Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 162 komentářů)

18. 7. 2019 14:16 | Ales Novak

Dobry den, dnes mi AXA pojistovna zrusila pojisteni kvuli neplaceni. Zvedla cenu pojisteni a muj trvaly prikaz o 70 Kc mene je neuspokojil. Pak mi rekli ze mam pozadat o reaktivaci. Tim ze byla 2. tak ji automaticky zamitli. A tim jen zvysili castku, kterou musim zaplatit sdruzeni pojistitelu o 800 Kc. Vubec nekomunikovali. Velmi spatny servis.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 7. 2019 10:44 | Michaela

Nejhorsi pojistovna, priserne jednani. Pri skonceni pojistky ze strany klienta hledaji vsemozne cesty jen proto, aby vam nevratili penize. A to dokonce i kdyz se jedna o minimalni castky hako je rreba 800kc Nedodrzuji to, co maji ve smlouvach, korespondenci oddaluji, komunikace a vstricnost zadna. Sice levne pojistka, ktera ale neplni vubec nic. Moje prvni a posledni zkusenost s touto pojistovnou a opravdu uprimne varuji ostatni. Pojistoven jsem vystridala nekolik a v zivote jsem se s tak otresnym jednanim nesetkala.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2019 12:36 | Šimíček

Nejhorší pojišťovna zrušili mi pojištění u auta a odduvodnili to .je mi interním předpisy. Přišel mi dopis a sluší už nikdy více čau!!! Zloději a hovada to jsou
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 6. 2019 12:31 | Vodička

Na infolince i v celé pojišťovně je nastaven systém, že se škube, kde se dá, takže se rádo lže,až se práší za kočárem, jen ať čecháček zaplatí. Povinné ručení o 30% dražší, než jinde a i vůči svým pojištěncům i vůči poškozeným jednání naprosto arogantní - jen max zisku pro pojišťovnu, zákazník, poškozený, vyj...te s nima, na to máme právníky, Oni si to stejně musí nechat líbit, no ne...AXA, to je lepší jít dát peníze kapsářům.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 6. 2019 12:20 | Petr

AXA jsou leváci, kteří Vám lžou, aby Vám pak mohli co nejvíc naúčtovat. Když něco hovoří v jejich neprospěch nemohou to dohledat. Normální jednání nečekejte, lži, polopravdy, a zlodějina. Výpověď jedině písemně a nechat si dokumenty a nahrávat si je, protože jinak vás osolí ex post i o další půlrok, přestože jsou vyrozuměni přes rok předem, že chcete, aby pojištění po doběhnutí zaniklo. Pokud neopodstatněně vymáhanou pohledávku připomínkujete a reklamujete, suše Vám oznámí že ji už přeprodali jiným vyděračům. Společnost AXA výrazně nedoporučuji. Mají pojištění drahé a jejich jednání je nefair, místy až na zvracení. Hanba.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 5. 2019 7:18 | Překvapená

Jako cestovko u Axa pojišťovny už nikdy více! Pojistná událost, kdy potřebujeme lékaře a slečna je tak arogantní, že už i já to nevydržela a řekla jí to přišlo ken NASHLE! Asi by nechali člověka umřít než mu sehnat lékaře co nejdříve. Prý mají na vyřízení požadavku 12 hodin což mi příjde smutné, když lékaře opravdu potřebujete. Celkově celá Axa stojí za ..... Jsem ráda, že už tam nic nemáme tohle byla poslední kapka!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 5. 2019 20:10 | Jana

Jsem příšerně naštvaná paní Ševčíková z Axy,.... uzavřete životní pojištění na 6 let, úroky Vám navýší částku o 7000kč.Vloźila jsem 100000kč a po ukončení o 4000 kč méně, takže já prodělala a oni si přilepšili!!!!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 5. 2019 20:42 | Karel

Pokud uzavřete havarijní pojištění , platíte a nemáte pojistnou událost,je vše v pořádku.Pokud ale nahlasite pojistnou událost ,tak při nejbližší příležitosti dostanete výpověď.Jsou to darebáci.Ry achle od nich pryč.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2019 15:34 | Vodič

www.salvum-odskodneni.cz
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2019 8:29 | line

Katastrofální pojišťovna Axa vyřizuji si pojistnou událost špatně mi píší příjmení, nemohu se dovolat na pojišťovnu, likvidátor pojistné události se neumí prokázat platným průkazem nadřízený neřeší problémy, KATASTROFA !!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2019 7:05 | Bříza

AXA=ZLODĚJI!!!Po 10 letech vedení investičního životního pojištění a celkem odevzdaných 68000,- při ukončení smlouvy vyplatí cca 30000,-. A to jsem za celé pojistné období ani jednou nevyužil úrazové připojištění, tak v čem je ta výhoda spoření? Není lepší ušetřené peníze schovávat do matrace?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2019 9:35

Samozřejmě výsledek několikáté reklamace je stále stejný slovíčka tabulky a žádné pochybení ani střet zájmů a kdoví čeho jiného.... Takže výsledek zruším všechny pojistky u axa. Operátoři na které se není možné spolehnout ve finále školení proti lidem.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2019 15:55 | Luboš

Axa noční můra řidičů,tedy těch kterým pojištěnec této prý pojišt'ovny nabourá auto.2.1.2019 mne jeden takovej naboural.Nejen,že jsou tam dementní,když technika místo do Vojkovic okr.Mělník pošlou do Vojkovic u Brna,ale navíc arogantní,nekomunikují a vytvářejí vám jako poškozeným jen problémy.Dodnes jsem neviděl ani haléř z pojistného plnění.Pěkně děkuji za takové služby,holt šmejdům se v tomto státě daří,ale zkuste vy jim nezaplatit.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2019 19:52 | Kolchoznik

Když má někdo levné povinné ručení, tak ať pak doplatí škodu ze svého, s tím naprosto souhlasím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2019 0:53 | Stanlye

Zdravím zkušenost velice špatná.. pokusím se zkrácené v důležitých detailech. Několik smluv za několik za x aut. Prodej vozů na vývoz po změně v registru a vývozu vozu hned v ten den tel na info linku. Dotaz postup při ukončení z důvodu vývozu navíc v tento den byl i konec stávající smlouvy, operátorka samozřejmě potřebovala další měsíc k dobru takže řekla že při ukončení registrace vozu je směrodatný datum v TP. Proto jsem odeslal výpověď a nešel na pobočku ten den. Výsledek požadují další měsíc z nové smlouvy protože dle jejich tabulky při vývozu je postup jako při změně majitele tudis ukončení v den přijetí výpovědi!!! Reklamační centrum se obhajuje tím že se ještě operátorka ujistila zda je v TP uveden datum ukončení v registru. Takže se dohadujeme se slovy že jsou podvodníci protože paní vás uvede cíleně v omyl a stát se to někomu s větší smlouvou je to hromada peněz... I tak když toto zvládnou u deseti vozu.... Supr výdělek!!!! Ideální kdyby tyto praktiky byly opravdu ve velkém. Takže pokud se to nevyřeší kladné tuším ostatní pojistky to je jediné co můžem udělat nepojistovat u axa pojišťovna!!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2019 9:24 | SR

Já měla cestovní pojišťení od AXA a byla jsem spokojená. Vše mi proplatili. Neměli ani problém proplatit dražší letenku v business třídě, kterou mi lékař nařídil... Vše bez problémů a do týdne od zaslání podkladů byli peníze na účtě.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2019 16:37 | sharik

Pozor!!! Pokud uzavřete hypotéku s Komerční bankou Modrá pyramida tak vám banka sjedná pojištění u komerční pojištovny. Což nevypadá špatně do doby než zjistíte že likvidaci škodné události dělá externí pojištovna a to právě AXA. Hned při škodě je problém na světě. Neuzavírat pojištění majetku s komerční pojišťovnou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2019 1:41 | Standa Mareš

Uzavřeli se mnou pojistku na pojištění bytu s chybou, na základě které by v případě události neposkytli krytí, což mi sami potvrdili. Nicméně slouvu odmítli zrušit a musí se platit dál. "Skvělá" reference
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2018 12:52 | Sára

Synovi jsme uzavřeli kapitálové úrazové dětské pojištění Medvídek. Žádnou úrazovou událost jsme zaplať bůh nemuseli uplatňovat. Každý měsíc jsme k pojištění platili částku, která se bude údajně zhodnocovat. Takže ve finále, v dosažení jeho zletilosti, kdy zanikla smlouva, jsme dostali vyplaceno 17 000,- Kč z naspořených 28 000,- Kč. Oněch 11 000,-- Kč spolklo nevíme co - různé poplatky měsíční atd. Ano jsou to malá písmenka na konci smlouvy, kterým vůbec nikdo nerozumí (byl uvedený i vzoreček výpočtu,kterým rozumí pouze pracovník oné společnosti, možná ani ten co to s námi uzavíral ne) a nikdo vám to neřekne při podpisu smlouvy. Takže za mě Axa s kapitálovým úrazovým pojištěním, již nikdy více.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2018 17:01 | Jiří Filípek

Plně souhlasím s varováním před životním pojištěním od AXAZároveň s mi mimořádně nelíbí chování při ukončení pojištění.Jirka
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ludmila Müllerová

politička

Petr Pithart

politik

Ludmila Müllerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Petr Pithart
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services