Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 109 komentářů)

26. 10. 2020 13:39 | Resticek

Ano ano jen tahat z lidí nesmyslné částky že jim to není blbý po úhradě složenky chodí další a další za stejné období ale již s větší částkou
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2020 13:27 | Petr

Je to banda vydřiduchů a ty arogantní slepice co tam dělaj to je hnus
0
+-

16. 10. 2020 15:53 | PODVODNÍCI

Pošlou vám složenku kterou zaplatíte i tak vám pošlou další a další pak i z upomínkou atd
+1
+-

15. 10. 2020 17:22 | Hanes

Zdravím Jak funguje ČKP ? Nikdy vživotě jsem neměl řidičský průkaz tím pádem ani auto Mam od 15 let epilepsii a přisla mi od nich složenka ať ji zaplatím Napsal jsem jim Email co a jak odepsali ze je to nezajímá ať zaplatím dlužnou částku Tak jak a kde na mě přišli Vše jsem předal právníkům
+1
+-

15. 10. 2020 15:15 | David

Ahoj a ano zaplatil jsem povinné ručení opožděně po zaplacení pov.ruč. jsem od ČKP dostal složenku o zaplacení určité částky kterou jsem nemohl uhradit v čas z fin. důvodů Poté mi přišla další na vyšší částku kterou jsem UHRADIL a měsíc po zaplacení mi přišla další složenka na předchozí částku i s výzvou ať zaplatím dlužnou částku Jak je to možné To mam jako platit dvakrát či co
0
+-

25. 8. 2020 13:48 | Ladislav

Dnes mi přišel dopis že mám zaplatit 6000 za dobu 3 měsíců co auto nebylo pojištěné co to je kurva za picovinu ,jak mužů platit něco co ani nebylo pojištěné .
0
+-

2. 8. 2020 12:35 | Nikol

Tento týden, mi přišel dopis od České kanceláře pojistitelů... A to, že mám zaplatit za 92 dní 8.212,- Kč , že nemám uhrazené povinné ručení.. přitom jsem peníze odeslala.. Jak je tohle možné.. Normální zloději to jsou...
0
+-

26. 5. 2020 16:44 | David 69

Ahojky Rád bych se zeptat jestli je nutné platit nějaké organizací ( ČKP ) příspěvky proti nehodě i když jsem povinné ručení uhradil později než jsem měl Děkuji
0
+-

1. 4. 2020 21:29 | Vlastimil Kramoliš, Ing. Arch.

č.VS: 4014204260 Rád bych Vám uhradil zákonné pojištění za vozidlo ŠKODA FABIA , osobní pro fyzickou osobu. 1B324O3, objem válců od 1000 do 1350 cm3. Jehož jsem vlastníkem. Vlastimil Kramoliš, Rád bych Vám to zaplatil, prosím pošlete mě účet kam mám poslat peníze a variabilní symbol, asi jsem ho někam založil, omlouvám se a děkuji za vyřízení/ jsem důchodce před 70 lety, tak jsem asi zapoměl/ děkuji 1.4.2020 Šumperk, tel: 723641827, bydliště: Evaldova 1862/16, 78701 Šumperk- Prosím pokud to půjde rozdělit na 1/2 budu rád. děkuji
0
+-

1. 4. 2020 14:06 | Nikita

Dobrý den,
Mám takový problém, dostal jsem výzvu od ckp k zaplacení 3380 Kč kvůli tomu, že auto nebylo pojištěno v období 25.10.2019 do 31.12.2019. Ale kupoval jsem to auto od pana, který měl pojištovnu od České pojištovny a ta zelená karta platila od 01.01.2019 do 31.12.2019. Číslo té zelené karty jsem zadal do systemů ckp a doposud žádnou odpověd jsem nedostal.
Může to být tím, že tomu pánovi, který mi to auto prodal Česká pojištovna vrátila prachy, protože přestal být majitelem toho vozidla a tím pádem jsem měl hned pořídit novou pojištovnu sám od okamžiku koupě toho auta?
0
+-

18. 1. 2020 11:30 | Roman

Čkp to je novodobý Mrázek, Krejčíř, Escobar asi tak jenom legálněji, že za tim stojí stát.
+2
+-

18. 1. 2020 11:25 | Roman

ČKP jinak řečeno – Čuraci, Kokoti, Píčusové Nevím proč bych měl v zimně platit pojištění za motocykl co pak v zimně jezdím? Píčus opoví abych si dal papíry do depozitu ty kokoti na úřadech nestíhají ( netáhla) takže si mám vzít dovolenou na to abych motorku přihlásil a pak zase odhlásil nebo budu trávit hodiny na úřadech. Všechny ty debily co to mají nestarosti bych vyházel za jejich hloupost ať okopíruji němce jak to mají, tam trošku lidi přemíšlejí ne jak ty hovada u nás berou brachy zanic hlavy na nic nemají debilové. Německu si člověk zaplatí pojištění na jak dlouho chce a je mu to vyraženo na spz datum pojištění a každá kontrola hned pozná zdali je vozidlo pojištěné nebo ne . U nás berou prachy za nic ty hovada hloupí na to hlavy nemají jenom jak každého obrat na to jsou češi profíci.
+11
+-

7. 1. 2020 17:08 | Jiří stratil

Vážení přátelé, delší dobu chodím okolo Škody Octavia Kombi 1,9 TDi stojící na parkovišti. Jelikož se mi auto líbilo a je vidět, že nemá majitele začal jsem se o něj zajímat s ůmyslem jej koupit a opravit. V autě ležela vybledlá zelená karta. jejíž platnost zkončila v 03. 2016. tak jsem si přečetl majitele a oslovil jsem jej telefonem. Bohužel nebyla s ním řeč a tak při cestě do Prahy jsem navštívil jeho firmu. Firma je situována na sklepních dveřích spolu s cca dalšími 1200 firmami a malou schránkou přeplněnou dopisy. Při hledání firmy na internetu jsem objevil i datovou schránku pro komunikaci. Podařilo se mi zjistit i adresu domů a je nedaleko méno bydliště. Když jsem se zeptal osobně byl sprostý a vulgární. Má přitom pěkný rodinný dům s velkou zahradou a dosti místa na toto auto i na to nové které stojí u domu. Proč tedy nechává vrak stát na parkovišti od 03. 2016 nepojištěn a bez TK stát na parkovišti. Máte li zájem tuto záležitost vyřešit ozvěte se mi na adresu eso.in@seznam.cz dodám Vám všechny podklady včetně adresy domů, která je podle adresy firmy nedosažitelná i s fotografiemi. s pozdravem J. Stratil Šumperk
-2
+-

7. 12. 2019 9:29 | Libor

Teď už bohužel zase můžou.
+1
+-

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2019 9:26 | Libor

Díval jsem se na platné znění zákona a §4 tam je.
0
+-

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2019 11:14 | Milda

Hele, o tom platném pojištění se dá diskutovat. Nikde není napsáno, že při přehlašování vozidla musí být pojistka uzavřena na nového držitele. My jsem se domluvili s prodávajícím, že nechá auto pojištěné do pondělka a v pátek jsme šli s jeho zelenou kartou na DI, kde auto přepsali. Pojistku jsem řešili přes net hned v pátek, ale jelikož se o víkendu nepracuje a vše bylo domluveno, stačila nám pojistka od pondělí. ČKP nám potom napsalo krááásný dopis, že jsme auto neměli pojištěno snad 3 měsíce. Proč? Protože původní majitel pojistku nezaplatil...
+1
+-

Zobrazit celé vlákno

26. 10. 2019 2:10 | David

Zdravím. Jen oprava. ČKP je opravdu soukromej
subjekt ALE spravovaný Fin správou. Čkp lže za podpory státu. Hrazení škody v případě nehody nepojištěným vozem?? Lež jak barák. Je pravda že Vám půjčí na uhrazení škody ale na úrok .Takže Škoda za 20 ty vás u čkp vyjde na 80tis . A kam jde zbytek peněz? Ano zlodějina.
+7
+-

11. 9. 2019 10:17 | Filip Králíček

Dobry den, před mesicem mi přišel dopis se slozenkou na 10000 z CKP na vuz ktery sem nikdy nevlastnil, ani nekoupil. Obratil jsem se na policii ta to resi, pry nemuze dostihnou prodejce, otce majitele vozu. Obratil jsem se na Magistrat. Tam mi doporucene poslali dopis kde nejsem ani vlastnikem nebo provozovatelem daneho vozu. Toto vse jsem poslal do CKP. Oni mi dopisem odpovedeli ze vse dostali a ze to zamitli, ppslali mi dalsi slozenku. Pry na zaklade kupni smlouvy jsem majitelem daneho vozu. Z kupni smlouvy jsem videl jen podpis, notarsky neoveren, poslal mi ho vysetrujici policista fotkou na mobil. Z me strany ta smlouva je ppdvod, Bohuzel CKP to nezajima. Nevim co bude daj. Nespim honi se mi to hlavou. Kdysi v roce 2018 jsem ztratil nezabezpeceny telefon s ofocenymi doklady a s jinymi dulezitymi foty. Mam strach, bojim se co bude dal. Filip Králíček
+7
+-

7. 8. 2019 18:19 | Ondřej

Dobrý den, jste schopen poskytnout více informací, prosím?
0
+-

Zobrazit celé vlákno

6. 8. 2019 15:56 | komkip

při vymáhání příspěvku se kancelář pojistitelů odkazuje na zákon 168/1999 Sb, paragraf 4. Pozor, ten to paragraf je zrušen!! A pozor, pojem příspěvek je pojem dobrovolný
+5
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  12 993 854 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Články na Heroine.cz

„Měla jsem štěstí, že jsem svoje trauma odhalila jako mladá,“ říká v podcastu kreslířka ToyBox

„Měla jsem štěstí, že jsem svoje trauma odhalila jako mladá,“ říká v podcastu kreslířka ToyBox

První podcast, který chceme uvést v sérii Hlas Heroine, je s ilustrátorkou a komiksovou...více

Ženám ocenění nepatří. Co říkají státní vyznamenaní o tom, jak vidíme ženské hrdinství

Ženám ocenění nepatří. Co říkají státní vyznamenaní o tom, jak vidíme ženské hrdinství

Včerejší udělení státních vyznamenání opět ukázalo, jak jsou ve veřejném prostoru ženy...více

Zůstaňte doma. Pokud můžete a zaměstnavatel vás za to nepotrestá

Zůstaňte doma. Pokud můžete a zaměstnavatel vás za to nepotrestá

Jste doma na home office a vyjdete ven maximálně na nákup? Mohlo by se zdát, že to tak...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Dana Bérová

exministryně a podnikatelka

Jan Kalvoda

advokát a exministr

Dana Bérová
ÚSPĚŠNOST
55,71 %

z 70 duelů
Jan Kalvoda
ÚSPĚŠNOST
55,77 %

z 52 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.