Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 125 komentářů)

11. 8. 2021 14:31 | RNDr. Dominik Dřímal

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★ ★
Hodnocení životní pojištění: ★ ★ ★ ★ ★

Pojišťovna plnila klientovi denní odškodné za úraz, který se stal v zaměstnání prověšením jeho těla po uklouznutí na plošině i přestože tento úraz nesplňoval přesně definici úrazového děje (došlo k natažení svalů a luxaci ramene vlivem vlastní váhy).
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 8. 2021 20:56 | Zuzana

Už nikdy! V pojistce mi dali naprosto nepochopitelně do výluk něco s čím jsem se nikdy neléčila.. asi tahají z klobouku, co klientům vyloučí, nazývají to výhodnou nabídkou a diví se, že jim to nepodepíšete. Inteligentní lidé tam rozhodně nepracují. Pokud chcete ztrácet čas a jen jim platit do kapsy, do toho.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 7. 2021 8:15 | Marie

Už nikdy!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 7. 2021 12:48 | Jan

zn poj nvoz
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2021 14:23 | Čestmír

Dnes jsem volal na linku jelikož mi přišlo od nich na email přepis o vozidle a že mám platit .Paní jsem řekl a i ona potvrdila že je vše v pořádku a zrušené a ze mi nic neposlali . Když jem ji řekl že to vidím na emailu dnes i čas řekla že lžu a špatně vidím . No každopádně paní sama neví co říká. No ihned jsem kontaktoval svého pojišťovaka a zaslal mu to a hlavně hned jiný přístup na 100% úrovni.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2021 21:54 | Martin

Vážení přátele ,upozorňuji ze toto není žert !!!Naboural mě opilý klient této úžasné pojišťovny 1.9 promile !!!! Následkem nehody jsem po operaci oka . Nevyplaceni nároku na bolestné je zdůvodněno : operace proběhla v plne narkoze proto to nebolelo !!!!!!! V soucastne době jsem podal na tady tu pojišťovací verbež zalobu .
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2021 5:21 | Aleš

Plně souhlasím , při nahlášení škody hledají kličky jak se vyhnout vyplácení škody. Uniqa nikdy vice.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2021 18:23 | David

Už nikdy více pojišťovnu UNIQA platit to chtějí ale když přijde na pojistne plnění tak Vám pošlou že máte smůlu že se vaše pojistka na daný případ nevztahuje.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2021 20:16 | Josef

Přesně Vás chápu. My jsem škodu z havarijka vyřizovali od dubna do října. Napíšou, že musí prověřit oprávněnost plnění a až tak učiní, ozvou se. Po dlouhé době se zeptáme, jak pokračuje to prověření a oni napíší, že čekali na nás. A tak to je stále dokola. Cynická netečnost, vychytralost, odměřenost.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 1. 2021 20:07 | Josef

Zrušení pojistky - na potvrzení výpovědi čekám dlouhé měsíce. Co tím Uniqa může získat? Napadá mě jediný důvod. Kdybych během té doby náhodou zemřel, pojišťovna by o podání výpovědi pozůstalým neřekla a naúčtovala by si maximum možných poplatků a pokut. Když by náhodou pozůstalí podání doložili, tak by to nevyšlo, ale proč to nezkusit.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2021 20:06 | Zrušení pojistky - na potvrzení výpovědi čekám dlo

Co tím Uniqa může získat? Napadá mě jediný důvod. Kdybych během té doby náhodou zemřel, pojišťovna by o podání výpovědi pozůstalým neřekla a naúčtovala by si maximum možných poplatků a pokut. Když by náhodou pozůstalí podání doložili, tak by to nevyšlo, ale proč to nezkusit.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 1. 2021 13:58 | Daniel

Dobry den. Chtel bych se zeptat jakym zpusobem muzu u Vas zrusit pojisteni.Prodal jsem byt a vase pojisteni ohledne bytu uz nepotrebuji.Odepiste mi prosim na dk-tradesman@hotmail.com Cislo smloyvy je 2973836815 , me jmeno je Daniel Klecka Dekuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2020 14:09 | Josef

Po vyřízení totální škody (půl roku nekonečných dohadů a nevýhodné odškodnění) změnili výroční datum povinného ručení a dopis přišel 23.12.2020 - přesně v poslední možný den, kdy by měl být případný nesouhlas doručen pojišťovně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 11. 2020 22:12

Dobrý den, za jak dlouho vám tedy přišly peníze na účet?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 11. 2020 20:15 | Josef

Stále se opakující prosté konstatování: Vaši výpověď neevidujeme. A přitom včas podaná, od nich řádně oštemplovaná.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 10. 2020 16:17 | Radek

Nekomunikují vůbec, potřebuji zrušit úrazové pojištění a je to strašný problém pro ně. Výpovědní lhůtě 3 měsíce prý? Paní na help desce dost nepříjemná.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 10. 2020 8:28 | Ondřej

4 roky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2020 16:45 | Martina

To já mám naprosto jinou zkušenost. 4. 6. 2020 se mi stala dopravní nehoda, do týdne jsem sice měla vyčíslenou škodu na vozidle, ale do dnešního dne 6. 10. 2020 žádné odškodnění, žádné peníze na účtu. Žádná komunikace s pojišťovnou UNIQA neprobíhá, neodpovídají na emaily, jednají se mnou pouze telefonicky přes asistentky, které NIC NEVĚDÍ. U této pojišťovny bych si nedala pojistit ani psa natož své zdraví!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2020 9:53 | Markéta

Doporučuji jinou pojišťovnu !!!! Špatná spolupráce, nic nefunguje ani po urgencích, pojistné události neplní, překračují občanský zákoník, jak se jim to líbí.... A počítají s tím, že nakonec pojištěného tak otráví, že to vzdá... Nejhorší pojišťovna, jakou znám....
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 9. 2020 20:17 | Josef

Po požadavku na zrušení připojištění právních služeb přišel trest - zrušení povinného ručení bez vědomí klienta. Po požadavku na aktuální ocenění poškozeného vozidla poté, co poslali nabídku s měsíc propadlou garancí ceny, přišel trest - přezkoumání oprávněnosti pojistné události. Plnění pojišťovny Uniqa - šokující, bezcitná agrese.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Schwarzenberg

politik

Martin Wichterle

podnikatel, Wikow Industry

Karel Schwarzenberg
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Martin Wichterle
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services