Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 125 komentářů)

25. 9. 2020 17:23 | Jiří Košťál

Vážení, dne 13.12.2019 jsem u Čedoku uzavřel smlouvu č.2646064 na dovolenou s leteckou dopravou do Turecka -Kusadasi. Zájezd byl vzhledem k k pandemii zrušen. Záloha mi byla vrácena. (je mi 83 let). Součástí smlouvy bylo také cestovní pojištění u pojišťovny UNIQA ve výši 1180,- Kč. Můj dotaz: Bude mi vráceno též pojistné, když vzhledem ke stornu zájezdu nemohla ani pojistná událost vzniknout?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 8. 2020 7:50 | MIlan S

Běžte od ní pryč ! když se přestěhujete a nahlásíte novou adresu ( já pro povinné ručení auta)- neřešitelný problém. Volal jsem operátorům- prý adresu změnili a pošlou zelenou kartu) nic neposlali a adresa je stále stará ( cca 3 neděle) , 2x jsem urgoval a stále stejné, zkoušel jsem změnit po přihlášení a registraci- změna se neprovedla- takže skoro měsíc jezdím s neplatnou zelenou kartou se starou adresou. Důsledně varuju a přidávám se k ostatním . Smlouvu mohu vypovědět až za cca 8 měsíců a nevím, zda budou schopni obyčejnou změnu adresy vůbec provést !
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2020 11:42

To je dobrý....a mě včera paní v uniqe řekla,ze peníze budou do 2 dnů na úctě...a kdyby nebyly,tak to je jenom díky tomu,ze jsou dovoleny ???? dobře mazala med kolem pusy
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 8. 2020 20:07 | Josef

V tom případě má Uniqa strašlivou smůlu na hloupé a nezodpovědné klienty, když všichni kromě Vás nepředkládají dokumenty správně :-)
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 7. 2020 14:35 | Tomáš

platím odcizení vozu a jeho částí a byla mi odcizená část vozu (navigace, světla). Nemám nárok na pojistné plnění protože nebyla zjištěna příčina vniknutí do vozidla. Protokol od policie říká, že vstup do vozidla přes zámek řidiče( zámek viditelně přetočený). Jestli mohu komukoliv poradit, radši si připlaťte a stejně jako já vemte jinou pojištovnu jinak budete mít smolíka jako skoro každý klient pojištovny UNIQA
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2020 14:17 | Franta

Pozor na Uniqa pojitovnu!!!Zřejmě dlouhodobá úzká spolupráce mezi Uniqa pojišťovnou a v této době v úpadku CK Neckermann CZ.Co na to říkáte?Cituji z dopisu Uniqa pojišťovny: Váš nárok na vrácení zálohy nemůžeme uznat.Pojištění se totiž dle zákona č.159/1999 Sb.o některých podmínkách v oblasti cestovního ruchu vztahuje pouze na zájezdy,přičemž zájezd je zákonem definován jako soubor alespoň dvou různých typů služeb cestovního ruchu.Zájezdem není jednotlivá služba cestovního ruchu,např.ubytování v apartmánu nebo hotelu s vlastní dopravou,a to ani v případě,že součástí sjednaného ubytování bylo stravování.Jednotlivá služba cestovního ruchu není zájezdem ani v případě,že byla cestovní kanceláří chybně nabízena jako zájezd,nebo v případě,že byla cestovní kanceláří chybně označena a sjednána na formuláři Smlouva o zájezdu. Moje "smůla"bylo to,že jsem nevěděl,že formulář Smlouva o zájezdu od CK Neckermann CZ není vlastně žádná smlouva a do místa pobytu(Italie Dolomity)jsem měl jet vlastním autem. Tak si říkám.S kolika cestovkami asi takto Uniqa pojišťovna dlouhodobě spolupracuje a neupozorňuje turisty,že jejich Smlouva o zájezdu není vlastě žádná smlouva?Prostě v případě plnění mají účastníci zájezdu smůlu.Jak se vlastně nazývá doklad o zájezdu,když se tam turisté dopravují vlastním vozidlem???Kolik nás takto neznalých jako já vlastně je?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2020 21:07

Pokud chtě něco po pojišťovně Uniqa tak to rovnou vzdejte.. Spravedlnosti se nedočkáte...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2020 21:05

Proč mě to nepřekvapuje? S touto pojišťovnou už nechceme mít nikdy nic společného!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2020 21:02 | Svatava

Pojišťovna opravdu bez úrovně,platit pojištění musíte ale jaké jsou kličky ohledně pojistné události nevíte. Oni jsou tak výborně připraveni vás zničit finančně i psychicky že všem vřele doporučuji od nich ruce pryyyyč!! Nekorektní jednání zbytečně dlouhé papírování které vás i stojí peníze a vše marné. Nic od nich neuvidíte
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2020 6:47 | Monika

No mě do teď uniqa nevyplatils peníze, jsou to zloději, nikdy víc. To samé mě známé. Nedoporučuji!!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2020 12:52 | Šárka

Cestovní pojištění od UNIQA nikomu nedoporučuji. Na dovolenou jsem si pojistili i zavazadla. Kufr nám na letišti zničili. Chtěli jsme po příletu škodu nahlásit on-line. A nejde to. Zvláštní je, že pojištění a platbu on-line zprostředkovat jde. Jediný způsob nahlášení škody je poštou! Opravdu. V dnešní době. S paní z infolinky jsme si napsali několik emailů a ta nám řekla, že musíme vše vytisknout, vyplnit, vyfotit a přiložit originály dokladů a to vše odeslat poštou. To jsme udělali, za týden nám napsali e-mail, že poškození kufru se nestalo ani při dopravní nehodě ani při loupežném přepadaní ani živelné katastrofě, tak máme smůlu. Originály dokladů pojišťovna odmítá poslat zpět stejně jako odmítají uhradit zbytečné poštovné.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2020 7:37 | Petr

Ruce pryč! Při škodě dávají ruce pryč a na vyžádání ani nepošlou technika! Radši obětujte 20kč navíc a jděte jinam.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2019 16:32 | Lenny

Po vyřízení škodné událostí v srpnu mi přišel dopis, že mi zašlou peníze na účet ke kreditní kartě, ke které bylo pojištění zřízeno. 2 měsíce nic nepřišlo, nikdo se neozval. Pak jsem to urgovala a dala jim číslo svého jiného účtu. V říjnu slibovali, že to přijde na účet příští týden. Poté jsem to musela ještě 2x urgovat a v prosinci mi přišla peněžní poukazka, se kterou jsem ted stála půl hodiny na poště. Evidentně se jim nechce platit, pokud se člověk opakovaně nepřipomíná a pak mu to osolí poštovní poukázkou...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2019 12:56

Pří zrušení povinného ručení vám vrátí přeplatek do 30 dnů a že to opravdu umí dodržet.Jiné pojišťovny vrací do 3 dnů.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2019 19:19 | Petr N.

S touto pojistovnou nechci mit nikdy nic spolecneho, jejich klient mi naboural vozidlo a jejich technik nechtel do zpravy uvest poskozeni, ktere zcela evidentne vzniklo vinou jejich klienta, doslova mi rekl ten prestrik cernou barvou mate v cene te bile, samozrejme nesmysl, po nekolikate urgenci a zmineni reseni cele zalezistosti soudni cestou to najednou slo.Mimochodem dovolat se na jejich linku je orisek.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2019 13:48 | Rudolf Prašivka

Po koupi přívěsného vozíku jsme dostali ,,Zdarma,, pojištění od Uniqa. Dopis o prodloužení smlouvy následující rok, přišel těsně před koncem pojištění a s hodně vysokou cenou (cca 2x tolik co u konkurence). Férové jednání si představuju trochu jinak, tak teď řeším, jak tuto smlouvu vypovědět a raději přejdu jinam. Za mě, si udělali kvůli pár stovkám, zbytečně špatnou recenzi. Nikdy více.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2019 20:03 | Daniela Rašková

Dobrý den, nevíte kolik let po úraze lze ještě uplatnit trvalé následky. Do kolika let tedy nejpozději. Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2019 17:03 | Vlastik

Byl jsem tři měsíce nemocen po operaci nohy jsem pojištěn pro případ pracovní neschopnosti s dobou 28 dní.Jenže jsem netušil že musím studovat VPP a pozapomněl jsem po 14dnech poslat formulář o hlášení neschopnosti. Uniqa mi suše odpověděla že mám smůlu a nic nedostanu.V telefonickém hovoru mi operátor sdělil,že každá pojišťovna má něco tak co se dívím. Chápu že asi někteří klienti mají snahu podvádět ale s evidentně operovanou nohou to jde dost těžko.Takže přeji pojišťovně Uniqa spoustu takových klientů jako jsem já jen roky platíte a v případě uplatnění pojistky nedostanete nic....
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 1. 2019 15:01 | Jana Slavíčková

Už nikdy více s Uniqa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2019 8:42 | Lukáš Boban-Mažgut

To si snad dělají srandu... Pracovní doba od 8 a je 8:40 a že prý z technických důvodů nezveda ji telefony.. Jasně.. Makat se jim nechce
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Aleš Michl

ekonom

Milan Jančík

politik a podnikatel

Aleš Michl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Milan Jančík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services