Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 120 komentářů)

25. 1. 2013 18:41

Zdravíčko lidičky,kdo mi může poradit s ČKP,transcomem,jak řešit situaci.Před dvěmi lety jsem neměl pojištěné vozidlo asi 2 měsíce,z důvodů,změny pojišťovny ze Slavie na Triglav,kde jsem pojištěný doteď,přišla mi upomínka a ne jedna od ČKP a TRANSCOMU,ať uhradím vzniklý dluh nezaplacením povinného příspěvku nepojištěného motor.vozidla,první byla upomínka z výpisem nepojištění,který jsem zaplatil 3.376,-Kč,po té mně zaslali nový dopis,kde byl ještě doplatek dluhu než jsem zaplatil 240,-Kč a po dvou letech přišel nový dopis s tím že furt mám dluh tak jsem platil a odfaxoval všechny dokumenty o platbách a poslední částka je 2377,-Kč s tím,že ke ke dnešku mám nový dopis zaplat mimosoudní m jednáním 4771,6,-Kč to už je vrchol co ty Ku.... na nás zkouší,kdo má podobnou či stejnou zkušenost at mi napíše prosím radu jak postupovat nebo kam a na koho se obrátit...děkuju moc fanybula@email.cz nebo napište sms a ja vam brnknu zpátky 737384296 p.Bula
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2013 13:48 | Ctirad Pavelka

Dobrý den, pomůžu vám vyřešit jakýkoliv problém s kanceláří pojistitelů. Neváhejte mne kontaktovat rád vám poradím. Nejsem firma !!!
email: jaknakancelarpojistitelu@sezna m.cz
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 1. 2013 23:34 | janosik

poradna www.vyzvaodckp.cz
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 11. 2012 19:29 | David

Hezký den, chtěl bych se zeptat ohledně toho šrumce ohledně nepřihlášených aut na pov. ruč. za které by se mělo doplácet pojistné. Měl jsem v roce 2006 Škodu 120 a byla mi odcizena.Vše jsem nahlásil na PČR.Nyní se chci zeptat, zda mám mít strach z doplácení za každý den, nebo zda-li je nějaká promlčecí doma, protože zákon platí od roku 2009, nebo se nemusím obávat ničeho a jsem v právu.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2012 14:59 | Míra Balda

CKP není státní orgán!!! dle www.justice.cz
Datum zápisu: 1. května 2004 Spisová značka: A 49763 vedená u Městského soudu v Praze Obchodní firma: Česká kancelář pojistitelů Sídlo: Praha 4, Na Pankráci 1724/129, PSČ 140 00 Identifikační číslo: 700 99 618 Právní forma: Zájmové sdružení právnická osoba zřízená zvláštním zákonem

Neplatit, komunikovat. Bránit se s právníkem...
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2012 10:47 | Antonín Žaloudík

Dobrý den.V roce 1976 jsem daroval svému otci motocykl zn.Jawa 4Z 175/356 na náhradní díly.V témže roce jsem nastoupil na zákl.voj.službu a již jsem se o osud motocyklu nezajímal,jelikož můj otec slíbil,že vše ohledně odhlášení motocyklu.Letos v dubnu mi přišel dopis od ČKP ,že od roku 2010 nemám zaplacené pojištění.Poslal jsem jim odvolání s tím,,že jsem motocykl daroval na náhradní dily.Zaslal jsem i čestné prohlášení zároveň i s úmrtním listem otce,jelikož otec v roce 1978 zemřel.Dodatečně jsem motocykl i odhlásil.Odepsali mi,že mé odvolání prověřili,posoudili,zamítli a požadují ode mne zaplatit od roku 2010 až do letoška platit každých 1/4 roku pojistné.Nevím proč chtějí pojistné až od roku 2010,když motocykl od roku 1976 neexistuje.Poradí mi někdo co s ČKP mám dělat,když mé argumenty neakceptují?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 9. 2012 8:16 | Mares

Dobry den, resim stejny problem. Auto jsem pred rokem prodal a odhlasil pojistku - jeste mi poslali preplatek z pojistovny 1500kc. Kancelar pojistitelu mi s drzosti klidne posle ucet za 3 mesice na 4670kc ze jsem nemel pojisteny auto!!! Kdyz uz bylo prodane!!! Nesedi jim ani SPZ - nasel jsem si to jen podle VIN...A ja jim musim dokazovat ze to tak neni!!! Nejradeji bych take vymahal soudni cestou skodu za muj straveny cas a telefonaty aby tato Kancelar si to priste rozmyslela. Muj osobni nazor je, ze to zkousi a kdo nema potrebne papiry aby to dolozil tak to musi zaplatit!! Uzasny. Jen ziram jak si u nas kazdy dela co chce a nikdo se nikam nedovola!
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 8. 2012 14:11 | Lenka

Dneska mi přešel šek na auto, které jsem na základě kupní smlouvy odhlásila z evidence vozidel na nového majitele. Zrušeno bylo i pojištění. A chtějí po mě zaplatit zákonný příspěvek nepojištných. Hold po telefonickém hovoru musím já na svoje náklady a investovaný čas poslat kupní smlouvu. Mohu si inkasovat 100,- jako hodinovou investici svého času? Tak jako jiní?
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 8. 2012 10:49 | martin

Je nějaká pojišťovna, která mě "neudá" CKP, když si u ní sjednám povinné ručení?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 7. 2012 13:41 | pipan

dobry den potreboval bych poradit jak dokaza uradum a zlocinecke organyzaci jmenem čkp ze jsem odstoupil od kupni smlouvy a nemam to pisemne čkp mne chce okrast o zhruba 25000kc taky bych potreboval ostravskou adresu techto lichvaru protoze mi asi nezbude nic jineho nez se uchylit k extremni anarchii!!!!! proto vsechny vyzivam at si nenechaji srat na hlavu touto soukromou firmou zalozenou jen pro to aby okradala lidi!!!!!!!!!!!!! at je sezere rakovina!!!!!!!!!!!!!!!
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 7. 2012 10:19 | PXL

ČKP považuji k lapkům 21.století. Jejich průměrný plat v pojišťovnictví je přes 50 tisíc a my je zvýšenými poplatky za pojistky ještě živíme.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 7. 2012 17:10 | Maxim Lefler

Chápu,že se musí vyřešit množství neplatičů povinného ručení,ale nechápu již způsob jakým tak činí ČKP.I já jsem obdržel výzvu a jako neplatič jsem měl zaplatit částku téměř 2500.-Kč za pouhý měsíc bez PR.Chyba ovšem byla v tom,že v té době jsem ještě nebyl majitelem auta a proto jsem ihned volal na uvedený kontakt,bylo mi stroze odpovězeno,jakým způsobem zaslat doklady k prokázání,t.z.,že jsem jim naskenoval kupní smlouvu,vyčkal 2 dny a poté znovu volal na uvedený telefon.Bylo mi oznámeno,že můj případ je vyřešen.Toť vše,žádná omluva,byl jsem ve stresu já i celá rodina,neboť jak známo,v této zemi se neobvykle rychle řeší i malé nedoplatky exekučně.Jsme slušní a zodpovědní lidé a bouhžel jsem jsem opravdu nepochopil,proč ČKP nespolupracuje s registry vozidel,kdy by jistě rychle zjistili datum,kdy jsem se stal majitelem vozu a k tomu by jim jako bonus jistě rádi přidali i to,že vozidlo je pojištěné,protože bez zaplaceného PR vám žádný DI vozidlo nezaeviduje.Obtěžuje tato byrokracie slušného člověka a navíc,měl jsem s tím ztátu času,podotýkám,že jsem si vyžádal písemné ujištění o stornování případu č.......,člověk nikdy neví.Moje rada,jednejte ihned i když by jste místo toho měli jistě důležitější činnost.Hezký den přeje Max
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 7. 2012 23:07 | tdiracing

Právní zastoupení proti České kanceláři pojistitelů Přišla vám výzva od České kanceláře pojistitelů o zaplacení příspěvku nepojištěných?Přesto že vaše auto je nepojízdné,rozebrané,neúplné a je zaparkováno na soukromém pozemku a ČKP a nebo již inkasní společnost od vás vyžaduje zaplacení příspěvku nepojištěných,vyhrožují soudy a exekucemi?Pomůžeme vám,zastoupíme vás v jednání s ČKP nebo inkasní společností a celý problém vyřešíme.A to vše zdarma,veškeré náklady s tím spojené uhradí protistrana.Napište nám na autoporadna@centrum.cz nebo volejte 777064493 Pokud jste již zaplatili ČKP nebo inkasní společnosti z obav z exekuce vymůžeme vaše peníze zpět
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2012 22:34 | Tulka Zdeněk

Dobrý den,11.6.2012došlo k odhlášení povinného ručení na motocykl.13.6.2012 jsme motocykl znovu pojistili.Prosím o vypočítání prodlevy našeho nedoplatku ,který ihned uhrádíme děkujeme za kladné vyřízení Tulka
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2012 23:48 | Zdenek

Mám s ČKP také velmi špatnou zkušenost. Prodal jsem motorku, odhlásil ji u nás na evidenci. Nový majitel si ji přihlásil v místě svého pobytu. Povinné ručení jsem po prodeji ukončil. Nový majitel ale zaplatil povinné ručení až měsíc po té, co jsem mu motorku prodal. Tedy měsíc ji neměl nový majitel pojištěnu. ČKP tvrdí, že jsem byl v té době byl majitelem ještě já. To ale není pravda. Ale protože jsem kupní smlouvu již vyhodil, ověřil jsem si, že v době, kdy motorka nebyla pojištěna jsem již skutečně nebyl jejím majitelem, tudíž nemám co doplácet. Na druhou stranu bohužel nemám kupní smlouvu, abych doložil datum prodeje). Datum mého odhlášení motorky v mém bydlišti by mohla doložit evidence vozidel, kde jsem odhlášení osobně udělal. Evidence vozidel mi sice ústně sdělila, jsem v té době již nebyl majitelem, ale že toto prohlášení mi písemně nemůže dát. Dovolal jsem se dokonce až na ministerstvo dopravy k jejich právničce, ta mi sdělila, že ČKP nepostupuje správně dle zákona, ale to mi bohužel vůbec nepomohlo. ČKP mi nyní vyhrožuje, že pokud nezaplatím, čekají mě penále, vymáhání a soudní spor. No, jak zpívá Tomáš Klus "Za co pane bože za co". Takže buď zaplatím za následujícího majitele 3150 Kč, nebo soud.... Podaďte.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2012 10:48 | Přišla vám výzva? Podělte se na antiČKP.cz

Moje spatna zkusenost s CKP vyvrcholila trestnim oznamenim... a nejsem sam... Podelte se o Vase zkusenosti s CKP na serveru
http://www.antickp.cz
At propereme podezrele aktivity teto firmy na verejnosti a muzeme zkoordinovat spolecny postup.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2012 17:59 | Marek

Po nekonečné jednostranné korespondenci kde i přes všechny doklady dohledané po třech letech zpět a jasně hovořící v můj prospěch jsem i tak byl veden za dlužníka.A i přes toto neoprávněné vymáhání jsem dlužnou částku uhradil tak slavná ČKP si nenápadně vsunula do vymáhané čásky jakési penále z prodlení , které nikdo neví jak bylo vypočteno a hlavně nebylo připočteno k částce uvedené na složence.Takže složenka uhrazena ale vlastně i nadále dlužím což jsem se dozvěděl úplnou náhodou (prostě další zadní vrátka pro budoucí vymáhání samozřejmě patřičně navýšené) Takže vše po domluvě předávám do médií a podávám pomocí právníka podávám trestní oznámení.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2012 15:37 | Alexander

Jen k vaší citaci pí. Micková jste se nezmínila,že veškeré smlouvy jsou zaplacené poradcem. To , že někdo udělá chybu víme, ale pokud Vím vaše smlouvy zaplatila daná poradkyně, tak nevím proč vůbec píšete takové věci. Ono jak se 5íká" pro dobrotu na žsbrotu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2012 7:48 | Jiri

ja zaplatil pres 6000 a pak po me chteli dalsi castku i kdyz jsem mel auto radne vyvezene do zahrancii (viz o jednu stranku drive). Poslal jsem jim podruhe vsechny relevantni dokumenty a pohrozil soudnim rizenim (obcanskopravnim sporem), vse k me spokojenosti, prvni zaplacenou castku mi vratili na ucet. Musi se na ne tvrde, pokud vite, ze jste v pravu, nebojte se na ne pochystat pravnika, nemohou to vyhrat a museli by platit vylohy vaseho pravnio zastoupeni.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2012 12:25 | Xertua

I přesto že máte vše v pořádku ČKP vás stejně zkasíruje a nemáte odvolání.Komunikace pouze telefonem ...většina operátorů mele dokola jen naučené fráze.Komunikace přes on-line je také skvělá, jelikož můžete komunikovat pouze přes předem připravené stránky , klasická e-mail adresa prostě není k mání a pokud na předem připravených stránkách chcete přiložit Vámi vytvořený dokument tak jste předem upozorněni že na takovéto přílohy nebude brán zřetel a po "podrobném prozkoumání" je vina ve 110 % vždy na Vaší straně.Prostě zlegalizovaná zlodějna založená na tom že většina lidí ze strachu radši zaplatí.Nedoplatky jsou většinou dohledány až po 3 letech aby bylo ztíženo dokazování jak to tehdy bylo a i když si poctivě vše schováváte a doklady dohledáte tak je stejně neuznají.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Kovář

podnikatel, Unicorn

Daniel Křetínský

podnikatel, EPH a AC Sparta Praha

Vladimír Kovář
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Daniel Křetínský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services