Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 246 komentářů)

15. 10. 2010 18:22 | Petr

Jední slovem "hrůza" . Žena měla od roku 2000 investiční živodní pojištění české pojišťovny kde nechala z minuleho pojištění 10tis. po uplynutí 10ti let měla být vyplacena a dopadlo to katastrofálně . Přisli dva agenti,kteří bez jakých koliv paírů vyhrkli směšnou částku,ale žena se nedala a chtěla vidět kam peníze byli investovány a pohyby peněz. Po měsíci apůl kdy jsme každej den volali paní co by to měla mít nastarosi jsme zní dostaly že někde v počítání udělali chybu.Paní se za týden stavila opět bez ničeho a ze slovy částku vám navíšili o 2tis :-D , ale opět neměla žadnej papír. Paní nám zdělila ,že když podepíšeme tuto částku tak nám pošlou ty pohyby jelikož nás to přestalo bavit tak žena částku podepsala a doufám že nám něco dojde :-D jen pro info platila 600kč/měs po dobu 10 let + 100000 a výnos byl 39tis.Fond zahraničních akcii 80% a fond peněžního trhu 20%.Nejvíc mě štve že nikdo neví jak se k této částce došlo a nikdo nám to není zatím schopen říct.
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2010 9:26 | Martina Drinková

Dobrý den, mám dotaz, syna pokloval kohout, bohužel proklovl i oko. Naštěstí vidí dobře, ale zrak se bude vyvíjet ještě dlouho takže uvidíme. Po dvou letech sem vyzvedla formulář a vyplnila, tento formulář na trvalé následky je však jen na jizvy v obličeji, co to oko? To je nezajímá? Jizvy má vlastně po celé hlavě. Jak dlouho bude trvat vyplacení? Synovi budou 4 roky. Moc děkuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 10. 2009 12:55 | Kounovský

Dobrý den,
V případě, že máte problémy s placením je ideální mesíční částku snížit. V případě, že se opět dostanete do optimální finanční situace je možné částku zvýšit.
Děkuji Kounovský
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 5. 2009 11:42 | V

Dobrý den, poradí mi někdo? Mám životní pojištění České pojištovny PROFI INVEST (FDP- dynamické portfolio) založeno 2007. POJIŠTĚNÍ PRO PŘÍPAD SMRTI 10000,-. Měsíčně platím 1000,-. Celkem jsem tam investoval 25000,-. Jelikoš mám s placením problémy tak stojím před otázkou jestli ho zrušit a nebo platit dále. Chtěl jsem ho zrušit ale zpátky nedostanu nic, tak nevím jestli mám pokračovat a nebo oželet 25000,- . Děkuji moc za všechny rady.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2009 13:10

www.radekvesely.e-konzultant.cz
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2007 19:16 | Karel F.

Pane dlouha leta jsem byl agentem ČP, ale mohu s klidnym svedomim rici, že všechny pojistky jsou likvidatory špatně vyřizovány a záměrně a ne moc plati. Vždy se snažime vykroutit ze všeho. To děla každa pojišťovna, ale sam jsem pojištěn jinde a vim proč :) Pekny den všem.
+50
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2007 0:06

Presne tak...Hlavne co se tyce dynamiku...proste hnus....ten nejhorsi produkt..jaky jsem kdy videla.....
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 3. 2007 9:43

ses uplne vypízanej vsak uvisis kolik z toho prgramu dostanes
+55
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 1. 2007 9:14 | BublinkaB

Milá Majko,pěkný žralok je tvůj finanční poradce!Ten ti vždy "doporučí" ten produkt a pojišťovnu,kde má za "kus" největší provizi..... A k tomu vymývání mozků.....Ty nemáš doma dálkový ovladač od TV? S tím se ti dají dělat věci :-))
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2007 12:17

Vy jste investoval do Pioneer fondů?? Nebo někdo z Vašich známých? Tak jste troubové, protože pokud se koukáte jen na výnosy, přičemž se díváte na posledních 5 let a průměr přes 15% p.a. a věříte tomu, že to tak bude do nekonečna, tak Vám patří to, že jste prodělal. Ale kdybyste narazil na dobrého poradce OVB, investoval byste pravidelně do rizikových fondů a nebo konzervativně jednorázově - v obou případech je riziko velmi nízké.
Přeji hezký den :-)
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2007 12:14

No jo ty troubo, ale ty do toho prd vidíš. Zajdi někdy na exkurzy do ČP a oni ti řeknou, že každou jednotlivou smlouvu spravují individuálně a tak jsou poplatky u každého člověka jiné !! To je přeci super,ne ? Mladý člověk, který tam nemá krytí platí menší poplatky než ten, kdo je u nich pojištěn na 1 mio a další připojištění...
Všichni si myslí, že když nejsou předem dané poplatky, tak je to špatně - a co běžné účty?? Jak je možné, že se poplatky různě mění a bez souhlasu klientů ?? :-)
+44
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 11. 2006 11:20 | R

Investiční životní pojištění je výhodné pro pojišťovnu, ne pro klienta - nezaručený výnos, skryté poplatky a rozčarování při ukončení pojištění. Znám několik případů, kdy lidé dostali méně, než vložili, protože poklesla hodnota investice. Co se týká OVB, co Vám říká investování do Pioneer fondů? Zhodnotili jste investici tak, že klienti dostali po letech o mnoho méně, než zainvestovali. Tomu říkám poradenství... Už nikdy více.
+70
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 11. 2006 21:59

Když se tu tak hádáte o spoření na důchod, o pojištění atd tak mám jednu otázku. Už Vám někdo představil Profi Invest? Jestli ne tak se ptejte v OVB. Je to prvotřídní IŽP.
+66
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 10. 2006 21:45 | petra

vážený pane, vy zde plácáte neustále něco o poplatcích, ale víte kulové....na každé přepážce vám poplatky zdělí a všude se platí za vedení účtu, za výběr atd....tak se proberte a lépe se informujte
+74
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2006 21:43 | Jakub

Nerozumim Vasi kritice.Muzete mi prosim lepe popsat to u Dynamiku, co si myslite, ze je spatne panem Romanem?Dekuji
+109
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2006 21:24

Pane Hafner, zajímalo by mne, s kým nebo s čím jste produkt Dynamik porovnával? Jsem ochoten a připraven Vás velmi rychle vyvést z omylu. Je to jedno z njehorších věcí, které je na trhu. A to klidně doložím kdykoliv písemně.
+66
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2006 21:23

Vážený pope, jak Vám může sdělit kdokoliv cílovou částku, když nevíte a neznáte poplatky z pojištění????? Nechápu. Vy nevíte kolik se za co v dynamicku platí a budete dávat cílovou částku??? To je poradce kouzelník, ale určitě ne poradce. Jooo táááák, vy myslíte WEPOS, to je dobrá kalkulačka. Kolik jich chcete takových udělat aby se to líbilo lidem?? Podepíšete se pod to co ve Weposu vyjede? Dáte garanci?? Budete garantovat cílovou částku u ČP?? Ha, ha, ha nechci být škodolibý, ale u této instituce nikdy. Takový produkt tam u ČP neexistuje.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2006 21:19

ono už chtělo ČP koupit více firem. Ale když viděli ten bordel a těch hladových krků kteří se v ní přiživují za nic, raději postaví instituci na zelené louce než toto.
+66
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2006 21:17

Teda vysvětlení Dynamiku je super. Ostatní bláboly zkousnu, ale to co je u Dynamiku, to je vrchol. Vy se živíte jako poradce a napíšete takový nesmysl?? Síla. Lituji Vaše klienty za takové lži. Zkuste zapřemýšlet třeba v daňových odpočtech jestli není důvod, a nebo že by ste jako profík uměl předložit poplatky z Dynamiku??? To se zatím nikomu nepovedlo. Jinak přeji hodně zdaru. A ten třetí odstavec si schovám asi do vitríny. Takovou blbost jsem ještě nečetl.
+49
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 8. 2006 12:18

Vážená dámo, neplete si prosím pojištění se spořením?
+97
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Zeman

prezident

Dana Bérová

exministryně a podnikatelka

Miloš Zeman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Dana Bérová
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services