Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 42 komentářů)

7. 5. 2001 11:31

Děkujeme za Váš zájem. Kolektivní investování v žádném případě není závislé na Vaší rodinné bance - alternativ v podobě fondů i správců se nabízí v ČR hodně a to i pokud provedete selekci podle platných povolení Komise (zahraniční fondy). Bude rádi, pokud svou důvěru při správě svých finančních prostředků dáte i náší investiční společnosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 5. 2001 17:39

Zatím žádnou, právě se s vámi seznamuji a první dojem je výborný. Komunikujete s klienty byt potenciálními a to mi jinde chybí.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 5. 2001 17:36

Diky tomuto komentáři ted začnu společnost newton sledovat. Taky nejsem příznivcem bank, ke je klient jeden z mnoha. Zatím ale nevidím alternativu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 5. 2001 17:34

Zvýšili jste podíl v akciích, jaká je vaše další strategie a pohled na akciové trhy? Zvažuji investici do balancovaného fondu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2001 19:22

Diferencujte se, chcete li odlište se a to výrazně, již ted jste na správné cestě - držím palce, bojujte s kamenými velikány.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2001 10:34

Ohlasy na NEWTON Investment - investiční společnost, a.s. v médiích negativní nejsou. Naopak nás v několika komentářích chválili za hladké přebírání fondů na základě rozhodnutí Komise, za podobu webu, přístup ke klientům... A jakou zkušenost s námi máte vy? :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2001 9:13 | TGP

Přesto, že podle médií není Newton právě tou nejlepší investiční společností, tak se mi její přístup velmi líbí. Podle jejich prezentace soudím, že stojí při výběru fondů za úvahu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2001 21:49

Na vašem webu je velmi dobře udělána možnost dalších nákupů. Nápad s přístupem na banky využívající e-banking mně potěšil.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2001 13:26

Máte pravdu, v současné době je v portfoliích našich balancovaných fondů zvyšován podíl akcií. V souladu se strategií fondu danou statutem fondu a benchmarkem fondu pružně reagujeme na vývoj na trzích. Nákup "levných" akcií v době poklesu kapitálových trhů znamená potenciál vyššího zhodnocení prostředků podílníků našich fondů. Pokud jste podílníkem tohoto fondu věřím, že i v následujích období budete "SPOKOJENÝM" podílníkem. Lukáš Rubeš
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2001 13:15

Děkujeme za pochvalu. Internetové stránky jsou stále aktualizovány. Kromě informací o našich fondech na nich každý den naleznete mj. i monitoring tisku - přehled článků týkajících se kolektivního investování a fondů (vč. fondů naší konkurence). Stránky jsou stále zlepšovány podle požadavků našich klientů. Lukáš Rubeš
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2001 22:03

V profilu fondu je uvedeno, že fond bude dlouhodobě investovar až 20% do čekých akcií, skutečný podíl je však nižší, navíc si myslím, že české akcie ztrácejí perspektivu, uvítal bych méně českých a více zahraničních. Navíc při pohledu na portfolio, to tka nyní skutečně je, což je dobře.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2001 16:50

Právě jsem se seznámil se stránkami IS Newton a musím říct, že jsou moc pěkné a vše je tam velmi dobře vysvětleno. p.s. na základě nového seriálu na tomto portálu "projíždím" všechny weby a rozdíly jsou opravdu velké, Vaše jsou ale opravdu hodně O.K.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2001 12:22 | martinahu

Děkuji za rychlou odpověď. Mohu konstatovat, že ostatním společnostem jdete reakcemi na příspěvky příkladem a rozhodně tímto děláte dobrý dojem (to se týká možná nejen mne).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2001 11:47

Jde o standardní bezhotovostní převod finančních prostředků z neanonymního účtu plátce na účet podílového fondu. Pro doplnění - před prvním nákupem podílových listů musíte s naší společností uzavřít smlouvu, ve které uvádíte mj. číslo majetkového účtu v SCP na který budou připisovány podílové listy fondů,...
Společnost samozřejmě postupuje v souladu se zákonem 61/1996 Sb. a vnitřními směrnicemi společnosti - plní informační povinnosti vůči Finančně analytickému útvaru Ministerstva financí ČR.
Lukáš Rubeš
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2001 9:19 | martinahu

Pokud prodáváte po internetu, jak zamezíte praní špinavých peněz, když ještě nefunguje elektronický podpis?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2001 17:44

Od letošního roku můžete velmi jednoduše nakupovat podílové listy přímo z internetových stránek našich fondů - http://fondy.newton.cz/nakuplistu.html - ostatně vyzkoušejte si to! Lukáš Rubeš :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 1. 2001 17:44

Praděd mi připadá jako naprosto nenápadný podílový fond, který má ve srovnání s konkurencí výborné výsledky. Škoda, že není více vidět určitě o by se více prodával.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 1. 2001 15:42

Alokaci aktiv jistě pomůže i připravované sloučení s podobně zaměřenými fondy ve správě investiční společnosti NEWTON. Sloučením fondů YSE Akcionářů, OPF International a Fond Plus s balancovaným fondem Praděd by vznikl velmi zajímavý balancovaný fond s majetkem přesahujícím 300 milionů korun.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 1. 2001 15:35

Děkujeme, každá morální podpora nám pomáhá. Budeme se i nadále snažit dosáhnout odpovídajících výsledků k plné spokojenosti všech našich podílníků. Ke zvýšení podílu zahraničních cenných papírů dojde v nejbližší době. Lukáš Rubeš
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 12. 2000 15:49

Jsem podílníkem Pradědu už dlouho a jsem velmi spokojen, malým poklesem za poslední období mně mile překvapili a navíc v prosinci zvýšili podíl v zahraničních akciích. Po předchozím propadu zahraničních akcií to vnímám jako výborné načasování a těším se na růst hodnoty majetku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Dvořák

manažer a podnikatel

Jiřina Nepalová

podnikatelka, Renomia

Martin Dvořák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiřina Nepalová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services