Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 246 komentářů)

11. 3. 2019 12:34 | Helena Foubíková

Platíma Vám již několik let.Teď jsme potřebovali Vaší pomoc a nic,oháníte se zákony které v době když jsem podepisovala smlouvu ještě nebyly.Foubíková
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 2. 2019 18:48 | Poppy.

Stejne zkusenosti. Priserny zazitek!! Ohybaji i co je napsano v pojistnych podminkach. Neprejte si vyhoret ne vlastni vinou a byt pojisteni u cp. Utikejte prosim hromadne. Jsou to naprosti ale naprosti zmetci bez skrupuli. Jejich cil je neplnit!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 2. 2019 15:54 | premi

Dobrý den,za vypsání pojistné události lékařem jsem zaplatil poplatek 400kč.Bude mi onen poplatek proplacen pojišťovnou nebo na to nemám nárok.Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2019 9:39 | Václav

Také nedoporučuji úmyslně protahují pojistnou událost 9 měsíců a pak nakonec vše zamítnou.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2019 23:01 | Česká pojišťovna

česká pojišťovna pojišťuje už i přes realitní makléře, co bude příště pojistky na benzínce :-) https://www.euro.cz/udalosti/petr-morcinek-expandujeme-stavime-a-rozsirujeme-nabidku-sluzeb-1409702
+33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2019 16:59 | Lucie

Velice špatné zkušenosti. Chci zkončit v ČP ale není to jednoduché. Ten, kdo čte - určitě ví o co jde. Pokud se někdo setkal s problémem stejným jako ja- prosím, ozvěte se mi. Budu velice vděčná 775073335
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2019 15:18 | Zklamany

Uz tak se s nima soudim, kdyz se podepisu dopadnu hur. Tenhle moloch umi jen brat a s hradbou pravniku vyhledaji sluvko klicku aby nemuseli hradit co pojistili, pryc je doba kdy byla to narodni pojistovna.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 1. 2019 14:20 | Johanova

ČESKA POJISTOVNA je nejhorsi poisťovňa co muze byt. Pri koupeni letenek ktery stali hodne penez jsou jako prvni spolecnost ktera nabizi sve sluzby a mazou vam med kolem pusy a kdyz jsem otehotnrla a storno ala letenky tak k plneni se nemneli a vymluvy typu ze jsem mnela stirnovat letenky driv atd. Ocividne tam nedelaji lidi s srdcem a povidaji ze muzu letet na Sri Lanku s 2 TYDENNYM DITETEM. TAK TO NECHAPU??? PROSTE NIKOMU NEDOPORUCUJI!!!! ??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 12. 2018 21:14 | M.Toth

Měli jsme autonehodu v Německu v pátek 30 Listopadu naboural nas Český kamion SMŮLA. ČESKÁ POJIŠŤOVNA SE NA VŠECHNO VYSRALA CELY DEN JSEM STRÁVIL V NEMOCNICI KAMARAD SI MUSEL ZAŘÍDIT ODTAH POSKOZENEHO AUTA NA SVÉ NÁKLADY A ZÁROVEŇ DOPRAVU DO MISTA BYDLIŠTĚ JE TO HNUS.PO SKORO MĚSÍCI BY MĚLI ZAJEM TO ŘEŠIT KDYZ TO ZAČALA ŘEŠIT ZAHRANIČNÍ POJIŠŤOVNA.JSOU TO PODVODNÍCI A ZLODEJ
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 12. 2018 21:13 | M.Toth

Měli jsme autonehodu v Německu v pátek 30 Listopadu naboural nas Český kamion SMŮLA. ČESKÁ POJIŠŤOVNA SE NA VŠECHNO VYSRALA CELY DEN JSEM STRÁVIL V NEMOCNICI KAMARAD SI MUSEL ZAŘÍDIT ODTAH POSKOZENEHO AUTA NA SVÉ NÁKLADY A ZÁROVEŇ DOPRAVU DO MISTA BYDLIŠTĚ JE TO HNUS.PO SKORO MĚSÍCI BY MĚLI ZAJEM TO ŘEŠIT KDYZ TO ZAČALA ŘEŠIT ZAHRANIČNÍ POJIŠŤOVNA.JSOU TO PODVODNÍCI A ZLODEJ
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 12. 2018 18:28 | Miloš

Pracovník České pojišťovny mi oznámil a to v době kratší než šest týdnu od konce pojistné doby, že moje pojistka je zastaralá, že nevyhovuje současným požadavkům, a tedy by plnění event. pojistné události by bylo minimální, a proto mi doporučuje pojistku zrušit, což jsem ještě před ukončením pojistné doby písemně provedl. Nyní, mi dopisem oznámila Česká pojišťovna, že bude ode mne vymáhat zaplacení ještě za jeden rok, což považuji za vydírání.Jednáním České pojišťovny jsem velmi znechucen.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 12. 2018 18:53 | Petr

Jsem klientem již déle než 25 let a plnění jsem naštěstí nikdy nepotřeboval, před rokem a půl jsem měl úraz (prst) a plnění přišlo brzy a bez problémů - nyní mám zažádáno o trvalé nasledky..uvidíme - říká se pojištovna je taková,jak se staví k plnění - pokud budou potíže končím a se mnou všechno příbuzenstvo - nebudu čekat,až nastane nějaká větší škoda
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2018 13:30 | Opravolog

Simonko, vy jste vlastně takovej ten tajnej efbíáj agent z Byl jednou jeden polda, že? Ty informace nikomu neříkejte!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 11. 2018 13:28 | Opravolog

Jasně, budu platit 600,- Kč za úrazovku, z toho 100,- Kč na "spoření" a chci tam milijón. Lepší si dát za kilečko sportku a doufat, že to jednou vyjde, že jo?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 10. 2018 10:04 | WERNER fon

Dostávám žádost o zaplacení pojistného zprávou SMS ,ale není ve zprávě napsáno kdo mi ji posílá. Jenom oznámení , abych zaplatil.A není uvedeno za co.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2018 19:07 | Simona

Dobrý den, také bych se chtěla podělit o svůj názor. Pracuji přímo na centrále ČP a bohužel tak 80% negativních zkušeností jsou od klientů přes obchodníky. Klienti aniž by si pořádně přečetli co sjednávají nebo přesjednavají....podepíší. Pracovala jsem u více pojišťoven,stále zastavám názor, pokud je dobře nastavené pojištění, je i klient spokojen. Na centrále jsou hovory nahrávané, proto doporučuji si vše ověřit přes telefon než něco podepíšu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2018 19:06 | Simona

Dobrý den, také bych se chtěla podělit o svůj názor. Pracuji přímo na centrále ČP a bohužel tak 80% negativních zkušeností jsou od klientů přes obchodníky. Klienti aniž by si pořádně přečetli co sjednávají nebo přesjednavají....podepíší. Pracovala jsem u více pojišťoven,stále zastavám názor, pokud je dobře nastavené pojištění, je i klient spokojen. Na centrále jsou hovory nahrávané, proto doporučuji si vše ověřit přes telefon než něco podepíšu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2018 22:12 | David

Výborná pojistovna. Pojistna udalost se stala 21.9. a nyni je 2.10. a uz mam pu vyresenou. Penize mam uz na účtě. Je to výborná pojišťovna. Doporučuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2018 19:15 | patrik

Zdravím .Má zkušenost je taková že přes 1/2 roku řeším škodu a stále po mne chtějí nové a nové dokumenty a potvrzení.Jakmile doložím za dva dny chtějí další nový.Již nevím co dělat.Volal jsem tam nespočetně krát,vždy to od likvidátora spadlo k telefonistkám,protože to nikdy nezvedá.Asi žádná jiná pojišťovna není horší....Hnus
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 7. 2018 10:30 | Helena

ČP nedoporučuji nikomu !!! K výplatě pojitných plnění se nehrne. Hledá kličky, aby se plnění vyhnuli. Měla jsem u nich pojištěnu svoji nemovitost. 15 let jsem po nich žádné plnění nechtěla. Až nyní v hodnotě 52 tis. Kč. Hledali důvody, až přišli na to, že vyčíslená práce je drahá. Prý ať si najdu někoho levnějšího a nebo ať mi stavební firma vyčíslí hodinu po hodině, co který dělník dělal ( nedejbože, že by šel na toaletu) . No a buď vezmu tohle nebo nedostanu nic. Paráda, co? Nakonec mi vyplatili tak směšnou částku, že jsem se rozhodla okamžitě vypovědět s nimi smlouvu. Jsem zvědavá, jaké kličky budou hledat, aby výpověď z mé strany byla neplatná. Takže radím všem- vyhněte se ČP obloukem.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Václav Hrbek

podnikatel, Alpine Pro

Martin Wichterle

podnikatel, Wikow Industry

Václav Hrbek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Martin Wichterle
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services