Pracovní cesty: Na jídlo i cestu vlastním autem dostanete víc. Přehled a kalkulačka

Petra Dlouhá | rubrika: Když se řekne | 12. 2. 2014 | 5 komentářů
Máte rádi služební cesty? Kromě vytržení z pracovního stereotypu a nových zkušeností nabízejí jeden zajímavý bonus navíc: cestovní náhrady. Diety na tuzemské „služebky“ i náhrady za cestu vlastním autem se letos zvyšují. Ještě zajímavější je stravné při cestě do ciziny. Jak vysoké náhrady a diety na pracovní cestu dostanete, vám vypočte naše kalkulačka.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

21. 5. 2015 20:41 | RuzaB

Tak to mě tedy velmi nepotěšilo /k článku/ :( Jsem si myslela, že když nám majitel zaplatí ubytování na kongres v International v Brně, že tak mnoho peněz si nemusím brát:D Ale Brno není až tak drahé město, nebo? Vím, že se o něm mluví jako o studentském městě. Vyzkoušeli jste i služby hotelu, nebo jste byli jen v kongresovce?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2015 13:26 | nelca

Já mám služebky ráda, protože mám skvělou kolegyni, s kterou mě na služebky posílají nejčastěji nebo jezdím sama. Jezdíme do Brna, kde máme další pobočku a už pravidelně bydlíme v hotelu Internacional, takže se popravdě na služební cesty vždycky těším a paradoxně si na nich odpočinu, i když pracuju víc. Veškeré náklady nám samozřejmě firma proplácí, jen máme určitý limit, do kterého se pak musíme vlézt,ale je to v pohodě.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2014 7:40 | ...

LPG pres leto za 14.90, pres zimu za 16.90 (ruzne slozeni), takze k te cene 15 Kc se da dostat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2014 10:23 | miro

To je zvýšení jako u důchodců,ti dostali také o korunu denně více.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2014 6:36 | La_da

Milé Peníze.cz, nejlevnější ceny PHM, které nabízíte v odkazu na stránce, jsou nejlevnější proto, protože nejsou aktualizovány alespoň 3 roky. LPG již dávno není ani za 16 a už vůbec ne za 15 korun jak uvádíte. Ale je možné, že jsem někde přehlédl že to je za půl litru, v tom případě přijměte omluvu.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Kalvoda

advokát a exministr

Jakub Mahdal

podnikatel, Safetica Technologies

Jan Kalvoda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jakub Mahdal
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services