Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 246 komentářů)

24. 10. 2019 20:54 | Lukáš

To jistě....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2019 23:06 | ...

Tak to víte, je zde plno pracovníků od konkurence jenž si hrají na klienty, jelikož ostatní pojišťovny jako Kooperativa a allianz nejsou tak kvalitní a chtějí si takto získat lidi.. A o těch ostatních pojišťovnách ani nemluvě.. Ale faktem je že klient české pojišťovny většinou spokojený klient.. Jednání rychlé.. Přístup profesionální.. Lidský..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2019 0:57

Pane Václave, pro tento případ je nutné mít pojištění odpovědnosti vlastníka nemovitosti ( to jste, předpokládám, vy). Je dobré se o toto zajímat a smlouvy aktualizovat. Pokud máte vše v pořádku, pojišťovna hradí bez problémů.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2019 0:46 | Martina

Paní Martino, je logické, že i po skončení pracovního pměru za vámi jdou storna za smlouvy, které klient zruší (měla jste to ve smlouvě). U sarých smluv to bylo až 3 roky, nyní je to do dvou let podle měsíců trvání smlouvy. Pokud vracíte desetitisíce, tak předpokládám, že jste si v ČP docela slušně vydělala. Potom tak nějak nechápu proč jste odešla?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2019 22:00 | Martina

Dobrý den Premi, při nahlášení urazu není pro Českou pojišťovnu potřeba žádné vypsání pojistné události od lékaře za 400 stovky. Prostě si vyplníte formulář, jak se vám úraz stal, léčba od kdy do kdy a přiložíte všechny lékařské zprávy. Odevzdáte na pojišťovnu, toť vše zdarma. Plnění je rychlé.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 9. 2019 12:41 | Babica Zdeněk

Penzijní společnost mi nevyplatila v plné výši naspořené peníze, které jsem ji svěřil, přestože jsem splnil veškeré podmínky pro jejich plnění. Doposud mi dluží kolem 20 tisíc. Toto neplnění jsem řešil s pracovnicí pobočky v Nejdku a doposud bez kladné odezvy. Prosím o sdělení jak postupovat, aby Česká pojišťovna mi nezadržovala mé peníze.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2019 14:22 | Adéla

Nejhorší pojišťovna u nás vůbec, jedny z nejvyšších cen a zároveň nejnižší kvalita služeb. Pracovníci ČP říkají pokaždé něco jiného, pak se vymlouvají, urážejí vás (když jsem se zmínila, že pracovně také působím v tomto oboru). Po úrazu, kdy mi stále odmítají vyplatit jakékoliv trvalé následky úrazem (necítím kus ruky, omezená pohyblivost, výdaje na léčení, atd.) jsem se rozhodla pojištění ukončit. Smlouvu o ukončení mám u sebe, podepsanou oběma stranami a oni mi po týdnu pošlou, že děkují že jsem jejich klientem a že jelikož jsem se rozhodla o indexaci, tak ať jim platím víc :D :D :D No hlupáctví na n-tou! A domáhat se výplaty, na kterou mám právo mě opravdu zmáhá...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 7. 2019 22:50 | Milada

ČP nejspíš porušuje zákon na ochranu osobních údajů. Při rušení tzv. povinného ručení po prodeji vozidla si pracovnice Muchová (Plzeň) zcela bezostyšně a bez předchozí domluvy a bez předchozího souhlasu klienta zkopírovala kupní smlouvu. Smlouva obsahuje osobní údaje o kupujícím, do kterých pojišťovně nic není. Zcestný je vůbec fakt, že musíme pojišťovně dokládat důvod zrušení pojištění, když jde o odpovědnost provozovatele vozidla samotného a ten se sám musí rozhodnout, jestli respektuje zákon. Česká kancelář pojistitelů s tím nemůže mít problém, protože k témuž vozu si několik dnů před tím sjednal pojištění někdo jiný (jinak by neproběhl převod vozu). Bohužel také se nelze spolehnout na kvalitu pracovnice ČP, která ve stejný den prováděla také zrušení životního pojištění a ačkoli měla v ruce obč. průkaz klienta, neopsala si místo narození a ČP nyní obtěžuje klienta novou písemnou žádostí o výplatu plnění (již jednou podepsanou), tedy protahuje výplatu.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 6. 2019 22:41 | Milan

Mám též velice špatné zkušenosti z Českou pojišťovnou. Když platíte, tak je to dobrý. Ale jakmile se vám stane úraz, tak vám nedají nic a ještě vám řeknou, že se vám žádný úraz nestal. Na přepážce byla velmi příjemná paní,která mi právě toto řekla, že se mi žádný úraz nestal a , že mi nic nevyplatí. To mi potvrdili i telefonem. Škoda toho telefonátu, kde mi paní přesvědčovala 10 minut, že to žádný úraz nebyl. Měl jsem úraz na pravé ruce, ruku mě operovali,dokumenty o úraze jsem předložil.To je podle mě prostě paradox. Člověk když marodí, tak má nízký plat a pojišťovna by to měla kompenzovat, teda, když je dobrá. Naštěstí jsem ještě pojištěn u Kooperativy a v práci u Alianz, které se zachovaly jako správné pojišťovny.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2019 7:05 | Luboš

Mám velice špatné zkušenosti. Byl jsem první majitel auta a kontinuálně jsem platil havarijní pojištění na svůj vůz. Nahlásil jsem škodu po drobné havarii na horách. Bohužel jsem při prohlížení fotografií uvedl chybné datum havárie o jeden rok. Ano uznávám nemělo se mi to stát nicméně platil jsem celých deset let jedné pojišťovně, nikdy jsem k nikomu nepřešel, tedy z logiky věci bylo úplně jedno, kdy se mi nehoda stala. Bohužel ČP se hodí každý argument, aby nemusela plnit. Dopisování s pojišťovnou k ničemu nevedlo. Nakonec jsem dal výpověď. U ČESKÉ POJIŠŤOVNY už nikdy více. Brát peníze za pojištění to jim jde, ale plnit ??? Možná je to nyní nemrzí, ale až si všichni na internetu přečtou tyto zkušenosti a odejde jejich poslední klient, tak je to mrzet začne. Luboš R.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2019 9:24 | Daniel

Pěkný den paní Nevolová,
mrzí mě, že máte takovou zkušenost a upřímně jsem překvapený, kolik lidí ji má podobnou, ale mému kamarádovi, který si sjednal u ČP životní pojištění, bylo při doložení lékařských zpráv vyplaceno to, na co měl nárok, a to se mu stal úraz dva měsíce od sjednání. Bohužel, problém je v tom, že člověk, se kterým jste smlouvu sjednacala Vam ji většinou udělá, ale pak už se o Vas nestará. A to di myslim, ze je ten největší problém. Jakožto obchodník by tu pro Vás měl být při všem, když potřebujete pomoct...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 6. 2019 13:21 | Helena Nevolová

Česká pojišťovna je nejdražší na trhu. Pokud ale dojde na škodnou událost, nevyplatí škodu,nebo jen částečně. Rozhodně nedoporučuji.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2019 8:58 | Andrea

Za me nespokojenost! Po ukonceni smlouvy vse protahuji, uz to trva dva mesice a nic se nedeje... U Kooperativy ukoncili ihned a penize poslali na ucet. CP jiz nikdy vice!
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2019 11:50 | Jitka B.

I my, co by zaměstnavatel, máme výborné zkušenosti s pojistkami na blbost našich zaměstnanců. Za prvé profesionalita, řádný precizní postup, to že nechtějí z nějakého důvodu uznat škodní událost, je druhá věc..každý si chrání peníze..ale máme co srovnávat při 100 zaměstnancích, kdy každý z nich musí mít pojistku na blbost a já s pojišťovnami jednám, zdá se mi česká nejprofesionálnější. Nejhorší ČPP !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 4. 2019 23:54 | Václav

Víte, že když jdete na návštěvu ke své tetě a budete trhat jablka z jejího stromu, jehož větve přesahují na chodník a náhodou se zlomí větev, která spadne na procházejícího chodce, Česká pojišťovna uhradí z pojištění odpovědnosti vaší tety škodu a újmu na zdraví, ošetřování atd., ale pak bude plnění požadovat po vás? Takové jsou u nás zákony.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2019 23:52 | Václav

Víte, že když pojedete autem svého bratra, Česká pojišťovna uhradí případné plnění z "povinného ručení", ale pak bude požadovat minimálně polovinu po vás? Ano, a to podle §2820 Občanského zákoníku. To samé bude, když vaši staří rodiče budou bydlet v samostatném bytě ve vašem domě, vy budete na dovolené a pošťák si zlomí nohu na vaší přístupové cestě k domu, protože vaši rodiče se měli v době vaší nepřítomnosti o schůdnost starat, protože věděli, že jim pošťák přinese důchod. Když nebudou mít vlastní pojištění domácnosti a odpovědnosti, protože si budou mylně domnívat, že na to stačí vaše celkové pojištění domu a domácnosti, tak budou platit jako mourovatí. Takové je u nás právo.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2019 23:45 | Václav

Česká pojišťovna je vrcholem ledovce nechutných praktik pojišťoven. Bohužel, tyto podnikatelské subjekty mají neomezené prostředky ke korumpování našich zákonodárců, proto se dnes již celkem úspěšně mohou ohánět jakýmkoli "zákonným" důvodem pro zamítnutí jinak logicky oprávněných požadavků na plnění. Je to celosvětový trend, jediné co pomůže, je vymést poslaneckou sněmovnu. O zvýšení důchodů o pár stovek se diskutuje roky, ale ochranářské paragrafy pro tyto zrůdné instituce schvalují naprosto v tichosti.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2019 14:20 | Anna

Také máme špatnou zkušenost s čp. Platíme synovi životní pojištění kde je připojištěn proti úrazu. Po prvé v 16 letech se mu stal úraz, odnesla to ruka, 6 stehů. Samozřejmě jsme se obrátili na pojišťovnu no a budete se divit kolik jsme dostali odškodné, bylo to celých "500" kč. Nikdy víc z českou pojišťovnou.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 3. 2019 10:28 | Konickova

Mě asi hodně lidí vymínusuje, ale půjdu proti proudu a tuto pojišťovnu pochválím. Máme s ní zkušenost již opravdu dlouhá léta (min 15 let) a za ty roky jsme řešili hodně škodních událostí (ohledně majetku, autonehod, pojistky na zvíře atd.) a vždy bylo jednání špičkové, rychlé, žádné průtahy, finanční plnění bylo vždy odpovídající a ve velice krátkých termínech. Teď jsem zvažovala, zda si nevybrat jinou pojišťovnu na pojištění nového auta, protože ČP má přeci jen vyšší poplatky a zabrousila jsem sem, abych si přečetla recenze na jiné pojišťovny. Je sice pravda, že tu jsou především negativní odezvy na úplně všechny pojišťovny, ale na druhou stranu mě to přeci jen přesvědčilo o tom, že si raději připlatím a zůstanu u ČP, se kterou jsem nikdy neměla sebemenší problém a nebudu riskovat :)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2019 10:28 | Konickova

Mě asi hodně lidí vymínusuje, ale půjdu proti proudu a tuto pojišťovnu pochválím. Máme s ní zkušenost již opravdu dlouhá léta (min 15 let) a za ty roky jsme řešili hodně škodních událostí (ohledně majetku, autonehod, pojistky na zvíře atd.) a vždy bylo jednání špičkové, rychlé, žádné průtahy, finanční plnění bylo vždy odpovídající a ve velice krátkých termínech. Teď jsem zvažovala, zda si nevybrat jinou pojišťovnu na pojištění nového auta, protože ČP má přeci jen vyšší poplatky a zabrousila jsem sem, abych si přečetla recenze na jiné pojišťovny. Je sice pravda, že tu jsou především negativní odezvy na úplně všechny pojišťovny, ale na druhou stranu mě to přeci jen přesvědčilo o tom, že si raději připlatím a zůstanu u ČP, se kterou jsem nikdy neměla sebemenší problém a nebudu riskovat :)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Brychta

finanční analytik

Mojmír Hampl

viceguvernér ČNB

Jaroslav Brychta
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Mojmír Hampl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services