Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 120 komentářů)

11. 9. 2014 13:38 | Jana

Zdravím, prosím, poradí někdo? Prišla mi slozenka na velkou sumu od ČKP, že jsem neměla uhrazené pojistění po dobu cca 5ti měsíců. Auto jsem měla v servise resp. u známeho v arealu ptz nebylo pojizdne a šetrila jsem na velkou opravu. Ted v dubnu jsem ho nechala opravit, auto si vyzvedla a nechala si udelat novou pojistku. A autem jsem nejezdila, ani jsem nemohla. Jeho technicky stav byl hrozny. Bohuzel jsem ale nevedela, ze musim znacky dat nekam do uschovny. Muzu nejak bojovat proti pokute od ČKP? Prosím o radu jak postupovat.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2014 13:38 | Jana

Zdravím, prosím, poradí někdo? Prišla mi slozenka na velkou sumu od ČKP, že jsem neměla uhrazené pojistění po dobu cca 5ti měsíců. Auto jsem měla v servise resp. u známeho v arealu ptz nebylo pojizdne a šetrila jsem na velkou opravu. Ted v dubnu jsem ho nechala opravit, auto si vyzvedla a nechala si udelat novou pojistku. A autem jsem nejezdila, ani jsem nemohla. Jeho technicky stav byl hrozny. Bohuzel jsem ale nevedela, ze musim znacky dat nekam do uschovny. Muzu nejak bojovat proti pokute od ČKP? Prosím o radu jak postupovat.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2014 5:28 | Roman

Potřeboval bych poradit,koupil jsem auto a nestihl ho na sebe přepsat v důsledku auto nehody,auto jsem ekologicky zlikvidoval a doložil pojištovně,ale do ted mi chodí že mám zaplatit,jelikož automobil nebyl vyřazen z registru vozidel.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 1. 2014 18:53

ČTI
http://www.bezpojisteni.cz/images/stories/downloads/Chyby_a_omyly_motoristu_20120221.pdf
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2014 19:39 | Jitka

Také mně včera přišla výzva k zaplacení pojistného za vozidlo, které jsem prodala, mám kupní smlouvu a potvrzení od pojišťovny, že ukončuje se mnou smluvní vztah z důvodu prodeje vozidla a vrací mi zbytek částky. To, že se Kancelář odvolává na to, že pracuje s neověřenými údaji mne hodně pobouřilo, takže jsem jim zavolala a vynadala za sprosté jednání vůči slušným lidem. Poslala jsem jim potvrzené údaje, které vyvracejí jejich lživé údaje o mé osobě a následně - což byste všichni postižení měli rovněž udělat, jsem napsala na Úřad na ochranu osobních údajů a dala jim podnět k prověření zpracování osobních údajů českou kanceláří pojistitelů. Dne 08.01.2014 jsem od ČKP obdržela písemnost, ze které jednoznačně vyplývá, že moje osobní údaje shromážděné a zpracovávané ČKP jsou zpracovány v rozporu se zákonem, tim, že jsou nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování. Konkrétně se jedná o osobní údaje, které jsou nezákonně vedeny u ČKP v souvislosti s údajným vlastnictvím vozidla vlastníka. Vzhledem k uvedené skutečnosti mám zato, ze ČKP zpracovává a shromažďuje osobní údaje o mojí osobě v rozporu se zákonem, neboť zpracovává údaje nepřesné, i s ohledem k tomu, že v zákonných možnostech ČKP je oprávnění ověřit si faktický stav věci u subjektů, od kterých data čerpá.
Neztrácejte čas dopisováním se se sprostými vymahači a obraťte se rovnou na Úřad na ochranu osobních údajů, to je jediná cesta, jak nekalou firmu ČKP zastavit.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 21:28 | tdiracing

Zajímavé články a důkazy o tom že ČKP veřejně lže a podvádí. http://www.stopckp.cz/pribehy-z-praxe/ https://www.facebook.com/StopCkp
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 12. 2013 13:50 | Zuzana Marešová

Dnes mi také přišel dopis, abych platila, ačkoli mám povinné ručení zaplacené a v pořádku. myslím, že se jedná o velkou zlodějinu, dopis bez razítka a podpisu, nepravdivé údaje..... Pod koho ta slavná kancelář patří ? Nejsem právník,ale nestálo by to za hromadnou žalobu?
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 12. 2013 20:54 | karel mareš

Dobrý den, také po mě chtějí 5340,- kč za vylhané nepojištění vleku,který jsem prodal. Po zapsání do TP o prodeji na evidenci vozidel jsem téhož dne došel na pojišťovnu ukončit smlouvu o zák. pojištění, pojišťovna si ofotila TP, dostal jsem doklad o zániku pojistné smlouvy, následně přišlo vrácení finanční částky a potvrzení o ukončení smlouvy. Po půl roce výzva a výhružka od CKP na zaplacení, že mají údaje od CRV,že jsem provozoval vozidlo v rozporu ze zákonem č. 168/1999
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 12. 2013 22:47 | ZM

Tak dnes došlo i na mě. Chtějí 6830. Auto jsem prodal asi před rokem. Mám kupní smlouvu i kopii technického průkazu s novým majitelem, budu se bránit.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2013 16:54 | Jarka

Dobrý den, dnes jsme prohráli soud s KP :-(. Proti rozsudku samosoudkyně není odvolání přípustné. My jsme neprovozovali vozidlo (ale neodevzdali značky :-( ), stálo na vlastním pozemku, tři svědecké výpovědi a soudkyně rozhodla, že jsme vozidlo provozovali a musíme zaplatit:-(. Navíc se jednalo o náklaďák a rozhodla, že jsme provozovali osobní vozidlo :-(. Nejsem si jistá, že spis pořádně četla. Nevím, co dál, ale takhle to určitě nenechám :-(. Jarka
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 9. 2013 14:35

Dobrý den, mám stejný problém jako vy akorát, že nemám fakturu o opravě, protože nám to opravil známý. Můžete mi prosím napsat číslo zákonu o tom že sjte postupoval dle zíkona a nevztahovalo se tak na Vás placení?Děkuji moc .Lucie
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2013 14:19 | Katka

Dobrý den, chci se zeptat dá se nikde sehnat výpis za období nepojištěného auta?Kancelář nám pořád posílá složenky na dlužné častka(částka je vždy stejná jenom v.s. je jiný).Děkuji za radu
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2013 15:19 | MichaelaMLJ

ČKP jsou dle mého podvodníci a nic jiného, mě uhánějí po několikáté za období, které jsem s nimi již řešila a které mám řádně uhrazené. Poslala jsem jim i přílohou smlouvu od pojišťovny, kde bylo jasně vidět kdy mi pojistná smlouva končila a oni tvrdí, že to potvrzené nemají a že částku po mě chtějí. Rozhodně nebudu nic platit a zvažuji trestní oznámení.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2013 14:36 | Honza

Dobrý den,od KANCELÁŘE ČESKÝCH POJISTITELŮ mi přišla složenka na cca 5000 Kč.Udělal jsem chybu a nezaplatil jsem pojistku za auto, které bylo nepojizdné(logicky nejezdím, nemusím platit a to byla moje velká chyba) a další chyba, že jsem auto nedal do depozitu. Cca 180 dní (180krát50 Kč je 9000 Kč) ŠIKOVNĚ mi poslali jen jednu složenku na cca 5000 Kč a čekali, jak budu reagovat.(Věřim, že když bych zaplatil, tak by hned poslali tu druhou složenku.) Volal jsem okamžitě právníkovi a on mi řekl, abych to zaplatil a už na to nemyslel. Já jsem si řekl, ano zaplatím, ale ještě zkusím podat reklamaci.Pokud do 1 měsíce prokážete, že jste auto nepoužíval na pozemních komunikacích, tak se můžete vyhnout placení.Vše jsem vyřizoval elektronicky a ještě jsem tam několikrát volal.Dodal jsem jim čestné prohlášení, že auto nejezdilo po pozemních komunikacíh plus jsem jim doložil fakturu o opravě v servisu.Po 3 týdnech mi došel dopis, že jsem postupoval podle zákona a že se na mě placení nevztahuje.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 4. 2013 10:10 | Láda

Konečně se o nich začíná psát objektivně a lidi si snad konečně uvědomí, že nemusí jejich vyděračským metodám podlehnout. Na téhle stránce je seznam článků z poslední doby - http://www.stopckp.cz/napsali-o-nas-kontakty-pro-novinare/
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2013 17:56 | Tomáš Angreška

Tohle dělá Česká kancelář úmyslně,obesílá lidi za auto co nikdy nevlastnili a pak se snaží zastrašováním vymoci z nich peníze a oblíbená argumentace je ta,že ve lhůtě 30 dnů jste neprokázali a tak jim náleží peníze.Je spousta rozsudků ve prospěch České kanceláře pojistitelů a to jen proto že lidi které obeslala kancelář s výzvou o úhradu příspěvku nepojištěných tak s autem neměli nic společného a tak jim napsali že auto nemají a nikdy ho nevlastnili.Pak došlo na soud jelikož kancelář podala na lidi žalobu a první chyba kterou lidi udělají že jdou k soudu bez advokáta,protože si domnívají já nic neudělal nic s tím nemám společného tak co se mi může stát a pak šli od soudu s tím že to musí zaplatit.Když sem ty rozsudky četl tak sem měl pocit že se soudnictví vrátilo do 50tých let minulého století. Poslední takovýto případ skončil u Rakovnického okresního soudu pro kancelář prohrou a to jen proto že se dotyčný obrátil na společnost Český konzultační portál s.r.o. www.stopckp.cz
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2013 21:26 | Marek Cibulka

Já jsem od České kanceláře pojistitelů obdržel výzvu k úhradě ve výši 6480,-Kč, přestože nevlastním žádné vozidlo. Ve výzvě jsou uvedeny čísla technického průkazu, SPZ, pojistná smlouva, ani jedna položka se netýká mně.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2013 20:19 | Kristýna

Potřebovala bych poradit! Přecházela jsem z jedné pojišťovny do druhé. Vše mám zaplacené a napsali mi, že za měsíc, kdy jsem přecházela z jedné pojišťovny do druhé mám dlužnou částku 1826,- Kč, že auto za toto období nebylo pojištěno. Myslím si, že to jen zkouší.....nevim si s tim rady.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 2. 2013 11:13 | Martin II.

Dnes jsem obdržel úplně stejnou výzvu jako Martin, i s nachlup stejnými datumy, akorát částka je 4500kč. To přece není normální. Pojištění jsem ten rok zaplatil a poté řádně vypověděl. Nechápu, co se to děje!!!!!!! Budu to řešit s právníkem, neskutečný, co se to tady u nás děje!!!!!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2013 12:22 | martin

Zdravím slušné lidi... Od ČKP jsem obdržel dne 04.02.2013 výzvu k úhradě... Řádek č 1- nepojištěné období 10.7.2010-07.10.2010 řádek č 2- účinné pojištění 01.07.2007-30.09.2008 Automobil jsem prodal, přepsal a podal výpověď sml. o povinném ručení vše ke dni 30.09.2008. Jsou normální???? ještě je vše v řešení, chcou po mě 6480,-
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ilona Klímová

podnikatelka, Aspius

Jiří Šimáně

podnikatel, Unimex Group

Ilona Klímová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiří Šimáně
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services