinou nic špatného, ale tihle ať ......
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

22. 12. 2015 6:58 | Jan Pokorný

Mám také špatné zkušenosti s touto pojišťovnou.její klient mi při výměně skla roztrhl střešnici,pojišťovna mi poslala dokument ve kterém žádá doložit řadu dokladů včetně fotek,ale ty jsme nechali udělat společně s jejich klientem,který mi způsobil škodu a také dostal ode mě plnou moc aby poslal veklý technický průkaz,fotka atd.Dodnes na opakované dotazy mi pojišťovna neodpověděla,co mají a co né.Hrůza a děs jeden běs.Pryč od této pojišťovny a modlete se,ať vám její klient nic neprovede.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jiří 24. 11. 2015 12:10)

24. 11. 2015 12:10 | Jiří

Co je tohle za pojišťovnu?Nahlásil jsem jako poškozený událost z nehody, kdy mi bylo poškozenou vozidlo klientem této pojišťovny a už při hlášení události mi bylo taktně zděleno, že vlastně asi ani nemám nárok na nějakou škodu, protože moje vozidlo je poněkud staré a tudíž co po nich chci za peníze za opravu škody která mi byla způsobena nedáním přednosti v jízdě(Dotyčný bez okolků chybu přiznal a zapsal do hlášení nehody)Očekávám co z toho vypadne za nesmysl:-( Kupodivu po položení telefonu mi okamžitě přišla SMS, že mám zaplatit na účet ČPP 350 Kč za pojištění odpovědnosti:-DDDD.......mám pojištění u jiné pojišťovny, tudíž vážená ČPP mi s takovýma SMSkama vlezte na záda A KOUKEJTE MI NAVALIT TO CO MI NÁLEŽÍ!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

12. 10. 2015 13:36 | Jája

Pojištění domácnosti na dvě věci, nikdy více!!!!!! Takže po 5ti letech pravidelných plateb za pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti došlo na škodnou událost. V noci nám praskl bojler a celá technická místnost je vytopená. Už od 6. hodiny jsem se snažila dovolat, protože součástí pojištění má být i 24 hodinová asistenční služba. Samozřejmě jsem se dovolala až v 8 hodin, kdy už jsem dohledala hlavní uzávěr vody a po tel. radě manžela vypustila zbývající teplou vodu kohoutky, velmi nepříjemné paní Veronice Dvořáčkové, která se mnou 10 minut ověřovala tel. číslo, adresu, číslo konta, ...ve chvíli, kdy Vám plavou věci a v celém baráku vlhkost a odér jak v prádelně, je to opravdu podstatné. Nicméně, když pominu, že jsem si tedy asistovala sama, dorazil mě dotaz, jakouže uvádím výši škody. Jsem ženská, netuším ani kolik stojí bojler samotný, natož el. infratopný panel, z něhož crčela voda, obložky a dvěře samotné - jež nabraly tvar do C. K ceně mokrých vysavačů - které jsem jaksi nehodlala v zájmu zachování základních životních funkcí zkoušet, lampy, koberce, apod. bych se ještě jakžtakž dokázala vyjádřit, ale toto??? Snažila jsem se tedy odpovědět popradvě, ale paní "příjemná" mi sdělila, že bez uvedení hodnoty mi oznámení nepřijme!!!!!!!! No tak jsem se nervla komplet a na milou paní začala hystericky ječet, že mi plavou věci a nemám čas. No, ztráta času a nervů. Opravdu se obávám, že si celý průšvih zacvakneme sami, nebo zvažuji i právníka. Určitě dám vědět, jak jsem dopadla, abych odradila případné další naivní zájemce pro tyto profi obchodníky se strachem. Zdraví A.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

14. 7. 2014 11:12 | Lukáš

Mám připojištěná všechna skla na vozidle u ČPP. Na skle se mi udělala v rohu prasklinka a začali se mi od sebe odlepovat jednotlivé vrstvy skla. Bylo to jen v rohu, ale chtěl jsem si to vyměnit, když už to mám připojištěné... Takže do mého naprasklého skla, likvidator vyskrabal dalsi krasne Xko a pak mi napsali, že mi to neuznávají, to sklo bylo kromě té prasklinky v pořádku, dva měsíce čekání k ničemu. Nedoporučuju, koupil jsem si od nich doplňkovou službu co jsem ani nemusel a stejně se mnou vy***. To sklo jsem si placenim PRIPOJISTENI zaplatil skoro 2x... Zbytecne..
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

7. 12. 2013 7:36 | Jana

To jste určitě nějaký pracovník z ČPP. To oni dělají normálně, že když je nějaká diskuse na jakoukoli firmu, tak ona se takto hájí, aby to nevypadalo blbě, že ona je viník a takto by ztratila klienty.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Mlok 16. 05. 2012 16:09)

26. 11. 2013 9:56 | Miloš

Tak s touto pojišťovnou jen špatné zkušenosti. Sepsaná nehoda podepsaní oba účastníci. Pojišťovna tvrdí,že se nehoda nestala.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

14. 11. 2013 13:55 | Karča

Tyto stránky nejsou objetvivní!...Mám vytištěnou reakci na spor IFP -ČPP,která zde byla zveřejněna a sama jsem na tyto stránky jednu psala. Obě jsou pryč!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

23. 10. 2013 11:55 | Daliborka

Citace - Nespravedlnost / 12.10.2012 14:35

A co říkáte na kauzu IFP a.s. ...ČPP hraje já nic ,já muzikant...že by někdo nevěděl co dělá jeho zprostředkovatel??????!!!

Včera jsem se tady vytiskla velice rozumný článek o tom jak dlouho probíhala spolupráce ČPP s IFP a.s. jaké to byli smlouvy...přes kopírák,starý mladý,s prací bez práce a pojišťovně to nepřišlo divné že identické smlouvy jí měsíčně chodilo ve stovkách i více?! Kdyby to bylo během jednoho roku...mno...a proč ten článek odtud zmizel?? Nemá pojišťovna povinnost svoje zprostředkovatele kontrolovat?? A proč pojišťovně pan Tichý ,bývalý šéf IFP,který má dnes trvalé bydliště na MÚ...podepisoval pojišťovně směnku na pět milionů?! A ČPP se chladí na těch kteří byli podvedeni a arogantně jim sděluje,měli jste být opatrnější....ano měli a podvodníci budou muset být pro příště ještě přesvědčivější... Závěr? Není možné že ČPP a o nekalých praktikách IFP a.s nevěděla!!! Už po vyjádření ČNB o pokutě 6 mil IFP se ČPP měla asi zarazit ne?...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Nespravedlnost 12. 10. 2012 14:35)

12. 9. 2013 9:38 | Martin

Dobrý den,ten stejný problém řeším s touto "pojišťovnou" zrovna v tomto období. Také jsem vše doložil, jak bylo požadováno.A přišla mě odpověď,že pojistnou událost neuznávají.Proto radím všem ať rychle od této "pojišťovny" odejdou .
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Tomáš 03. 05. 2013 23:36)

3. 5. 2013 23:36 | Tomáš

Dobrý den, paní Putíková chtěl jsem se jak postupovat se stížností na ČNB.Jsem v obdobné situaci.Na základě pojištění jsem si nechal vyměnit čelní sklo a zaslal požadované dokumenty pojišťovně.Při náhlášení pojistné události mi bylo řečeno že přijde pojišťovák nafotit sklo.Nikdo se neozval,pouze přišel e-mail,že mám nechat sklo vyměnit a zaslat kopie dokumentů.Představte si,že mi ty parchanti odpověděli,že jsem jim neumožnil prohlídku skla a tudíž tůdle nůdle.Děkuji za radu.Jen podotýkám,že žádnou fotodokumentaci nepožadovali.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Dita Putíková 03. 05. 2013 00:12)

3. 5. 2013 0:12 | Dita Putíková

Nedávno při cestě do školy mě předjíždělo vozidlo pojištěé u ČPP. když se řadilo zpět, odletěl kamínek a rozbil nám čelní sklo. nikdo jiný v tu dobu na silnici nejel. Auto jsem dojela až v obci, kde jej naštěstí zbrdila jiná auta. Napsala RZ a za chvíli vozidlo zase zrychlilo a bylo fuč. Kontaktovala jsem pojišťovnu viníka, který nic nevěděl, objednala se do jejich smluvního servisu k výměně. Nakonec jsem zjistila i kontakt na viníka. Byla to velká firma, pán byl ochotný a brzy zjistil, že vozidlo se v těchto místech vyskytovalo a nejde událost vyloučit. Zaslal vše také na pojišťovnu. My zaplatili výměnu, s tím, že nám to bude proplaceno. Přišel nám ale mail, že nemáme nárok, protože jsem vozidlo nezastavila. to ale bez řádných prostředků k zastavení není možné po nikom vyžadovat. Navíc na silnici mezi lesy. Nebo v obci, kolem zastávek s dětmi? Navíc jsem měla ve vozidle své dvě děti a jela něco mezi 80-90Km/h. takže bych se dopuštěla přestupku v dopravě. A silnice je v těch místech jak ementál:-) Navíc řidič druhého vozidla událost nevylučuje, ale potom je pojištění na nic. Zaslala jsem stížnost na Čekou národní banku, která dozoruje činnost těchto pojišťoven. Takže budu čekat a budu neodbytná. Ty peníze za nové čelní sklo jsou nemalé. Ale vidím, že ČPP nerado plní své závazky. všem hodně sil Dita
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

30. 4. 2013 15:28 | Zdeněk

A když jste v zahraničí? Žádám o zaslání potvrzení o době trvání pojištění vozidla a škodním průběhu pojištění. Otřesné !!! Na písemnou žádost odeslanou cca 4.4 2013 doposud nereagovali - žádná odpověď!!! Jen platit a nic nechtít.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TT 13. 03. 2011 22:13)

Zobrazit všech 67 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  4 772 067 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

úspěch, Radka Dohnalová, motivace, seberealizace, vzdělávání, nepeněžní, Jutta Urpilainenová, moc, dávky pěstounské péče, výdaje domácností, základní služby, Rogers International Commodity Index, Roční procentní sazba nákladů, tichý společník, prázdniny, hypotéční kalkulačka, elektřina, plyn, srovnání cestovního pojištění, povinné ručení kalkulačka, půjčka bez doložení příjmů

9S98838, 3P56243, 4S68984, 5Z17491, 3P56243

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.