Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 156 komentářů)

23. 5. 2007 10:52 | yarek

Asi jsme se dotkli dna a ted hurá nahoru. Do 14 dnů jsme zpět na 1,3. Zprávy jsou příznivé
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2007 14:16

To stebou naprosto souhlasim. Jestli k tomu bude jeste nejaka veci korekce tak jsme o desitky % dole a budem cekat moooc dlouho na navrat :-(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 5. 2007 7:51

Tento fond je uplně v prdely..aspon pro momentální situaci
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2007 7:51

Tento fond je uplně v prdely..aspon pro momentální situaci
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2007 17:01 | M.

Navzdory svym pochybnostem jsem dneska něco přikoupila, ne moc. Chci jen naředit ztrátu z dražších nákupů. Nakonec i tento fond je určený pro delší horizont. Takže konec roku není pro mne až takový problém.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 5. 2007 11:27 | erre

Realitní trh je daleko citlivější na náladu v USA. Ta je velmi chladná až mrazivá. Důvodem byly výsledky zahájení nových staveb v regionu. Byly nad očekávání špatné a to se velmi rychle odrazilo na pádu akcií realitních společností. Po diskusi s analytiky jsem PL odprodal neboť shoda byla na růstu do konce roku spíše o jednotky procent. Rakouský ImmoFast chystá úpis nových akcií, což by mohlo vést k částečnému oživení, ale úpis může trvat týdny až měsíce. Než si fond odpracuje stráty a vyšplhá zpět nad 1,30 může trvat další týdny až měsíce a máme konec roku. Takže……!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2007 12:26 | R

At je situace jaka chce.Casem urcite fond pujde zase nahoru.Ja sam hci zainvestovat,ale ted cekam ze by mohl fond jeste klesnout.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 5. 2007 21:44 | laik

poroste, já tom věřím......:))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2007 9:30 | M.

Jaké jsou předpoklady pro uvedené tvrzení? Sice už jsem také v mínusu, nakoupila jsem okolo 1,28 a 1,32, ale pořád ještě věřím, že se fond rozjede, vždyť je teprve na začátku. Nebo se mýlím?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 5. 2007 22:01

1,2612 a bude hůř
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 5. 2007 19:07

Proc se tady objevuje kurz z 3.5. Je mozne nekde zjistit aktualni?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 5. 2007 21:00

Take doufam ze uz se to pohne, melo by to jit nahoru ale.............:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 5. 2007 17:42

Trochu přešlapujeme,před rozjezdem.Je otázka jestli nahoru,nebo dolů.Přikláním se k první variantě.Už se to trochu s těmi negativními zprávami z realitami v USA uklidňuje.Dobré je ,že to tento fond ustál.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2007 22:11

Zatim zadna slava. :-((
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2007 21:10 | milan

to teda je a velky :-)
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2007 19:09 | Roman

Jojo, je tady nějak "tichučko" - asi si všichni šeptají ;-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2007 11:07 | yarek

Je tady nějaké ticho :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 3. 2007 18:09 | Radim

Dobry den.Zajimalo by mne kam jdou dividendy z akcii tohoto fondu.Dekuji za odpoved.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2007 5:50 | majetni

a pořadne zhodnoceni
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2007 16:12

si děláš sranu.15-20%,jinak jen výkyv
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Procházka

ekonom

Ilona Švihlíková

ekonomka

Jan Procházka
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 4 duelů
×
Ilona Švihlíková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services