Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 246 komentářů)

23. 7. 2017 13:35 | Bára

NEJVĚTŠÍ ZLODĚJI,SE KTERÝMI JSEM SE KDY V ŽIVOTĚ SETKALA!!!! NECHÁPU,ŽE STÁT DOPUSTÍ,ABY TYTO "INSTITUCE" TAKTO OKRÁDALY LIDI!!!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2017 10:42 | Oli

Tak se pak ozvete :-D. Ja se za klienty peru :-D.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 6. 2017 21:57 | Zdeněk Medřický

Stavební firma s pojištěním odpovědnosti za škodu u České pojišťovny při demoličních pracích poškodila plynové potrubí a zničila dvě odběrná místa plynu. Poškozený 8 měsíců posílal České pojišťovně další a další podklady, přičemž Česká pojišťovna evidentně hledala záminku, proč škodu neuhradit. Po osmi měsících skutečně poslala vyjádření, že škodu neuhradí. O dalším vývoji napíšu nový příspěvek, ale už téď můžu všechny varovat před pojištěním u České pojišťovny. Existují i slušné pojišťovny.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2017 10:16 | Tomáš Rychlý

Dobrý den, Rád bych se také vyjádřil k názoru na ČP. Měl jsem úrazovou pojistku od roku 2010. Celou dobu se mi nic nestalo až vloni jsem si přetrhl křížový vaz. Následovala operace a dle pojištění Diamant nezbytná doba rekonvalescence minimálně 15 dní jinak bych nedostal ani korunu.Šel jsem na první ošetření 30.8.2016, ale odtud mě ortoped poslal hned na magnetickou rezonanci do Pardubic, kde se vše potvrdilo. Po operaci a řádné neschopence, jsem všechny dokumenty předal na pobočku tady u nás v Chotěboři. Asi po měsíci mi přišel dopis, že nemohou uzavřít likvidaci pojistky, z důvodu operačního protokolu, protože chybí kopie 1. lékařského ošetření a dále operační protokol. Po dlouhém vysvětlování jsem musel operační protokol doložit (200 Kč) posláno doporučeně z kliniky Dr. Pírka a vysvětlit, že 1. ošetření vlastně neproběhlo, protože jsem byl poslán na magnetickou rezonanci. Následně likvidátorka uzavřela celý případ bez 1. lékařské zprávy. Ale nestačil jsem se divit!!! Vrtané koleno bylo oceněno 3400 Kč!!! Hrozně mě to naštvalo, proto jsem se vypravil na pobočku, jestli bude plnění vyšší, pokud si tu 1. lékařskou zprávu obstarám. Bylo mi řečeno, že ano. Vzal jsem si tedy propustku a k doktorovi zajel, ten mi všechno ochotně připravil a celou zrevidovanou dokumentaci jsme znovu poslali likvidátorce. Nastalo mlčení, měsíc nic. Zeptal jsem se tedy osobně na pobočce, jestli se bude ještě něco dít. Bylo mi řečeno, že ano. Zase 14 dní nic a já se znovu dotazoval, zda je to v jednání. Pán na pobočce napsal, že prosí likvidátorku o revizi celé události a opět nic, což už mě dožralo a napsal jsem na paní likvidátorku stížnost. Na stížnostním oddělení mají 20 dní na odpověď. Přesně po 14 dnech mi přišla tak dlouhá a neuvěřitelná litanie, že to všechno prošetřili a že je všechno v pořádku a není důvod si stěžovat a žádné další dokumenty od mě(z pobočky) nedostali. Napsal jsem jim tedy ostrý email, aby mi dali někoho kompetentního, se kterým to budu moci probrat. Dnes mi přišel email z kanceláře ombudsmana, že celou věc šetří a že do 30 dnů mi odpoví. Napsal jsem jim, že je opravdu smutné, že mají na všechno čas, jeden 20 dnů a druhý dokonce 30 dnů. Předpokládám, že mi přijde stejná nebo podobná litanie jako doposud. Do toho mi ještě přišlo, že mi zvedají povinné ručení a to byla poslední kapka. Zrušil jsem životní pojištění, protože z těchto lidí nic nedostanete, dal jsem výpověď z povinného ručení a všechno ostatní od ČP zruším postupně. Hází miliony, ale jakmile mají platit, tak to je dokazování, hledání skulinek, vyviňování a nakonec konstatování, že Vám nějakou almužnu dají, ale je to opravdu maximum. Nemám tohle zapotřebí. Udělejte si na to každý obrázek jaký chcete, ale je to prachsprostý alibismus a překrucování faktu. Hřeší na to, že do sporu s nimi nikdo nepůjde a když, tak mají právní oddělení a ty Vám to vysvětlí. Jsem na ně neuvěřitelně naštvaný.
Všechno u nich zruším a jdu jinam.
Tomáš
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2017 9:36 | Jarda

Lidé většinou komentují, když jsou nespokojení, já bych rád dnes rád POCHVÁLIL. Pojištění domácího zvířete: zranil se mi pes - operace křízového vazu. Mám limit 20tis., stálo mě to cca 28tis. :/ Nahlášeno pojišťovně online v neděli večer, hned v pondělí začala komunikovat likvidátorka a ve středu mi píší, že posílají částku 20tis. Příjemná zkušenost s ČP.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2017 23:35 | Marek

Deset let si platím pojištění odpovědnosti. Při první škodní události, kterou jsem způsobil, se chytali všech slovíček tak, aby mi napsali, že nezaplatí ani korunu. Je lépe být nepojištěn, než být pojištěn u České pojišťovny. Ale jsou i slušné pojišťovny, k jedné z nich jsem přešel.
+37
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 2. 2017 17:26 | jana bicanova

Váženi ,nejsem moc spokojena s vaši pojistovnou ,snad vam dokazu vylicit proc, dnes je mi 67 let u pojistovny jsem pojistena od mych 18 let . a je skoda ze pojistovna nema prehled co komu vyplaci. byla jsem si sjednat ,nebi vice mene nechat udlat nabidku na novou pojistku na veci ktere uz tam nepotrebuji a jine ktere jsou pro me dulezitejsi . Dovedela jsem se ze to nejde ze mohu pojistku pouze navysovat a nikoliv nektere body zrusit. To se vubec nestydite kdyz je nekdo v duchodu tak jsou polozky ktere uz nepotrebuji a to vas vubec nezajima . tak ze me nezbýva nez od vas odejit a pojistit se jinde . a to me po takovych letech pripada docela nefer od vas, ale asi to jinak nechcete . je to skoda ze si nevazite lidi kteri cela leta platili a nakonec nemaji zadne vyhody a grazlum jste vyplaceli vesele podvody . To vim pouze s tisku ale asi na tom neco bude . tot vse jen by bylo dobre kdyby se nad tim nekdo zamyslel. bicanova
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 2. 2017 17:23 | jana bicanova

Váženi ,nejsem moc spokojena s vaši pojistovnou ,snad vam dokazu vylicit proc, dnes je mi 67 let u pojistovny jsem pojistena od mych 18 let . a je skoda ze pojistovna nema prehled co komu vyplaci. byla jsem si sjednat ,nebi vice mene nechat udlat nabidku na novou pojistku na veci ktere uz tam nepotrebuji a jine ktere jsou pro me dulezitejsi . Dovedela jsem se ze to nejde ze mohu pojistku pouze navysovat a nikoliv nektere body zrusit. To se vubec nestydite kdyz je nekdo v duchodu tak jsou polozky ktere uz nepotrebuji a to vas vubec nezajima . tak ze me nezbíva nez od vas odejit a pojistit se jinde . a to me po takovych letech pripada docela nefer od vas, ale asi to jinak nechcete . je to skoda ze si nevazite lidi kteri cela leta platili a nakonec nemaji zadne vyhody a grazlum jste vyplaceli vesele podvody . To vim pouze s tisku ale asi na tom neco bude . tot vse jen by bylo dobre kdyby se nad tim nekdo zamyslel. bicanova
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2017 19:43 | Jitka Kunetová

Prosím o informaci. Nemá někdo zkušenost v soudním řízení s Českou pojišťovnou. Jedna se o STORNA PROVIZI. Děkuji za informaci. Jitka
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2017 10:24 | Martina

Dobrý den, chtěla bych varovat i zaměstnance ČP. Jakmile u nich přestanete pracovat, začnou Vám každý měsíc chodit dopisy, kde Va upozorňují, že musíte zaplatit "storno provize" a jsou to desetitisícové částky, které ani zdaleka provizím neodpovídají. Neskutečné svinstvo.Budeme předávat zkušenosti médiím, aby byli varování další naverbovaní.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 10. 2016 11:24 | jarmila

Ceskou pojistovnu uz nikdy vice jeto jen banda lharu a zlodeju!!!11let sem jim tam cpala penize a jeste pojistku ze sporenim po ukonceni pojistneho si nechaji 80% na setrenych vasich penez tak kde to sme!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2016 12:14 | Milli

Česká pojišťovna a její priblblý likvidátoři,kteří vymýšlejí samé kličky jen aby nemusely platit!!!!!Nikdy k tomuto ústavu už nikdy!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2016 16:11 | Petr

Dobrý den, bratrovi pomohlo poslat dopis pomocí advokáta.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 8. 2016 16:06 | Jarda

Nejhorsi pojistovna ktera kdy existovala banda hajzlu a podvodniku nepojistil bych si u nich uz ani prkno od hajzlu!!!!!
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2016 13:43 | Petr

Povinne ruceni na auto. Rozhodne nedoporucuji. Sjednane s mnoha sliby, ale pravda byla jinde. Mozna se jednalo jen o ulhaneho pracovnika na pobocce v Boskovicich... ale spolecnosti to rozhodne dela jmeno. Takze Ceska Slibotechna
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2016 11:17 | Radek

Pozor! Pöjišťovna neplatí jasné škody, ale hledá jen skulinky, proč nic neplatit i za cenu, že si vymýšlí! Konkrétně jsem jednal s Matěj Rezek, tel: +420 725557326 a kromě zabitého času zasíláním podkladů a púod. se nevyřešilop nic, protože stále dokola hledal nějaké spekulace, proč nic neplatit, i když se jednalo o jasné poškození mé strany.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 6. 2016 8:09 | Radek

Nejen pojišťovna, ale i klient může zrušit pojistku do dvou měsíců od sjednání. :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2016 17:56 | Petr

Dobrý den, každá pojišťovna má dnes klady a zápory. Je pravda, že s ČP nemám rovněž nejlepší zkušenosti, ale na druhou stranu uzavírám smlouvy jen přes kamaráda, co dělá makléře. Ten mi dá dobrou cenu a řekne aspoň naplno co můžu čekat. Jednou mi vyřídil škodu, kterou jsem nevěřil, že se podaří u ČP proplatit a vyšlo to. Lidi vždy se poraďte s někým, kdo tomu rozumí a vůbec se nebavte s těma co jen melou nesmysli.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2016 8:41 | Honzo

Česká Pojišťovna a Bels.cz ta nejhorší kombinace co Vas může potkat. Už vice neseriozní firmy snad neexistuji.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2016 16:02 | Petr

Neuzavirejte pojitku pri zakoupeni elektroniky napr. u Datartu. Maji nasmlouvanou nehorazni frimu Bells ktera cpe neoriginalni dily a mobil uz nefunguje spravne nasledne Vam to neopravi v autorizovanym servisu. Pri kalkulaci pojistovny nehorazny vypocet. Zadarmo jsou oba drazi. Vyhnete se Ceske Pojistovny a firmy Bells, mate po mobilu - tam konci zivotnost Vaseho zarizeni.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Fryc

podnikatel a investor, zakladatel Mall.cz

Pavel Mertlík

exministr a ekonom

Ondřej Fryc
ÚSPĚŠNOST
80,00 %

z 5 duelů
×
Pavel Mertlík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services