Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 191 komentářů)

10. 12. 2019 17:07 | jaroslava veličková

do jake výše proplací pojišťovna sono prsou,,budu platit400kč,děkují
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2019 17:08 | Virostková

Dobrý den, přispívá 211 pojišťovna na laserou terapii provedenou na rehabilitaci? Děkuji Virostková
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 10. 2019 12:57 | Matulová Jaroslava

Také můj problém.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 10. 2019 12:44 | FRINTOVÁ MILENA

DOBRÝ DEN,PROČ POJIŠTOVNA ZRUŠILA PŘÍSPĚVEK NA PLAVÁNÍ?JE TO JEDINÉ ,CO JSEM VYUŽÍVALA.DĚKUJI
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2019 16:44 | jiri

dobry den zdali pojistovna poskytuje prispevek na vymenu koleniho kloubu,je mi 52let.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2019 14:22 | Marie

Hradí pojišťovna vyšetření na gastro pomocí tenké hadičky? Někteří lékaři požadují 900,-- Kč
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2019 15:27 | Jarmila

Hradí odstranění zubního kamene pojištovna 211
+35
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2019 14:13 | Muselík V LASTIMIL

BYL JSEM NA OPERACI OBOU OČÍ OPERACE STÁLA 3000KČ. MÁM NÁROK OD POJIŠTOVNY NA NĚJAKOU ÚHRADU.
+25
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2019 16:21 | honza

velmi spokojen
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 9. 2018 17:01

Citace - andrea / 21.01.2015 13:49

dobrý den, hradí pojišťovna odstranění šedého zákalu?Děkuji
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 7. 2018 14:40 | alča

Nedělejte to ničeho se od 211 nedočkáte já čekám na polohovací postel pro mého ležícího muže již měsíc a stále se nic neděje nemocní lidé je nezajímají.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 6. 2018 14:06 | Marie Matějková

Byla jsem hodpitalizována v pražské Thomayerově nemocnici.Po propuštěníjsem navštívila svého neurologa MUDr.Petra Benedikta z CITYMED Praha,který mi vystavil poukaz na rehabilitační péči.Prosím Vás o sdělení,který fyziotherapeut v Jesenici u Prahy spolupracuje s naší pojišťovnou. Prosím o sdělení na adresu doc.matejka.karel@seznam.cz. Děkuji za pomoc.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2018 20:27

Citace - Anna / 28.03.2018 18:03

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat,zda pojišťovna proplácí nějaké úkony u zubaře a jaké. Děkuji za odpověď.
+39
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 5. 2018 11:30 | Lenka

Dobrý den Chtěla bych prosím vědět,jestli pojištovna proplácí screening ve 12 týdnu těhotenství, když mám doporučení od lékaře.A jaké jiné výhody mám u MV 211 , Děkuji
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2018 16:52 | Kristyna

Dobrý den,zajímalo by mě jak mám vyřešit ten problem,že i když nechci měnit pojišťovnu,tak si pan ode mne vyžádal osobní údaje s tím,že je musí doložit v praci,aby věděli že s někým o této pojišťovně mluvil(ptala jsem se zdá se k něčemu neupisu,že pojišťovnu měnit nechci). Poté mi dal podepsat papír,který jak jsem poté na internetu zjistila je registrační formulář.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 4. 2018 10:10 | Eva Krausova

Dobry den,prosim o informaci zda existuje schudek k vane, ktery je hrazeny pojistovnou.Je mi 81 let a jsem tezce invalidni.Dekuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2018 10:19 | František Strmiska

Dobrý den, jsem starobní důchodce a každý den dojíždím na ozařování svým mot. vozidlem. Mám možnost náhrady jízdních výdajů, vzdálenost cca 50 km. Děkuji za odpověď.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2018 18:03 | Anna

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat,zda pojišťovna proplácí nějaké úkony u zubaře a jaké. Děkuji za odpověď.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2018 13:48 | Buršíkva Ludmila

Dobrý den,chci se zeptat zdali pojištovna poskytuje příspěvek na sluchadla.moc vám děkuji.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2018 10:03 | Jana Malátová

Dobrý den mám dotaz ohledně prevence mám nárok na odstranění zubního kamene.Mám kaz na zubu moudrosti a začíná bolet má nová zubařka odmítá zub vytrhnout dokud si nedojdu na dentální hygienu kde zaplatím 1200 kc.má na toto lékař nárok děkuji Malátová Jana
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Toman

advokát

Janis Sidovský

manažer a podnikatel

Petr Toman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Janis Sidovský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services