Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 269 komentářů)

11. 8. 2021 19:34

jsou to podvodníci a zloději, co jiného taky čekat od nich
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 8. 2021 11:01 | Jan Novák

Volal jsem na infolinku v rámci získání informací o novém pojištění. Tak neochotná a arogantní paní na straně Kooperativy mě velmi rychle znechutila, že jsem rozhovor velmi rychle ukončil a přestal jsem již uvažovat o Kooperativě a dám na oprávněné várování jiných klientů, abych se této podvodné firmě velkým obloukem vyhnul.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2021 9:47 | Karolína

Značku do depozitu, zruším smlouvu a udělám novou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 7. 2021 20:32 | Jan Novák

Absolutně otřesná zkušenost!!! Totální neochota, všechno je hrozný problém, nic neví, nic neumí, nic nemůžou. Úplný vrchol byl na pobočce v Ostravě kde mi p. Andž opakovaně účelově lhal!!! Na stížnosti společnost nereaguje. Tuto společnost považuji za vůbec nejhorší pojišťovnu v ČR. Nikdy v životě už s nimi nechci mít cokoliv společného.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 7. 2021 9:35

Přesně tohle řeším několik měsíců s Generali. Bordel. Řekli mi opakovaně, že můžu mít na auto 10 pojistek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 7. 2021 22:43 | Korčinská Drapáková Monika

Dnes ve 13 hodin jsme kontaktovali centrum, kvůli opravě, byli jsme bez vody. Technik se měl ozvat do 90 minut. Ozval se po 18 hodině.., že je v Brně.. A čas bude mít až v pondělí. Nabízejí rychlou pomoc za peníze, ale neplní své závazky. 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Absolutní nesmysl.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 7. 2021 15:49 | Roman

To že pojišťovna neplní své závazky vůči klientům nemůžete změnit. Změna dojde ,až to lidem dojde a přestanou je financovat.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 7. 2021 22:43

Dobrý den zaměstnanci Kooperativy mi tvrdili , že bych jim musel podvod dokázat. A podvody na klientech nedělají opakovaně . Ta jsem pojistil manželku . A doklady že páchají trestní činnost poslali sami.Lidem , kterým jsem to poslal přestali komunikovat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 7. 2021 12:48 | Jiří hostýnek

Dobrý den, jestli máte problém s plněním u Kooperativy klidně se ozvěte rád pomůžu. klidně napište na email jiri.hostynek@zfpa.cz nebo na telefon 728457886.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2021 22:42 | Lenka

Nidky víc, jsou to lháři a podvodníci..lhali mi o plnění u úrazového pojištění, když přišel problém, samozřejmě přišla výmluva a plnění žádné. Při výpovědi další mystifikace ohledně ukončení smlouvy a následné penále. A ještě vyhrožujou po emailu ubožáci..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 5. 2021 6:44 | Libor

Nedoporučuji. Vymyslí si všechno aby nemuseli plnit.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 5. 2021 11:42 | Vitek

Pristi tyden taky koncim z touhle pojistovnou, podle me i v pripade smrti by mi nic nevyplatili, mozna jen v pripade, ze by me na ulici nekdo zstrelil, opravdu hnus tohle
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2021 7:35 | Roman Blažek

Pokud někdo nesouhlasí s tím co je zde uvedeno a dá -1 za článek ,tak ať dodá potřebné informace. Již jednou jsem na to reagoval a vzápětí -1 pod článkem zmizela. Pokud mám doklady ,že Kooperativa páchá trestnou činnost a vědomě okrádá klienty . Tak na tom nehodlám nic měnit. A na víc doklady poslala pojišťovna klientům sama. Protože jsem se nenechal odbýt jedním dopisem , tak jich mám několik není to chyba jednotlivce je to organizovaná skupina lidí. Za tim nikdo to z Kooperativy na téhle stránce nepopřel . Mlčení znamená souhlas . Na soudní, tahanice za recenze nikdy nedošlo i když vyhrožovaly . Tak tady nedávejte mínusy . A nedělejte ostudu p. Divišovi on sám dobře , že jediný výdělek je ten, že bude okrádat klienty jinak by Vás neuživil .
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 4. 2021 21:53 | Jiří

Zdravím, bohužel také musím souhlasit s velice špatnou zkušeností s Kooperativou. Již nikdy více :-)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2021 18:22 | Roman

Zdravím nelze mít dvě povinné ručení . Takže pokud uzavřel pojištění u Kooperativy jeho třeba první zrušit a pak uzavřít druhé tak ,aby na sebe navazovalo . A tím pádem si nemohl uzavřít jiné pojištění . Naletěl si podvodníkům .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 3. 2021 20:35 | Lukas

Zdravim , mam dotaz ... koupil jsem si auto z autobazaru sjednali mi tam i povinné ručení ... ale známej mi doporučil jinou pojišťovnu ... a bylo mi řečeno ze pokud pojistku nezaplatim pojistná smlouva zanikne ( pojištění je platné az po prvním zaplacení jinak proste zaniká ) ale po 3mesicich mi prisel dopis ze mam zaplatit částku ve výši xxxx ,- kc tak nevim jestli to resit nebo to zaplatit a nechat to byt . Dekuji za odpoved . ??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2021 13:04 | Roman

Všichni co tu píšete si uvědomte , že na pobočce Kooperativy ,ať je kdekoliv Ti lidi za to nemohou .je to příkaz z vedení . Kdyby jste se s nimi dohadovali několik měsíců, tak všichni budou tvrdit to samé i když to je lež a oni to vědí , tak Vám nepomohou . Pan Diviš a nejbližší na klienty serou . Hlavně , že jim jdou peníze z pojištění a pokud se už něco stane, tak dělají ze sebe idioty . Jsou celému národu pro smích . Bohužel stále je tam spousta lidí , kterým se nic nestalo a tak spokojeně posílají peníze do doby, než se něco stane pak tu naštvaně vypisují . Stále si myslí , že to co tu lidi vypisují jsou hlouposti ,ale opak je pravdou . Stále si myslíte , že je někdo pomlouvá a chce jim škodit? Tak doufám , že brzo probudíte. A pokud chcete , abych doložil ,že ze sebe dělají idioty, tak se pobavte . Z ředitelství Kooperativi dorazila odpověď :auto stálo v řadě aut na křižovatce v jednom pruhu ." Přitom viník nehody zaškrkl auto měnilo pruhy , tedy jelo , nestálo a jelo z pruhu do pruhu . Myslíte si ještě stále ,že oplývají inteligencí ,když toto pošlou klientovy? A na začátku napsaly auto jelo jednom pruhu a odbočilo vpravo. Tak to bohužel je , kdyby se něco stane ,takto potom funguje jedna lež za druhou . Jasná definice: měnil pruhy: neviděl tedy, že bych jel v jednom pruhu a odbočoval v pravo , to by jistě zaškrkl dvě kolonky v tom případě by to byla moje chyba . Byl si dobře vědom, že jsme nic neudělali proto vinu vzal na sebe . Bohužel pojišťovna je ražení ,že klienti se musí okrádat za každou cenu . A tak neustále vymýšlejí nějaké podrazy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2021 18:39

Dobrý večer, však si nenapsal co Ti vyvédly? To třeba jasně napsat . Aby ostatní viděli , jak se chovají . To co jsi napsal je dost ne výstižné .A si 4 roky píší o tom , že to co slibují neplní nechtějí a nebudou plnit ! Asi před 15 lety jsem byl vyzván pobočkou Kooperativa , abych jim podvod dokázat. To byla výzva. Asi za 10 let obdržely doklady ,že to tak je . Když to zjistili, tak vyhrožovali . Tak jsem jim napsal ať se Diviš klidně soudí na to přestaly vypisovat hovadiny
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2021 16:41 | Klaudy Martin

Kooperativa už nikdy, po dnešku už NIKDY!! Neprodleně vypovím všechny smlouvy, než platit peníze jim, tak to je budu radši házet na kompost. Nejdřív plno slibů a keců a ve finále jenom zaplať a drž hubu. Nejhorší pojišťovna, horší než ČP.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2021 15:22 | Pavel

POZOR!! Mají vysoké skryté poplatky na ŽP.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Kuba

politik

Jan Mládek

politik

Martin Kuba
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Mládek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services