Pošta začne prodávat elektřinu. Spojí síly s ČEZ

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 2. 6. 2021 | 14 komentářů
Až příště půjdete na pobočku České pošty, možná vám tam nabídnou i energie od ČEZu. Obě státem ovládané společnosti podepsaly smlouvu o strategické spolupráci poté, co pošta uspěla ve veřejné zakázce, ve které ČEZ hledal nového prodejního partnera. První kontaktní místa energetického gigantu mají na poštách začít fungovat už v průběhu léta.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

2. 6. 2021 10:43, Tomáš Marný

Skvělé. Nedávno jsem objednával nějaké drobnosti na Aliexpressu. Během 10 dnů jsem dostal 3 maily, že zásilky dorazily do země určení. Je to více jak 3 týdny a ticho po pěšině. Pošta zřejmě čeká na 1. červenec, aby si nechala zaplatit za proclení.

+19
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 14 komentářů)

28. 6. 2021 13:46 | Tomáš

Musím se smát tomu, že Česká pošta vyhrála veřejnou zakázku. Když tam nikdo jinej nebyl. ČEZ i pošta si od toho slibují zvýšení kvality služeb a bůhví čeho. Ale v tomto spojení jde o úplně něco jiného, ale zákazník bude až na posledním místě.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 6. 2021 17:54 | Honza

Nedělají pořádně práci kterou mají a ještě chtějí dělat něco dalšího. Děsný
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2021 8:43 | Michal Kubeček

Trochu mi to přípomíná dlouhou a emotivní debatu, kterou jsme měli na gymnáziu s ředitelkou, když se školnici nechtělo vyměnit nám rozbitý zámek u šatny. Na upozornění, že s předchozím školníkem takové problémy nebyly, odvětila: "Ona ale kromě toho taky topí." Marně jsme se jí snažili vysvětlit, že od školníka očekáváme především to, že bude dělat to, od čeho tam školník je.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 6. 2021 17:53 | Tanja

A zase na druhou stranu nic horšího a neschopnějšiho než státní úředník neexistuje!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 6. 2021 23:52 | pag

Dobré na tom je, že v obou firmách má významné slovo stát, nebudou na tom tolik vydělávat nějací další Bakalové, Šťávové nebo Janouškové.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2021 19:57 | Fáákt je to marný

Toho Hamáčka prosím pěkně nevolit. Nebo nám Počta b..chne jak ty Vrbětice. Furt se se.ou do čeho nemaj.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2021 13:20 | zdenda

Nejen vymahači výpalného ze zásilek mimo EU, teď z nich budou elektrošmejdi.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2021 13:01 | Jiří

Je to tu jak u blbých na dvorku. Pošta prodává pojistky, elektřinu, Vodafone se s.e.r.e do kabelové televize atd. atp. A pak to stojí vše za h.... (však víte za co). Už naši předkové měli přísloví "Ševče drž se svého kopyta". A to je aktuální dodnes.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2021 13:22 | deprese

Ta ztráta 1,38 miliardy za minulý rok, to si rozkradli ve vedení s podporou státu. Jde vidět, jak stát dokáže hospodařit. :D
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2021 12:51 | Jiří Němčanský

To je ale hloupost. O pojištění v minulosti nevěděli nic. Teď přijde elektrika a plyn. Už vidím jak Vám poradí vhodný tarif. Vysvětlí klady a zápory k FVE či TČ. Vlastně o to nejde. Hlavně, že si podají ruce s blbcem a máj z toho prachy. V podstatě takový Šmejdi v praxi.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2021 11:40 | Jaroslav

Ať si pošta plní doručování a další poštovní služby. Zatím to vypadá ,že doručuje v úterý a v únoru. Nabízení elektřiny je opět krok "správným " směrem
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2021 10:43 | Tomáš Marný

Skvělé. Nedávno jsem objednával nějaké drobnosti na Aliexpressu. Během 10 dnů jsem dostal 3 maily, že zásilky dorazily do země určení. Je to více jak 3 týdny a ticho po pěšině. Pošta zřejmě čeká na 1. červenec, aby si nechala zaplatit za proclení.
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2021 10:42

posta by mnela predevsim zastavit zdrazovani a zlepsovatse a ne nabizet drahou elektrinu
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2021 10:34 | Šťoural

Ehm, s dovolením, mám revolučnější nápad - aby pošta začala řádně doručovat psaní a balíky! Kdo chytá moc zajíců, tomu jich hodně uteče...
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Sviták

podnikatel, nakladatelství Grada

Renáta Kadlecová

ředitelka Fondu pojištění vkladů

Roman Sviták
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Renáta Kadlecová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services