Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 319 komentářů)

6. 5. 2022 9:16 | Jarek

Co se týče rychlosti, tak si nemohu stěžovat. Ze strany pojišťovny byla vidět profesionalita. Následně mi v servisu auto rychle opravili. děkuji, Jarek
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2022 9:29 | Petr L.

Dobrý den, s úhradou škody a opravou nebyl žádný problém a vše proběhlo celkem rychle. Nemám co vytknout.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 4. 2022 9:44 | K.H.

S touto pojišťovnou jsem velmi spokojen. Konečně pojišťovna, které funguje také aplikace.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2022 10:44 | Vanka11

Ono je jedno jestli fotku tachometru dodáte nebo ne-Já jsem dnes volala, že jsem poslala výpověď na pojištění auta.Fotku jsem neposlala.....a prý už tam mám nedoplatek 4000 Kč. Prostě odcházíš,tak platíš.A nově mi nabídli autopojištění na další rok za 16 000.Pojistka je stejně drahá jako mé auto s plnou nádrží a novýma gumama.Za mně nikdy allianz
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2022 11:03 | Alena R.

Jsem velmi spokojená se službani Allianz, moc děkuji za vlídnost a vstřícnost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2022 8:46 | SimonaP.

Zdravím, mám teď úplně stejnou zkušenost. Dodala sem formulář ke zrušení co je na webu, vrátili s tím že sem nedodržela jakousi lhůtu 30 dní. Výpověď je přece výpověď, nebudu čekat na nějaký konkrétní den. Pak poslali další 2 formuláře a zdržují a zdržují, peklo. Jdu zrušit obě pojistky co u nich mám, už mám Allianz plné zuby !!!
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 4. 2022 16:32 | Zbyšek

Já čekám na vyřízení 4 měsíce a už jich mám plné zuby furt nějaký papíry a nějaký problémy nesmyslné čekání na vše svatá Kooperativa Allianz stojí fakt za prd
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2022 11:42 | Jan. P

O nic jsem se nemusel starat, auto jsem odvezl do autorizovaného servisu a lidé z Allianzu vyřešili zbytek. Vše proběhlo rychle, za mě spokojenost.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2022 14:40 | PB

Byl jsem překvapen rychlostí vyřízení celé věci. Auto mám již v opravně a peníze na opravu budou stačit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2022 11:25 | Štěpánková

Na pobočce v Brně mají moc fajn lidi. Byli jsme si tam s manželem sjednat životní pojištění a se vším nám pomohli a poradili a navíc byli velmi příjemní. To by se nedalo říct o zaměstnancích v jiných firmách.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2022 13:52 | Nata

Některé předešlé negativní komentáře mě udivují. V mém případě vše kolem vyřízení škodné události proběhlo bez problémů a rychle
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2022 10:49 | Martin

Měnil jsem pojistku po několika letech a srovnavače pojištění jsou pro mě novinkou. Lepší než obcházet pobočky v době analogové a chodit domů s taškou papírů a plnou hlavou. Allianz vypadá, že bude plnit, tak uvidíme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2022 10:49 | Martin

Měnil jsem pojistku po několika letech a srovnavače pojištění jsou pro mě novinkou. Lepší než obcházet pobočky v době analogové a chodit domů s taškou papírů a plnou hlavou. Allianz vypadá, že bude plnit, tak uvidíme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2022 10:58 | Petr_

Jsem velice spokojený s likvidací škody. Vše jsem vyřídil jednoduše online, nikam jsem nemusel a to je velká výhoda
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2022 0:26 | Poškozený

Toje zajmavý že ňěkomu přidou peňize za dva dny mě jejich pojišťovak napsal totalku na superb a uš čekam 2 týdni na složenku a na lince je jenom automat který je kňičemu
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2022 11:01 | Hary

Ze strany allianz probjehlo vše při vyřízení nehody rychle a perfektně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2022 10:56 | Hájkovi

Všechno bylo rychle vyřešení, peníze jsme měli do druhého dne na účtě. Děkujeme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2022 12:30 | Hana K.

Pracovník infolinky mě upozornil na fakt, že mám podpojištěno. Vzhledem ke globálnímu oteplování a faktu, že i do našich končin seuž dostalo tornádo, bych si hlídala, abyste měli v pojistce aktuální hodnotu bytu/domu, kde bydlíte. Abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Hana K.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2022 10:11 | Martina

Dopravní nehoda pro mě byla velmi nepříjemná. Děkuji Allianz, že pro mě vyřizování skončilo předáním auta partnerskému servisu a že ho můžu zase plně používat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2022 14:18 | Malda

Nefér jednání. Navýšení cen oznamují klientům pouze přes klientskou zónu. Pokud tam pravidelně nechodíte a ceny nehlídáte, nemáte šanci se odvolat. Okrádají tak klienty o zákonnou možnost vypovědět smlouvu.
U povinného ručení kromě toho automaticky zaokrouhlují nájezd kilometrů nahoru. Při nájezdu 9 tis. km za devět měsíců mě automaticky zařadili do skupiny nad 12 500 km.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tamara Kotvalová

podnikatelka, Carollinum

Petr Kováčik

podnikatel, Skrz.cz

Tamara Kotvalová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Kováčik
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services