Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 319 komentářů)

8. 2. 2022 11:13 | Lukas

Nejhorší pojištovna co jsem zažil.At jsou rádi,že jsem v zahraničí nebo by vyděli ten mazec na pobočce.Před 2tydny mi přišel nedoplatek na poviné plus penále přiton je to zaplacený.Dokonce je i platba připsana na jejich ůčet na jejich portálu.20eur provolaných s automatem a tři emaily a nic.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2022 11:06 | Lenka

byla jsem spokojena s rychlosti a peclivosti opravy. vse bez jakehokoli problemu
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2022 11:59 | Jana

Dvakrát měř, jednou řež. Po průzkumu aktuálního trhu a konzultaci s kamarádem fin. Poradcem jdu do této pojišťovny. Noví poskytovatelé se objevují jako houby po dešti a mohou také stejně rychle zmizet. Uvidíme za pár let…
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2022 14:02 | HOnza

Po mém nahlášení škody bylo vše rychle vyřešeno se smluvním servisem. Za mě spokojenost. S pozdravem, Honza
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2022 12:42 | Blanč

Hrůza! Člověk potřebuje vyřídit jen maličkost, jeden poradce ho hodí na druhýho a druhej se ani neozve. Na info linku není možný se dovolat a při vyplnění požadavku na změnu ve smlouvě na jejich stránkách čekám na vyřízení už několik dní. Jakmile mi skončí pracovní neschopnost a budu si moc zajet na pobočku osobně, hned to udělám. Takovýhle nezájem jsem nezažila u žádný pojišťovny!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 1. 2022 14:24 | Honzik

Strasne hloupy system kdy vnukovi nejsou schopni poskytnout ani tak zakladni informaci zda je vypoved ze smlouvy rozpracovana nebo nikoliv. Chapu, ze nemohou poskytnout detaily, ale kdyz se tydny nic nedeje a neni odezva, tak by alespon do toho telefonu mohli rici, zda o pozadavku vi a pracuje se na nem...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2022 11:25 | xxx

Práce že strany pana na pobočce při řešení škody byla velice profesionální a moc si toho vážím. Doba řešení škody byla velice krátká a z mé strany jen velká spokojenost.mockrát dekuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2022 0:24 | 🤪

No jo, trouba nedodrží podmínky smlouvy a pak nadává na sankce :) Spíš jde o to kde nejsme..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 1. 2022 11:58 | Petr K.

Nemožné se stalo skutečností a konečně se začala uznávat i zelená karta v PDF. Mám staženo z portálu Allianz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2022 20:35 | Králová

O veškeré pojištění se mi stará můj poradce. Nyní jsme řešili i pojištění bytu, dal mi dva návrhy, vybrala jsem si Allianz. Líbili se mi asistenční služby a působí na mě stabilním dojmem. Jinak cenově vycházelo stejně s druhou pojišťovnou.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 1. 2022 10:31 | Bohdan

nebuďte pověrčivý
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 1. 2022 21:46 | Marek

Mělo by se to plnit z pojištění odpovědnosti souseda, pokud jí má.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 1. 2022 21:18 | Marek

Inteligentní příspěvek
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 12. 2021 21:38 | Petr Souček

Jsou to šmejdi co neplní pojistné události.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2021 13:31 | David

Já dal normálně za včasu výpověd smlouvy eště 3 měsíce před výročím (povinné ručení) přišel mě v pořádku meil že je to vyřízené a uzavřené a dnes mě přišla sms že na mé již ukončené smlouvě je nedoplatek skoro 4000kč, volal jsem na infolinku že se musí jednat o nějáký omyl ale prý jsem nedoložil fotku tachometru tak smlouva nemohla být ukončená tak jako kde jsme a za to mam platit skoro 4 litry ?!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 12. 2021 15:13 | Radka

Manžel by nejradši neměl pojištěno nic, ale náhoda je blbec. Měsíčně to sice pár stovek stojí, ale kdykoli někam jedeme, jsem zkrátka klidnější. Radka
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 12. 2021 14:53 | Jarda

U Allianz mám pojišťeno hned od revoluce a problém nikdy nebyl, dokonce mají slevu, když u nich máte sjednáno produktů víc. Jen je třeba dávat si pozor na to, zda nemáte podpojišťeno ,jednou za čas takto reviduji pojistku na byt.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 12. 2021 13:03 |

:D :D :D To, že to zrovna VY, nechápete, ale není relevantní. Ty důvody jsou uvedeny v podmínkách. Zavolejte do těch svých dvou pojišťoven a zeptejte se, jestli vám zruší smlouvy, protože jste přešel k jiné pojišťovně. Nezruší, protože smlouva se ruší z důvodu změny vlastníka (dnem oznámení pojištiteli), uložením značek do depozita, odcizením vozidla, likvidací vozidla a výpovědí 6 týdnů před výročím. Jsou i další, ale že jste se pojistil jinde není důvod pro výpověď. Můžete si stěžovat a nadávat kde chcete, ale budete u toho jenom za hlupáka.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 12. 2021 12:46 |

Pane Josefe, v té době byly na Moravě tornáda a celkově zvýšený počet škod. Opravdu čekáte, že se s vámi v kalamitě někdo spojí do 2. dne? A ty doklady, o kterých se zmiňujete, tam byly nastaveny nejspíš automaticky. Je potřeba se taky občas zamyslet, že nejste jediným pojištěným a že v době zvýšeného množství škod je ten kontakt holt dělší.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 12. 2021 9:31 | David

Hnus pokud tam mate pojistku okamžitě zrušte a běžte jinam pokud vás nabourá jejich klient a nespokojite se s plněním ve výši 25 procent škody mate bohužel taky smůlu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Dufek

ekonom

Helena Fibingerová

koulařka a podnikatelka

Petr Dufek
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů
×
Helena Fibingerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services