Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 191 komentářů)

8. 1. 2018 18:53 | Veronika

Dobry den jak bez meho souhlasu si muzete dovolit mi zmenit pojistovnu .s panem co sem mluvila tak mi rikal ze bez meho souhlasu se mi menit nebude a ted mi prisel papir ze mam zmeneno .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 1. 2018 18:23 | Libuše Kaclová

Přešla jsem k vaší pojišťovně, protože někteří lékaři si stěžovali na platby od Bankovní poj..Nyní jsem u vaší pojišťovny a zubní lékařka s vámi nemá smlouvu.Nechci měnit lékařku, jsem s ní spokojená(ona zná moji hrůzu ze zubařů), ale vše musím platit hotově. Chci se zeptat, zda úkony, které podstupuji u této lékařky mi pojišťovna Min. Vnitra proplatí, nebo ne. Jinak asi musela změnit pojišťovnu, což bych nerada. Děkuji za odpověď Kaclová
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 11. 2017 20:42 | Zdeňka Kotková

Dobrý den,než budu zasílat Návrh na lázeňskou léčebně rehabilitační péči, chtěla bych se informovat, zda-li bych si do některých lázní mohla vzít s sebou 4letou vnučku. V loňském roce ji zemřela maminka a já ji mám ve střídavé peči s jejím otcem. Děkuji za odpověď. S pozdravem
Zdeňka Kotková
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 11. 2017 20:42 | Zdeňka Kotková

Dobrý den,než budu zasílat Návrh na lázeňskou léčebně rehabilitační péči, chtěla bych se informovat, zda-li bych si do některých lázní mohla vzít s sebou 4letou vnučku. V loňském roce ji zemřela maminka a já ji mám ve střídavé peči s jejím otcem. Děkuji za odpověď. S pozdravem
Zdeňka Kotková
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 10. 2017 16:32 | Poláková Pavla

Budu jezdit každý den na ozařování , což činí z místa bydliště asi 30 km a bude mě vozit manžel autem. Mám nárok na příspěvek na benzín a za jakých podmínek. Jak si zažádat nebo jak postupovat. Děkuji za odpověď Jsem starobní důchodce Poláková Pavla
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 10. 2017 16:27 | Poláková Pavla

Budu jezdit každý den na ozařování , což činí z místa bydliště asi 30 km a bude mě vozit manžel autem. Mám nárok na příspěvek na benzín a za jakých podmínek. Jak si zažádat nebo jak postupovat. Děkuji za odpověď Jsem starobní důchodce Poláková Pavla
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2017 20:34 | Pehova

Dobry den.chtela bych se zeptat,mam deti 11a10let,maji ve skole povinne plavani,mame narok na proplaceni pojistovnou??platili jsme na 11tileteho 700kc a10ti letou 300kc.dekuji za odpoved.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 5. 2017 17:26 | Miroslava Vallová Lipník nd. Bečvou

Jsem po operaci štítné žlazy a ráda bych věděla jestli mám nárok na lázně. Děkuji
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 5. 2017 19:02 | Josef Matýzka

uhradi mi pojistovna operaci sedeho zakalu jsem u MV 211
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2017 16:16 | HANA KRATOCHVILOVA

DOBRY DEN , CHCI SE ZEPTAT , ZDA PROPLACITE NĚJAOU FINANČNI ČASTKU NA ZHOTOVENI MUSTKU, NEBO KORUNKY. JSEM V ČASTEČNEM INVALIDNIM DUCHODU. DĚKUJI ZA ODPOVĚD.HANA KRATOCHVILOVA.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2017 11:33 | Jaroslav Krigar

Prosím o informaci zda je placeno pojišťovnou i přeočkování proti encefaliitidě. Jsem senior 75 let. Děkuji.
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2017 10:27 | Jarka

Dobrý den, zubní náhradu neplatíte. Pouze, když budete chtít provizorní, před "pevnou", platíte ze svého 4000,- Kč.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2017 21:58 | vladislav urban

dobry den mam dotaz zda pojištovna přispíva na zhotovení celkové nahrady horních zubu děkuji urban
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2017 17:13 | Karel Macura

Dobrý den, v loňském roce poskytla ZP MV příspěvek 1.000 .- Kč na pásový opar. Prosil bych o sdělení, zda i v letošním roce bude poskytnut opět příspěvek. Děkuji Macura
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2017 17:09 | Karel Macura

Dobrý den, v loňském roce poskytla ZP MV příspěvek 1.000 .- Kč na pásový opar. Prosil bych o sdělení, zda i v letošním roce bude poskytnut opět příspěvek. Děkuji Macura
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2016 21:02 | Mirka

Dobrý den,chtěla bych se zeptat proč máme s manželem problémy s ošetřením a předepsáním léků u některých lékařů proto,že jsme pojištěnci vaší pojišťovny? Jak dlouho bude tato absurdní situace trvat a jak dlouho budem poslouchat že Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra neplatí lékařům.Jsme obyčejní dělníci,kteří těžce pracují a doma si chtějí po práci odpočinout a ne se rozčikovat nad základními věcmi.Nechápeme,proč když za nás zaměstnavatel odvádí nemalé částky z našich výplat na zdravotní pojištění,proč se toto děje a jak dlouho bude ještě trvat,že se budem bát jít na ošetření k lékaři,aby nás neodbyl.
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2016 16:30 | Roman

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli tato pojišťovna hradí balení zubů ... Děkuji za odpověď . .??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2016 14:57 | Rostislav Vala

Chci se zeptat jestli proplacíte u zubare tvz.můstky
+40
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 10. 2016 20:17 | marta mácová

d.den chtěla jsem se zeptat zda hradí pojištovna 211 operaci šedého zákalu mám platit čočku 3500kc děkuji za odpověd
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2016 16:12 | Radek

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli platíte za stahovací punčochy,po tromboze končetiny děkuji
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miroslav Motejlek

ekonomický žurnalista

Jan Hrušínský

herec a podnikatel

Miroslav Motejlek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jan Hrušínský
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services