Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 191 komentářů)

14. 4. 2022 11:18 | Roman Gottwald

Dobrý den.Byl jsem u zubaře a ten mě řekl ze mě proplatite 500 za dentální hygienu.Děkuji za odpověď.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2022 12:02 | Neumanová Eva 1946

chtěla bych se zeptat kolikrát do roka proplácíte preventivní prohlídku zubů s odstraněním zubního kamene. Děkuji za odpověd´
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2022 9:41 | Hana Želinská

Dobrý den, mám dotaz ohledně zubních úkonů. Platím za opravy zubů a plomby pro sebe i své dva syny dost velké peníze. Vzhkledem k tomu, že jsem samoživitelka a starší syn je držitel ZTP/P, jsou pro nás tyto výdaje mimořádně vysoké. Máme nárok na nějaký finanční příspěvek? Děkuji za odpověď.
+29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2022 20:51 | Josef Tesař Horní Metelsko 24. tel722575252

Dobrý den, dává poj.211 příspěvek na ukončené očkování proti Kovid19?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2022 15:08 | Vladimír

Dobrý den, v červnu 2019 mi byla dokončena totální protéza horních zubů. prosím o přesnou informaci kdy mohu dostat novou, hrazenou pojišťovnou. Lékař si není jist, zda nárok je po 3 letech, nebo po 4 letech a jak se to počítá, zda ty 4 roky se počítají od 1.1. 2022, nebo od doby kdy byla první protéza instalována (v mém případě 12. 6. 2019). Jinými slovy: mohu dostat k 12. 6. 2022, tedy po 3 letech novou protézu, nebo musím čekat ještě jeden rok. Děkuji za odpověď.
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2022 13:18 | Hladký František

Platil jsem u zubaře ta hygienu 1350 Kč. Údajně bych mohl dostat 500 kc.
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 11. 2021 14:35 | Jindřiška kasparova1952nar.

Jak se dozvím jestli mám u vás nějaké peníze a recepty splátky?
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 11. 2021 14:32 | Jindřiška kasparova1952nar.

Jak se dozvím jestli mám u vás nějaké peníze a recepty splátky?
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 11. 2021 10:46 | František Dvořák

Dobrý den, hradí poj. nějaký úkon, nebo korunku atd. u zubaře?
+36
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2021 18:58 | Miroslava Ďurinová

Přispívá pojišťovna na dentální hygienu ?
+34
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 7. 2021 19:23 | Znamínková

Přispívá pojišťovna na krevní testy protilátky Covidu?
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2021 20:49 | Klempířová Dagmar

CHtěla jsem se zeptat také , zda pojišťovna hradí odstranění zubního kamene,když ano - co mám udělat. Klempířová D.
+35
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 12. 2020 17:19 | luboš

neproplácí co má,mám děti na sportu,kvůli koronějsem se zpozdilo týden s potvrzeními od sporovního klubu,neuznali mě 2 tisíce,prý je pozdě a korona je nezajímá!!!hlavně rychle od nich pryč,člověk až v poslední době,žádná snaha,zejména pobočka Velké Meziříčí,arogance,celá rodina odcházíme jinam...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2020 14:35 | David Dlouhý

Dobrý den, pokud jste u této pojišťovny, přejděte. Nejhorší pojišťovna. Dlouhou dobu s nimi máme smlouvu a proplácejí úplné prd.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2020 7:59 | Vraťa

Dobrý den, hradí pojišťovna náhradní zuby, když je lékař špatně uchytil a praskly. Děkuji
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2020 13:13 | Jaroslava Vašinová

Chtěla bych se zeptat, zda pojišťovna hradí pečovatelskou službu pro nevyléčitelně nemocného pacienta, popřípadě může zajistit jeho umístění v hospicu? Děkuji
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 5. 2020 17:52 | Knotek František 1953

Rč 531225070, hradite prosím operaci křečových žil na nohou ? Děkuji tel. 776159923 Knotek František
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2020 18:08 | marie

Proplácí pojištovna veškerou radioterapii včetně imunoterapie? Děkuji za odpovědˇ.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 1. 2020 16:23 | Hana

Dobrý den chtěla bych se zeptat přispívá pojišťovna na lyžařskou helmu pro děti
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 1. 2020 18:51 | jarmilkakubikova@SEZNAM.CZ

zAJÍMALO BY MĚ ,JAKÝ MÁM NÁROK U DOKTORA TŘEBAODBĚR KRVE TO NEJVÍC . MŮŽETE PŘIDAT TŘEBA LACINĚJŠÍ LÉKY A PODOBNĚ. PLATÍM KAŽDÝ MĚSÍC OD 18 ROKŮ. JE MNĚ 81. DĚKUJI
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/10

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Pitr

podnikatel a kriminálník

Senta Čermáková

manažerka

Tomáš Pitr
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Senta Čermáková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services