Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

26. 6. 2022 20:42 | Michal Sedlák

Pánové, připomněli jste mi jednoho staršího pána ze sousedství, který kdysi opravil čísi výpověď, že schody vedou nahoru, poznámkou, že vedou taky dolů. A až budeme „tam dole“ („tam dole“ zas říká jedna moje prostořeká kamarádka, podávajíc popis čehosi), to teprv bude vzrušení. Jen aby se nám tady ta diskuze nezvrhla v něco nemravného, a až budeme opravdu „tam dole“, abychom uvažovali hlavou a ne tím „tam dole“ a rozumně přikoupili.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2022 18:40

Citace - Jaroslav Homola / 24.06.2022 15:52

Kurňa jedem nahoruuuuuuuuuu !!!!!!!!!
Teď. Náhodou. A pak zas pojedem doooooluuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2022 15:52 | Jaroslav Homola

Kurňa jedem nahoruuuuuuuuuu !!!!!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2022 9:28 | Jakub P.

To záleží na tom jak si jeho slova kdo přeloží. O prodeji nemluví, pouze naznačuje, že nebude výhodné momentálně provádět nákupy. Snižující se ziskovost firem, zvyšování úrokových sazeb, recese atd..... Hrozí vysoká inflace a FED je v kleštích. Jestli dojde k oddělení zrna od plev jak říká p. Hájek, tak jsem přesvědčen, že na trzích vznikne panika.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2022 8:03 | Radek

Citace - John / 23.06.2022 12:01

https://www.youtube.com/watch?v=LSMAAJhx1uk
Takhle by ale neměl mluvit manager fondu. Že na nákupy je ještě brzo. To je jak kdyby nepřímo řekl: Prodejte vše co máte v TS, půjdeme ještě níž a pak si nakoupíte levněji. Manager fondu by měl investice držet ve fondu a nenabádat podílníky k prodeji PL.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 6. 2022 13:26 | Michal Sedlák

Třeba to i nějak souvisí s tím, že v posledních dnech došlo k obměně titulů v portfoliu (nebo změně jejich procentuálního zastoupení, to z informačního bulletinu na stránkách ČS nepoznám). Nově má významnou pozici americká energetická společnost Hess a americká módní firma Tapestry.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 6. 2022 12:01 | John

https://www.youtube.com/watch?v=LSMAAJhx1uk
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2022 19:14

Včera TS -0,20%. To tam muselo něco brutálně zahucet, když jinak trh dost rostl. Neví někdo?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2022 8:22

Dneska v USA svátek.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2022 7:50 | Ptám se já

Proč ISCS zveřejňuje kurzy až tak dlouho, to je schválně nebo co? Jiný společnosti hned druhý den dopoledne?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2022 16:48 | Fondař

Citace - Velká ztráta / 16.06.2022 12:52

Jsem ve 20-25% ztrátě, co mám dělat?


Jestli je někdo ve velké ztrátě, tak není dobré dokupovat na medvědím trhu, protože může trvat ještě i několik měsíců a ztráty se budou nabalovat. Až by se trend obrátil, tak bude trvat nějakou dobu než se investice dostane do plusu a připraví se tak o zisky. Snížit se dá ztráta také tak, že je v zásobě ještě alespoň jeden fond do kterého zainvestovat vždy při růstové korekci a při zisku prodat, tak se dá ztráta také snižovat. Čím hlouběji trhy klesají, pak jsou většinou růstové korekce delší.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 6. 2022 12:22

A co udělal nyní Hájek špatně? Napiš příklad.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 6. 2022 11:56 | curak Hajek

Celej slavnej pan Hájek je tam totiž zadarmo drahej. OK, při současný situaci toho samozřejmě moc nezmůže. Ale on pravidelně dosahuje výsledků pod úrovní burzovních indexů. Pyšnil se zisky v době, kdy by je udělala i cvičená opice, pak přijde pád a on místo aby ho trochu zmírnil, udělá totální provar. Hlavně že si hází na FB fotky z dovolených, které mu platíme na našich poplatcích.
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2022 8:25 | Lukáš Kovanda-O příčinách současné inflace

https://www.youtube.com/watch?v=yT3DS4iX0oA
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2022 7:50 | Antibitcoinista

Bitcoin včera za 17770 USD. Kam to až klesne ??? Ještě že ho nemám...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2022 21:01

TS 2,7068. Já nakupuju, ať už si sfinga DXDJ myslí co chce
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2022 18:57 | C2

Dnes pokud to vydrží jak to je ted, tak odhad tak +3,5 nahoru
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2022 6:42

Citace / 16.06.2022 19:10

Za dnešek to vypadá zase na pěkný výplach. Postrádám nějakou reakci DXDJ. Už je čas nakupovat, nebo ještě ne?

Njn, DXDJ se tu už dlouho neukázal. Škoda...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 6. 2022 1:44 | Michal Sedlák

Citace - Velká ztráta / 16.06.2022 12:52

Jsem ve 20-25% ztrátě, co mám dělat?

I já jsem letos na TS zatím ztrátový. Chce to nepodléhat chmurám, zachovat chladnou hlavu a držet se svého investičního plánu. Kdo je dynamičtějšího založení, může již při 20procentních poklesech (počítáno od posledního vrcholu) začít přikupovat za vyšší částky. Měl by tak ale činit s rozumem a v případě ještě hlubších poklesů být takzvaně kapitálově připraven. TS svým charakterem není vhodný pro spekulativní obchodování (k tomu traderům poslouží lépe jiné instrumenty), ale nejvíc se hodí pro střednědobé a ideálně dlouhodobé investování s pevným plánem. Proto může do TS s klidem investovat i laik nebo začátečník. Je-li ovšem dostatečně uvědomělý a trpělivý. A trošku psychicky odolný.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 6. 2022 19:10

Za dnešek to vypadá zase na pěkný výplach. Postrádám nějakou reakci DXDJ. Už je čas nakupovat, nebo ještě ne?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Pitr

podnikatel a kriminálník

Daniel Křetínský

podnikatel, EPH a AC Sparta Praha

Tomáš Pitr
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Daniel Křetínský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services